Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuwse Kang Xi klapmuts kom met zilveren beugel
Resultaat: 425 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi klapmuts kom met zilveren beugel. Figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Kom is gelijmd. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In redelijke staat.

Familie Rose bord Ø 25,8 cm.
Resultaat: 400 EUR

Grote zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose schotel met chicken/goud decor. 18e Eeuw. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 25,8 cm. In goede staat.

Chinese kom met draken Ø 14,7 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinese paars/zwarte drakenkom met bodemmerk. Met onder het glazuur draken. Afmeting: H 7 x Ø 14,7 cm. In goede staat.

Chinese blauwe vaas
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met floraal decor rondom. Afmeting: H 26 x Ø 19 cm. In goede staat.

Zeldzaam 17e -18e eeuws Chinees bord Ø 23 cm.
Resultaat: 400 EUR

Zeldzaam 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen bord met feniks en kylin. Randglazuur schade. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese voorraadpot, H 47 x Ø 35 cm.
Resultaat: 400 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen voorraadpot. Met decor van waterpartij en vissen. Afmeting: H 47 x Ø 35 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 9,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal/tekst decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,6 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen gemberpot met geel glazuur, karaktertekens en floraal decor. Met bodemmerk onder deksel. Afmeting: H 21,5 x Ø 24 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 28,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen flambé vaas, vierkantig met oren. Met bodemmerk. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander + console
Resultaat: 400 EUR

Chinese celadon wierookbrander met oren + console. Afmeting: 10 - Ø 15 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot Ø 9,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met Familie Rose floraal decor. Chip tuit. Afmeting: 12 x 15,5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese schotels Ø 28,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met bloempot decor. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.

Twee oude/antieke Afrikaanse spijkerbeelden
Resultaat: 400 EUR

Twee oude/antieke Afrikaanse spijkerbeelden. Fetish beelden. Waarschijnlijk Congo. Afmeting: H 52 - 60 cm. In goede staat.

Twee Afrikaanse beelden
Resultaat: 400 EUR

Twee grote oude/antieke Afrikaanse houtgesneden beelden. Gedecoreerd met stof en blad. Iets houtworm beval. Afmeting: H 98 - 103 cm. In goede staat.

Russisch ikoon, Christus
Resultaat: 400 EUR

Russisch ikoon. Christus. Pantokrator met randheiligen links beschermengel, rechts St. Michaeli? 19e Eeuw. Afmeting: H 54,5 x B 41,5 cm. In originele en goede conditie.

A. Gignac. Zeegezicht
Resultaat: 400 EUR

A. Gignac. 1866 - 1956. Zeegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

J.A.B. Stroebel, Interieur met figuren en gejaagd wild
Resultaat: 400 EUR

J.A.B. Stroebel. 1821 - 1905. Interieur met figuren en gejaagd wild. Aquarel op papier. Afmeting: H 32 x B 25 cm. In goede staat.

Witgouden ring met diamant
Resultaat: 400 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamant. Brede ring rondom bezet met singlecut geslepen diamanten in 11 banen. Breedte ring 11,5 mm. ø 53. ca 11,6 gram. Gedragen, in goede staat

Twee zilveren kandelaren
Resultaat: 400 EUR

Twee zilveren kandelaren, 800/000, op ronde voet en achthoekige bewerking in de pilaar voorzien van gegraveerd lijnendecor met florale accenten. ø13x29cm. Voorzien van een gevulde voet. Oostenrijk/Hun...

Twee Familie Noir kaarskandelaren, H 24 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met Chinees Familie Noir porselein. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Hollandse kussenkast
Resultaat: 400 EUR

Gave 18e eeuwse Hollandse palissanderhouten kussenkast met robbelijsten, leeuwenkoppen en lades. Uitneembaar. Afmeting: 200 x 180 x 71 cm. In goede staat.

Franse glaspendule, 1900
Resultaat: 400 EUR

Antieke Franse onyx met messing glaspendule. Jaarloper. Met facet geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Antieke tinnen Rembrandt kan
Resultaat: 400 EUR

Antieke tinnen Rembrandt kan. 18e Eeuw of ouder. Deksel gemerkt. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Han van Meegeren, Gezichten studie
Resultaat: 400 EUR

Han van Meegeren. 1889 - 1947. Gezichten studie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 24 x B 21 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 22 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese celadon brushwasher Ø 17 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen celadon brushwasher met onder tekst + signatuur. Afmeting: H 4 x Ø 17 cm. In goede staat.

Antieke eiken boerenkast, 1830
Resultaat: 400 EUR

Antieke Duitse eikenhouten boeren biedermeier kast. Uitneembaar met schappen. Circa 1830. Afmeting: 204 x 135 x 52 cm. In goede staat.

Italiaanse vitrinekast
Resultaat: 400 EUR

Italiaans notenhout gesneden gebombeerde vitrine-opzetkast met gesatineerd glas, rocailles en ranken. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 199 x 110 x 53 cm. In goede staat.

