18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Hengsel gerestaureerd. Afmeting: 7,5 x 14 x 8,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porsleinen kop en schotels. Drie koppen + twee schotels. Twee keer met landschap, floraal. Kopjes goed, één schotel haarlijn. Afmeting: 6 - Ø 10,5 cm. In redelijk/goede s...
Zeldzaam Chinees porseleinen kopje met binnenin bewegende figuur. Rondom met figuren/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese vazen met figuren/dieren/floraal decor. Restauraties. Afmeting: H 26 cm. In redelijke staat.
Witgouden broche, 585/000, opengewerkt ovaal model met krullen. Grootte 20x24mm. ca 5 gram. In zeer goede staat
Vijf antieke glazen blakers met petroleum. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 40 cm. In goede staat.
Oud Chinees gesneden spekstenen kandelaar in de vorm van een feniks. Afmeting: 15 x 12 x 3 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinese miniatuur dekselvazen met draken decor + figuren dragen bloempot. Eén chip. Afmeting: H 9 - 10 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek tin. Onder meer; Kruik, borden, maten, kraantjeskan et cetera. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot. Floraal/goud decor. Deksel scherf gelijmd. Afmeting: 22 x 25 x Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon bord met groen craquelé glazuur en vis decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee rijstwijn kopjes, floraal/tekst decor. Eén kop + schotel Chine de Commande. En één grote Familie Rose kom, floraal decor. Afmet...
Antieke Art Deco smeedijzeren tafellamp met persglazen kap. Rozen decor. Circa 1930. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Prachtige witgouden ring, 750/000, met diamanten en parel. Brede slagring met aan één kant een grote witte parel, ø 12,5mm, met in de band 21 briljant geslepen diamanten in rijen van 3 gezet. Aan de a...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes + twee schotels. Floraal decor. Eén kop goed, twee koppen haarlijn. Bordjes lichte randschilfers. Afmeting: kopjes Ø 7,5 x 4 cm. Afmeting: bordjes Ø 12 cm. I...
Zes delen Chinees porselein. (1) 18e Eeuwse trekpot, beschadigd. (2) 18e Eeuwse melkkan, beschadigd. (3) Dekselpot, circa 1900. (4) Twee capucijne kopjes, 18e - 19e eeuw, haarlijnen. (5) Eén grote kom...
Drie 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen kommen. Octagonaal. Rondom met landschap/figuren/draak/goud decor. Haarlijnen. Afmeting: 6 x 11 x 11 cm. In redelijke staat.
17e Eeuwse Hollandse bronzen renaissance waterketel met klauwpoten. Afmeting: 20 x 17 x Ø 14 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 925/000, met diamant. Schakelarmband met ronde schakels bezet met twee achtkant geslepen diamanten. Voorzien van bakslot en veiligheid. 19 cm. ca 14 gram. Nieuw
Vijf delen antiek Japans Kutani porselein. Divers. Landschap/floraal/vogel decor. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse pronkvazen met marmeren basement, druivenranken en bachus. Circa 1900. Eén vleugel stukje af. H 35 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Eén pijpvaas met rood glazuur, en een wierookbrander met salamanders + bodemmerk. Bruin glazuur. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Art Deco Velsen Holland keramieken bord. 152/6 B. Schilder V.V. Chip. Afmeting: Ø 19,7 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse tinnen bureaulamp met Pierrot. Circa 1920. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.