Riny Bus, Groningen. Boten op de Wadden bij eb. Aquarel op papier. Afmeting: H 36 x B 55 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met tuin decor. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 13 x 20 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Fr. Reijnders. Circa 1930. Zuid-Nederlands dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Duitse gelimiteerde blikken Märklin speelgoed poppenkeuken met accessoires uit 1997. Met certificaat. Afmeting: 19,5 x 42 x 18,5 cm. In zeer goede staat.
Twee zilveren lodereindoosjes, 833/000, een rechthoekig gecontourneerd doosje met gedreven elementen voorzien van graveerwerk. MT.: Niekerk Schoonhoven, jl.:m: 1972, en een ovaal gecontourneerd doosj...
Zilveren mosterdpot, 950/000, opengewerkt model met krullen en bloemen geplaatst op 4 krulpoten en voorzien van een scharnierend deksel met bloemapplique. De mosterdpot is voorzien van een blauw glaze...
Victor Bauffe. 1849 - 1921. Poldergezicht met boerderij, koeien en visser. Aquarel op papier. Afmeting: H 37 x B 54 cm. In goede staat.
Twee zilveren lodereindoosjes, 833/000, een rechthoekig gecontourneerd model versierd met divers bandwerk en scharnierend deksel, scheurtje in en sluit niet goed, MT.: vermoedelijk gebr. Reitsma, Heer...
Henk Bellaard. 1896 - 1975. Hollands havengezicht met windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Kristallen menageset met zilver. Een menageset met 3 kristal geslepen bakjes met divers geslepen randen, geplaatst op zilveren driehoekig gecontourneerd basement, fraai versierd met graveerwerk en op ...
A.J. van Eck. 1907 - 1974. Spoorwegbrug Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Stel karaffen met slijpwerk, voorzien van schenktuit en greep, geplaatst op een voet in bloemvorm. De karaf is voorzien van een zilveren stop en zilveren rand met ketting. 833/000. ø14x38cm. In goede ...
Theo Bitter, '48. 1916 - 1994. Jongen op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 40 cm. In goede staat.
Zilveren lodereindoosje, 835/000, met banden decor, filigrain deksel en wapenschildje met initialen. MT.: H.J. van Halteren, Schoonhoven. jl.:S:1852. Gewicht: ca. 20 gr. Afmeting: 3,5 x 3,5 x 2,7 cm. ...
Antieke lederen auto koffer. Afsluitgespen missen. Circa 1930. Afmeting: 30 x 47 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke vruchtenhouten stickbarometer met Duitse schriften Bauern Barometer. Circa 1900. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met tekst + bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee grote gietijzeren kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Antiek schilderij. 18e Eeuw of ouder. Oude monnik. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 34 cm. In redelijk/goede staat.
Bijzonder 17e eeuws Delfts zilveren sierbord, ovaal model voorzien van een geschulpte rand met gedreven bloemen en acanthusbladeren. Het midden van het bord is voorzien een gekroond wapenschild van gr...
J.J. Hovener. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Naakte dame aan het bellen. Nr. 3/199. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 56 cm. In goede staat.
Dienblad met zilveren rand en een glzen binnentableau, 833/000, Rijkelijk versierd met voluten, kwabben en floraal patroon. MT.: Lieshout & Co, Amsterdam, jl:E:1889.. Voorzien van winkelmerk: Hoeker e...
Twee oude kruitflessen. Naar antiek voorbeeld. Met messing. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.