19e Eeuws mahoniehouten nachtkast met wit marmeren blad. Circa 1870. Afmeting: 81 x 40 x 35 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Amerikaanse tafelklok. Ansonia New York. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
Messing plated reiswekker. Rond model. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Met facet geslepen glas. Afmeting: H 7,5 cm. In goede staat.
Lot met vijf oude Russische petten. Militair/politie? Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.
Oude Spaanse gitaar. Ritmo Cadete Spain. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Antieke schildpad opbergdoos met been. Circa 1900. Afmeting: 4 x 11,5 x 7,5 cm. In zeer goede staat.
Hollandse, Amsterdamse glas-in-lood hanglamp. Zes-hoekig. Eerste helft 20e eeuw. . Afmeting: 27 x 24 x 21 cm. In goede staat.
A. Wouters. Circa 1980. Belgische School. Stilleven met olielamp, fruit en bloemenvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Tweede helft 20e eeuw. Bosven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 42 cm. In goede staat.
Anton v.d. Vet. 1889 - 1964. Stilleven met boeddha beeld en masker. Twee plekken laat olieverf los. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Dorpstraat met figuren. Afmeting: H 11,5 x B 18,5 cm. In goede staat.
Breed vergulde armband met pennen voorzien van gekretst patroon met markiesvormen. De armband is voorzien van een bakslot en veiligheid. De armband is voorzien van een 18 crt vergulding. Lengte 19,5 c...
Lot met 4 zakhorloges waarvan 3 met sleutelopwinding met een witte wijzerplaat. En een opwindhorloge met goudkleurige wijzerplaat, kroon ontbreekt. In redelijke staat
Zilveren broche/hanger, 925/000, in de vorm van een haan met robijn, markesiet en emaille. 39x41mm. ca 8,9 gram. Nieuw
Groot lot met 15 snoeren jadekralen, ø 3-3,5mm. lengte per snoer 40 cm. totaal ca 94 gram. In goede staat
Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een poes, versierd met robijnen markesiet en emaille. 55x30mm. ca 10,6 gram. Nieuw.
Geelgouden harthanger, 585/000, met zirconia's. Bol hangertje in de vorm van een hartje pave bezet met zirconia's. 8x13mm. ca 1,6 gram. In goede staat
Witgouden hanger, 585/000, met parel. Witgouden hanger in de vorm van een peer met onderaan een ronde zoetwaterparel, ø 7,5mm. Lengte 20mm. ca 1,1 gram. Nieuw
Zilveren handspiegel, 833/000, gemaakt uit een tasbeugel met bewerkte rand en een breidophouder voorzien van een gedreven voorstelling. 19x9cm. totaal met spiegel ca 96 gram. Iets gedeukt, verder in g...
Zilveren bruidegomspijpje en lepels, 833/000, pijpje versierd met een acanthusblad, het pijpje ontbreekt. En een lot met 11 zilveren theelepels, 833/000, met een peervormige bak, een deels getorste st...
Lot met 6 zilveren bestekdelen, 833/000, met een zuurvorkje en lepel, 2 kleine vorkjes, een suikerlepel, 800/000, en een theelepel. 8-14cm. Totaal ca 55,4 gram. In goede staat, één vorkje voorzien va...
Stel zilveren antieke apostellepels, 835/000, met twee-delige getorste steel met cartouch-vormig schildje en bekroond door een apostel ronde floraal gegraveerde bak met gezichtjes op achterzijde bak. ...
Twee antieke zilveren broekstukken, 833/000, bewerking afgesleten. ø 53. totaal ca 38,4 gram. In redelijke staat.
Zilveren gembercouvert, 833/000, versierd met graveerwerk en gecontourneerde stelen. 17 cm. totaal ca 57 gram. MT.: A.Kuijlenburg, Schoonhoven, jl.: q: 1875.
Twee delen 19e eeuws Chinees porselein. (1) Familie Verte pot met figuren/landschap decor + bodemmerk. (2) 19e Eeuwse dekselpot met floraal decor. Afmeting: Ø 13,5 - Ø 15,5 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Floraal decor. Afmeting: Ø 14 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Kantonese vaas met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Beschadigd. Afmeting: H 31 cm. In matige staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose borden. Figuren/floraal decor. Chips. Afmeting: Ø 20 cm. In redelijke staat.
Vier delen 18e eeuwse Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung melkkan, restauratie. Dekseldoos, haarlijnen bodem. Queng Lung schaal, haarlijn. Queng Lung potje, chip. Afmeting: 5 - 15 cm. In rede...
