Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas, octagonaal met figuren/bergen/heuvel/floraal/fruit decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met tekst + bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal emaille + goud decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Kristallen bowlpot met onderschotel, voorzien van een kristallen deksel met zilveren knop, 833/000, versierd met parelrand. De bowlpot is voorzien van ster- en ruitslijpsel. ø20x31cm. In goede staat.
Twee delen kristal. (1) Glasblazer met monogram. (2) Kristallen asbak, onduidelijk gemerkt. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Gijs ter Wee. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Zilveren kandelaar met gedraaide verzwaarde voet, 835/000. Gemerkt + inscriptie, onder andere: 'Pampus'. Mt.. Jakob Grimminger, Schäbisch Gmund. Afmeting: 11 x 7,5 cm. In goede staat.
Brillenetui met zilveren rand en sluiting, 833/000, met een plated pen. Grootte etui 16x4,5cm. In redelijk goede staat
19e Eeuwse vergulde messing hanglamp in Louis Seize stijl. Met figuren/guirlandes decor. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Chinese zilveren schaal, 925/000, rondmodel met gecontourneerde rand, op ronde voet. Versierd met gezaagd floraal decor en Chinese tekens. Op de bodem van de schaal staat een monogramgravure: RR. MT.:...
Antieke zilveren doos, ovaal model versierd met parel- en filetranden. Voorzien van een scharnierend deksel met getrembleerde geschulpte rand. MT.: vermoedelijk Jacobus Carrenhof, Amsterdam. jl.:W:180...
J.J. Hovener. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1800. Vrouw met kind bij lantaarn in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 23 cm. In goede staat.
Franse of Belgische brandweerhelm + binnenhelm. 19e Eeuw. Fluctuat nec mergitur. Afmeting: 20 x 20 x 26,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Belgisch percussie voorlader jachtgeweer met gravering + dubbele haan. Met inscriptie; D'arguet St. Etienne. Damast loop. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Belgisch percussie voorlader jachtgeweer met bewerkte kolf, en dubbele haan met draken koppen. Met signatuur. Billet a Dunkerque. Afmeting: L 120 cm. In goede staat.
Dubbelloops pistool. 19e Eeuw. Ingekort jachtgeweer? Penvuur voorlader. Afmeting: L 42 cm. In goede staat.
Lot met vijf oude Russische petten. Militair/politie? Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Naakte dame aan het bellen. Nr. 3/199. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 56 cm. In goede staat.
Jos Mertens. Circa 1900. Hoenderhof met pauw en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 56 cm. In goede staat.
Kristallen odeurflacon met goud, 585/000. Ovaal gevormde kristallen flacon voorzien van slijpwerk. Met gouden kraag en dop voorzien van graveerwerk, wat gedeukt. De flacon heeft een binnenstop. 9x3,5x...
Twee antieke zilveren broekstukken, 833/000, bewerking afgesleten. ø 53. totaal ca 38,4 gram. In redelijke staat.
Zilveren roomstel, 800/000, met een roomkan, suikerpot en een blaadje. De melkkan en suikerpot zijn versierd met rozendecor, geplaatst op 4 gekrulde pootjes met rozenaanzet. Het deksel van het suikerp...
Zilveren chocoladekan, 833/000, rijkelijk versierd met deels gedreven decor met putti, bladeren, krullen en bloemen, geplaatst op 4 klauwpoten.. Voorzien van een schenktuit met figuur met ramskop. Het...