Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Odeurflacon met gouden dop
Resultaat: 150 EUR

Mooie odeurflacon met geelgouden kraag en dop. 585/000. Flacon met gematteerde bolvorm voorzien van een kraag en dop met geschulpte rand en graveerwerk. Dop iets uit model en voorzien van soldering, v...

Zilveren specerijenbak met glas
Resultaat: 60 EUR

Zilveren specerijenbakje, 925/000, met blauw glas. Ovaal specerijenbakje met gezaagde culots en bogenpatroon. Voorzien van scharnierend zilveren deksel met palmetapplique als duimstop. Geplaatst op 4 ...

Zilveren jat
Resultaat: 250 EUR

Zilveren thorapointer, 84 zolotnik, 875/000, voorzien van een hand met wijsvinger voorzien van een ring met groen steentje. De thorapointer is verder versierd met een opengewerkte rand met filigrain e...

Zilveren jat
Resultaat: 200 EUR

Zilveren jat, 925/000, thorapointer met een bolle greep versierd met bloemendecor. lengte 30 cm. ca 113 gram. Iets gedeukt aan de bovenkant. Verder in goede staat.

Engelse rammelaar (plated)
Resultaat: 70 EUR

Zware plated staaframmelaar voorzien van hoofd met figuren. Aan de rammelaar zitten 3 belletjes. de staaf is voorzien van een gravure: Victoria Hayes Born 3rd june 1848. 15cm. Gebruiksporen, verder in...

Cartier Paris aansteker (plated)
Resultaat: 120 EUR

Aansteker Cartier, zilver plated, voorzien van een getrembleerde golfbewerking. Gemerkt Cartier Paris. 7x2,5x1,2cm.

Lot Oosters met 3 doosjes en een olifant
Startprijs 60 EUR

Lot Oosters uit metaal met 3 doosjes versierd met turkoois, agaat en glaskralen, en een olifant met blauwe en rode kraaltjes, 4-6cm. In goede staat

Kristallen schaal met zilver
Resultaat: 100 EUR

Kristallen schaal met zilveren beugel, 833/000. Rond gecontourneerde schaal voorzien van Russisch en ribslijpwerk voorzien van een fraaie zilveren beugel met parelrand, MT.: vermoedelijk A.J. van Rhee...

Zilveren theezeef met lekbak
Resultaat: 60 EUR

Zilveren theezeef met lekbak, 835/000. Glad ronde theezeef met glad rond lekbakje op 3 bolpootjes. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten. jl.:c:1862. 13x7x4cm. ca 50 gram. In goede staat

9 Zilveren sorbet lepels
Resultaat: 110 EUR

Negen zilveren sorbetlepels, 833/000, met een getorste steel bekroond met een gladde knop. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten. totaal ca 155 gram. 18 cm. In goede staat

Schatkist bekleed met zilver
Resultaat: 260 EUR

Schatkist met hout en zilver, BWG. Fraaie houten schatkist voorzien van gedreven zilveren elementen met florale voorstellingen. 20x14x15cm. In goede staat

Zilveren wijwaterbakje
Resultaat: 150 EUR

Zilveren wijwaterbakje, 800/000, opengewerkt model met in het midden een rechthoekig lijstje gevuld met een afbeelding van Maria op hout. 10x5cm. bruto gewicht ca 45 gram. In goede staat

Zilveren schaaltje
Startprijs 60 EUR

Fraai zilveren schaaltje, 800/000, rond model met plooien geplaatst op 3 gekrulde poten. ø 18x4cm. ca 111 gram. In zeer goede staat.

Tas & beurs met zilverwerk
Startprijs 100 EUR

Twee tasjes met zilveren beugel, een tasje van paars velours met een strak zilveren beugel, 833/000, voorzien van een ribdecor, MT.: Onduidelijk, Amsterdam, jl.: H: 1845, voorzien van ketting, 7,5x12c...

Tas met zilverwerk, 1828
Resultaat: 180 EUR

Antieke Hollands zilveren papegaai tasbeugel met rokhaak, aan voorzijde handgegraveerd met papegaaien en huizen. 833/000 kleinkeur/Grootkeur, jl: R: 1826 beugelbreedte 18cm In goede staat

Zilveren theebus
Startprijs 100 EUR

Kristallen theebus met zilver, 835/000. Ovaal geslepen theebus met sterdecor, voorzien van een zilveren deksel en rand met parelrand. 11x9x9cm. In goede staat

Djokja zilveren schaal
Resultaat: 60 EUR

Zilveren schaal, Djokja, 800/000, ovaal model voorzien van een geschulpte rand en opengewerkt met Djokja-decor.;

Pen met zilver
Resultaat: 40 EUR

Pen met zilver, 925/000. Grote pen met zwart middenstuk voorzien van zilver. De pen is voorzien van een wasco-pen. 20 cm. In goede staat.

Lot zilver
Resultaat: 130 EUR

Lot zilver met een gecontourneerde schaal met beugel, roomlepel met gekrulde steel met spelend kind, kinderbeker met hamerslagdecor en 8 taartvorkjes. totaal ca 355 gram. Diverse gehaltes, in redelijk...

Lot zilveren bestek
Resultaat: 150 EUR

Lot zilveren bestek, 833/000, Hollands glad met 2 tafellepels, waarvan 1 18e eeuws, 3 dessertlepels, 2 vorken, één voorzien van restauratie, 3 koffielepels en een vleesvorkje. ca 390 gram. Diverse mee...

Lot kristal (zilver+plated)
Startprijs 90 EUR

Lot kristal met zilver en plated. Twee kristallen flacons, 10 kantig geslepen, versierd met bogen met ruitslijpsel en voorzien van een zilveren kraag met filetranden en een bolle dop met ribdecor. Eén...

Zilveren knipkoker, ca1780
Startprijs 120 EUR

Antieke zilveren houder/ knipkoker, versierd met voluten en florale bewerkingen. Voorzien van scharnierend deksel. 9x3,5cm. ca 35 gram. Vermoedelijk rond 1780. Iets gedeukt aan de onderzijde. In goede...

Twee Art Nouevau kaarskandelaren, H 20 cm.
Resultaat: 70 EUR

Twee plated messing Art Nouveau kaarskandelaren met gewicht. Circa 1910. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Lot zilveren lepels
Startprijs 60 EUR

Lot met zilveren lepels, o.a. theelepels, borrellepeltjes en een suikerschep. Diverse gehaltes. Totaal ca 127 gram. In goede staat