Twee Chinese spekstenen snijstukken. 1x vaas + 1x floraal. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. (1) Balustervaas met figuren in tuin decor, haarlijnen. (2) Dekseldoos, floraal, chips. (3) Zeemleer-glazuur kom, chips. (4) Zalfdoos, gelijmd. Afmeting: 3,5 - ...
Twee delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Melkkan, haarlijn. En een theebus, chip. Afmeting: 9 - 10 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Gemerkt met Porseleyne Bijl. Floraal decor. Lichte randschades. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Twee antieke Victoria Austria Jugendstil vazen. Circa 1900. Met vogel/goud decor. Chips bovenrand. Afmeting: H 34 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf polychrome Delftse Fayence borden met bloemvaas decor. Circa 1900. Met merktekens 'de Klaauw'. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Zes antieke tegels met figuren. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse terracotta tabakspot met rondom figuren/jager in bos voorstelling. Plus vijf pijpenkoppen. Monogram K.E. Circa 1900. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antiek Hollands 2-pas tegeltableau. Bijbelse voorstelling. Met neogotische notenhouten lijst. Gerestaureerd. Afmeting: H 22 x B 36 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 28 oude tegels. 19e - 20e Eeuw. Enkele beschadiging. Afmeting: 13 x 15 cm. In redelijke staat.
Lot divers aardewerk/porselein (6x). 20e Eeuw. Onder andere: Herend mandje, Gouda Zenith wegwijzer paddenstoel, Delftse theezeef + bakje, Keulse bierpul, porseleinen koe en een hond (boxer). Afmeting:...
Belgisch, antiek Villeroy & Boch kaststel. Circa 1900. Floraal decor. Afmeting: H 31 - 44 cm. In goede staat.
Zeven delen antiek Duits Villeroy & Boch aardewerk. Circa 1900. Bestaande uit: vier vazen + drie wandborden. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede staat.
Twee grote Engelse Staffordshire porseleinen honden. 20e Eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
21-Delig antiek Frans kinderservies. Decor Bardure. Circa 1880. Bestaande uit: twee tazza's, sauskom, drie ovale schalen, dekselterrine, zes ontbijtborden, acht soepborden. Afmeting: 14 - 21 cm. In go...
Grote antieke platelen caché pot. Flora, Arnhem. Circa 1920. Haarlijnen bodem. Afmeting: H 23 x Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws keramieken theeservies met chinoiserie decor. Acht-delig. Enkele beschadigingen. Afmeting: 10 - 25 cm. In redelijke staat.
Lot 19e eeuwse kop en schotels. Circa 1840. Bestaande uit: Eén empire schotel + kop, goud sleets. En set Wallendorf? Twee keer haarlijn + chip. In redelijke staat. Afmeting: 5 - 10 cm.
Lot van acht oude/antieke porseleinen figuren. 20e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 16 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke 19e eeuwse glazen tafelschaal met guirlandes en goud decor. Afmeting: H 19 x Ø 24 cm. In goede staat.
Groot oud Afrikaans houtgestoken figuur. 20e Eeuw. Vele figuren in elkaar verweven. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Afrikaans houtsnijwerk uit één stuk. Man met trommel. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Man met tas. Met monogram + jaartal 1960. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Mahoniehouten tafel. Ovaal. Stijlmeubel, met lade. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 89 x 59 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten armleunstoel. Afmeting: 94 x 58 x 57 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Bretterstoel. Circa 1890. Historisme. Afmeting: 93 x 47 x 50 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek keramieken klokkenstel met Hollandse motieven. Monogram. Circa 1910. Achterste bovenrand beschadigd van vaas, verder goed. Functies niet getest. Afmeting: 29 - 32 cm. In redelijk/goe...
Originele antieke Duitse wit gepolychromeerde Junghans regulateur. Gründerzeit. Circa 1900. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Twee decoratieve tafellampen van composiet. Naar oud antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Voor-oorlogs meetinstrument in kist. Stroommeter? Weerstandmeter? Afmeting: 18,5 x 17 x 17,5 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten wandrek met zes Petrus Regout Maastricht kop en schotels. Decor: Pretty. Afmeting: 46 x 55 x 12 cm. In goede staat.
Vier scheepvaart onderzetters, plated, voorzien van graveerwerk met rijkelijks versierd cartouche voorzien van zeilschepen. Deels afgesleten. 3x ø17cm en 1x 23cm. In redelijk goede staat.
