Twee antieke Franse composiet metalen kandelaren met rood marmer. Circa 1900. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Massief bronzen neushoorn met groene patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 42 x 12 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Japans Kutani porselein. Met bodemmerk. Stopvaas + sierschotel. Met figuren/goud decor. Afmeting: 22 - 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Mei Ping vaas met tuin decor. Mangaan-kleurig. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Charles Dix kaarskandelaren met serpent. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse fijn gedecoreerde Satsuma vaaslamp met bronzen draken voet. H 41 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen lachende boeddha. Met bodemmerk. Afmeting: 21 x 21 x 13 cm. In goede staat.
Twee grote Afrikaanse Ivoorkust Senufo vogels. Processie figuren. 20e Eeuw. Minimale beschadiging + gebruikssporen. Afmeting: H 117 - 122 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Franse bronzen buste door E. Picault. 1833 - 1915. E scholier 14 Siecle. Annotatie 1359. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met bloedkoraal. Peervormig gecontourneerde rozethanger in het midden voorzien van een peervormige bloedkoraal cabouchon. Om de middensteen zit een rand met 12 ronde cabouc...
Lang collier van schijfparels met geelgouden tussenstuk, 585/000, met stenen. Collier bestaande uit schijfparels, wit en grijs, ø 12 mm, met een geelgouden tussenstuk in de vorm van 3 ovaaltjes met kl...
Collier van bloedkoralen met gouden slot. Collier met 4 rijen bloedkoralen bevestigd, 3,5-4mm, aan een rechthoekige geelgouden sluiting voorzien van 3 bloedkoralen en met bolle gouden eindstukken. 47 ...
Oude sieradenkist gemaakt van Singalese stekelvarken haren + been. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 27 x 20 cm. In goede staat.
Mahoniehouten tafel. Ovaal. Stijlmeubel, met lade. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 89 x 59 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Mei Ping vaas met blauw glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met baars decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen celadon potten met draak decor. Op houten consoles. Afmeting: H 14,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee colliers met hangers, 925/000, Imenso, versierd met een rand met zirconia's en wisselbare inleg. lengte 80-90cm. ca 54,5 gram. Als nieuw
18e Eeuwse Hollandse teakhouten secretaire. Barok. Dubbel gebogen met bronzen beslag + mooi binnenleven met kelder. Patina! Afmeting: 114 x 130 x 65 cm. In goede staat.
Zilveren collier met hanger en oorstekers, 925/000, met zirconia's en groene steen. Ronde oorknoppen met een rozet in het midden bezet met een groene steen en voorzien van een rand met zirconia's, ø 8...
Elf antieke Oosterse opiumgewichten. Divers. Afmeting: 3 - 6 cm. In goede staat.
Antieke bronzen inktpot met keramieken reservoir. Bosduivel. Circa 1900. Afmeting: 7 cm. In goede staat.
18e Eeuws Drents eikenhouten schrijfkabinet met origineel beslag en Korinthische zuilen. Louis Seize. Circa 1780. Afmeting: 240 x 145 x 60 cm. In goede staat.
Twee oude kruitflessen. Naar antiek voorbeeld. Met messing. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.