Dertig Hollandse mangaan-kleurige bloempot tegels. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Doos met diverse antieke Hollandse wandtegels. Onder andere; Friese sterren + divers. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Franse messing lantaarnklok met spillegang, één wijzerig. Gaffelslinger afgebroken, maar wel aanwezig. Met bok. Geen slinger, geen gewichten. Afmeting: 38 cm. In redelijke staat.
Antiek Chinees uit bamboe gesneden figuur. Hoogwaardigheidsbekleder. Circa 1900. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Chinese bloemvormige celadon pot. Afmeting: H 8 x Ø 14 cm. In goede staat.
Zilveren lodereindoosje, 833/000, in de vorm van een ei, versierd met getrembleerd graveerwerk. 5,5x3,5cm. ca 18,1 gram. Een paar kleine deukjes, verder in goede staat.
Prachtige grote antieke Franse palissanderhouten pendule met floraal intarsia. Circa 1860. Met vergulde messing capitellen, wijzerring en slinger. Afmeting: H 43 cm. In zeer goede staat.
Käthe Kollwitz. 1867 -1945. Duitse School. Moeder met kind. Lithografie op papier. Afmeting: H 48 x B 36 cm. In goede staat.
J.W. Schonnevelt Büchner. Duitse School. Stilleven met kruik en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 40 cm. In goede staat.
Zilveren suikerstrooier, 833/000, sierlijk model deels voorzien van graveerwerk met allegorische voorstelling. De strooidop is versierd met een rand met ovaal zaagwerk en floraal graveerwerk. MT.: J.P...
Chris van Dijk. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Drie antieke zilveren lepels, alle drie met aculade-vormige steel. Voorzien van gravures op de achterzijde van de steel. Eén lepel is voorzien van floraal graveerwerk achter op de bak. Deze komt vermo...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Gecontourneerd. Met rood floraal en goud decor. Met Kang Xi bodemmerk. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 11,5 cm. In goede staat.
Lot Hollandse polychrome Fayence schotels. Makkum + Delfts. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 10 - 35 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse Friese stoelklok met wekker. Afmeting: 89 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke notenhouten tafelklok. Circa 1900. Waarschijnlijk U.S.A. Afmeting: H 47 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen antiek Hollands plateel. Circa 1910. Bestaande uit: Ivora Gouda polychrome vaas + Roma Arnhem rozensteker. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Oude Franse comtoise met pronkslinger. Halfuur-slag op bel + ankergang. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met geel glazuur en groene draken. Zes tekens bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Art Deco keramieken olifant. Dolly. Door Le Jan France. Circa 1930. Craquelé glazuur. Afmeting: 32 x 40 x 14 cm. In goede staat.
Corneille. 1922 - 2010. Nr. 51/87. Abstracte compositie. Titel: Elf. Litho op papier. Afmeting: H 20 x B 35 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands riviergezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Drie delen zilveren bestek, Haags lofje, 833/000, met een sauslepel, een tafellepel en een opscheplepel. MT.: J.A.A. Gerritsen, Amsterdam, Zeist, jl.: A/G: 1910 en 1916 en de opscheplepel MT.: J.M. v...
Acht delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: 2x kop + schotel, en vier losse kopjes. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.