Vier delen antiek messing. Bestaande uit: Twee Art Deco vazen, plantenbak en een amfora vaas. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Oude tafellamp gemaakt van een grote schelp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 26 x 13 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten wandrek met zes Societé Ceramique Maastricht kop en schotels. Decor: Timor. Circa 1900. Afmeting: 11 x 42 x 45 cm. In goede staat.
Antiek Chinees of Japans lakwerk dienblad met paradijsvogel/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 35 x 52 cm. In goede staat.
Tien Deutscher Aero Club boeken. 50-er Jaren. Verlags-ort Gelsenkirchen-Buer. In blauwe band. Afmeting: 29 x 21 x 2 cm. In goede staat.
Zware bronzen schotel. 20e Eeuw. Gesigneerd Pabst, Josef. 1879 - 1950. Duitsland. Afmeting: Ø 21,6 cm. In goede staat.
Antieke Franse handbeschilderde porseleinen lampenvoet. Kinderen/hondenkar in landschap decor. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Antieke vijf-delige Duitse tinnen koffie/thee set. Jugendstil. Circa 1910. Gerhadri & Co. Lüdenscheid. Afmeting: 23 x 26 x 50 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen. 1x Opaline + 1x kristalglas. Circa 1900. Afmeting: H 55 - 70 cm. In goede staat.
Achttien diverse antieke messing gewichten. Afmeting: H 2 - 11 cm. In goede staat.
C. Dubource. 19e Eeuw. Landschap met koets en figuren. Aquarel op papier. Minimale vochtvlekken. Afmeting: H 17 x B 23 cm. In redelijke staat.
De Rooy. Tweede helft 20e eeuw. Havengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
D. Vanmeer. Tweede helft 20e eeuw. Hoenderhof. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 30 cm. In goede staat.
J.H. van Oeveren. 20e Eeuw. Twee afgemeerde Hollandse platbodems. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Monogram D.J. Onbekend. 19e Eeuwse handingekleurde plattegrond. Enkele vochtvlekken. Afmeting: H 52 x B 136 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse pentekening. Ongesigneerd. Putti. Pentekening op papier. Afmeting: H 13,5 x 9 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Jachtvoorstelling. Diverse jagers met geschoten wild. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 58 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse handingekleurde gravures met druivensoorten. Croutat. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Zeepfabriek 'de Klok' bij Heerde. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 26,5 cm. In goede staat.
Monogram J.H. Wintergezicht met kerk en boeren huizen. 20e Eeuw. Pastel op papier. Afmeting: H 35 x B 53 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Amsterdamse gracht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 67 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Modern, naar Botero. Voluptueuze dikke dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Zilveren broche/hanger, 925/000, in de vorm van een libelle versierd met emaille, parel, robijnen en markesiet. 7x5cm. ca 9,4 gram. Nieuw
Twee colliers met hangers, 925/000, Imenso, versierd met een rand met zirconia's en wisselbare inleg. lengte 80-90cm. ca 54,5 gram. Als nieuw
Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een zwaan met markesiet en emaille. 49x27mm. 6,6 gram. Nieuw
Bijzondere zilveren hanger, 835/000, met kwartskristallen en parel. Langwerpige hanger met 4 zetkasten aan elkaar verbonden met een ronde kast voorzien van een paarse getinte parel, een rechthoekig ge...
Gouden oorknoppen, 585/000, met kristal. Oorknoppen met vierkant geslepen kristallen. 8x8mm. ca 2,6 gram. In goede staat
Lot barnsteen/copal met 3 stukken, 2 kettingen met getrommelde stukken en ovale kralen van een armband. totaal ca 280 gram.
Zilveren broche, 925/000, in vorm van een uil, versierd met robijnen ogen en met emaille. 33x32mm. ca 8,8 gram. Nieuw
Geelgouden dameshorloge, 585/000, met double rekband. Mechanisch. Rond horloge met een bewerkte rand met floraal decor. Met een goudkleurige wijzerplaat. ø 21mm. lengte 20 cm. Werkend. Glas iets besch...
Certina horloge met een stalen kast, donkerblauwe wijzerplaat met goudkleurige indexen, wijzers en een datum aanduiding. Met saffierglas. Het horloge is voorzien van een zwart leren band. ø horloge 34...
Kristallen lepelvaasje met bloemdecor en zilveren rand gevuld met 9 zilveren lepels met een strakke vorm en een gravering van een bloemenmand. 11 cm. lepels ca 85 gram. In goede staat
Zilveren schaal, 800/000, met glazen binnenbak. Ronde schaal met parelrand op ronde voet voorzien van een glazen binnenbak met geslepen rand. Beugel van schaal ontbreekt. ø15x9cm. In goede staat.