Antieke bronzen vijzel uit 1708
Resultaat: 400 EUR

Grote antieke bronzen vijzel uit 1708. Vincit Omnia. Afmeting: H 17,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met diverse figuren in landschap decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

18e Eeuwse eikenhouten linnenkast
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuwse eikenhouten barok linnenkast in kabinet-vorm. Met origineel bronzen beslag. Kop is afneembaar. Afmeting: 235 x 155 x 55 cm. In goede staat.

Lita van Engelenhoven, Tafel met fruit
Resultaat: 400 EUR

Lita van Engelenhoven. 1948. Tafel met fruit. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Lot tegels (28 st.)
Resultaat: 400 EUR

Lot van 28 tegels met kinderspelen. 19e Eeuw. Enkele minimale beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Historisme wandschild
Resultaat: 400 EUR

19e Eeuws Duits gietijzeren historisme neo renaissance wandschild met slagveld/figuren voorstelling. Circa 1880. Afmeting: 60 x 42 x 50 cm. In goede staat.

Zakhorloge met snek
Resultaat: 400 EUR

Witmetalen zakhorloge met zilverkleurige bewerkte wijzerplaat. Het horloge is voorzien van een sleutelopwinding en snek. Werkend met sleutels.

Gouden choker
Resultaat: 400 EUR

Geelgouden choker, 585/000. Gouden biesmarkcollier in het midden versierd met bollen en aan de onderzijde met filigrain S motieven en gecontourneerde ruitvormige staafjes. Breedte 2-14mm. Het collier ...

Chinese vaas, H 22,3 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22,3 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese tempelwachters
Resultaat: 400 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse houtgesneden Chinese tempelwachters met polychromie + goud decor. Afmeting: H 31 - 32 cm. In goede staat.

Dienblad + soezenmand
Resultaat: 400 EUR

Een Duitse K.P.M. porseleinen soezenmand met floraal/goud decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 10 x 19 cm. Minimale chips. En een handbeschilderde 19e eeuwse porseleinen schaal met bloem decor. Mogelij...

Roy Lichtenstein, Twee naakte dames
Resultaat: 380 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 138/199. Twee naakte dames in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 75 x B 57 cm. In goede staat.

Zilveren broodmand
Resultaat: 380 EUR

Fraaie broodmand, 925/000, ovaal model met ajour gezaagd met spijlen en floraal decor. Met een geschulpte parelrand en geplaatst op een ovale ring met filetbewerking. 31x20x9cm. ca 478 gram. MT.: Koni...

Chinese vaas, H 25 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen vaas met blauw verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. - Ø 16 cm. In goede staat.

Tafeltje met moor
Resultaat: 375 EUR

Venetiaanse gepolychromeerde bijzettafel met moor. 20e Eeuw. Afmeting: H 73 x Ø 50 cm. In goede staat.

Gouden ronde broche met diamant
Resultaat: 375 EUR

Geelgouden ronde broche, 585/000, met diamanten. Ronde opengewerkte broche, in de vorm van een rozet bezet met 13 roosgeslepen diamanten. ø broche 28mm. ca 5,6 gram. In goede staat

Tom Wesselmann, Elizabeth Taylor
Resultaat: 375 EUR

Tom Wesselmann. 1931 - 2004. Nr. 36/199. Elizabeth Taylor. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 53 cm. In goede staat.

Gesneden Quan Yin van bloedkoraal, H 11 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinees bloedkoraal gesneden Quan Yin op houten console. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Lot tegels (50 st.)
Resultaat: 375 EUR

50 Stuks diverse antiek Hollandse wandtegels met dieren decor. Beschadigingen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord Ø 22,2 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen bord met oker glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.

Grote Chinese drakenvaas, H 44 cm.
Resultaat: 375 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenvaas met geel glazuur + signatuur in hals. Afmeting: H 44 x Ø 31 cm. In goede staat.

Vijf 18e eeuwse Chinese kop + schotels
Resultaat: 375 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinese kop en schotels. Landschap/vlinder decor. Cargo vondst. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi kom Ø 18,2 cm.
Resultaat: 375 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met kostbaarheden/floraal/figuren decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 9 x Ø 18,2 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke boekenkast, 1880
Resultaat: 375 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten boekenkast in Louis Seize-stijl. Circa 1880. Afmeting: 159 x 39 x 100 cm. In zeer goede staat.

Hollands barok secretaire
Resultaat: 375 EUR

Hollands wortelnoten barok secretaire met floraal intarsia op voor + zijkanten + binnenleven. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 115 x 125 x 57 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,7 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen bord. Met binnenin afbeelding draak. Onderkant bord met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Lot tegels (28x)
Resultaat: 375 EUR

28 Stuks 18e - 19e eeuwse bijbelse mangaan-kleurige wandtegels. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke wandtegels (52x)
Resultaat: 375 EUR

52 Stuks antieke witte Hollandse wandtegels. Witjes. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Witgouden collier met harthanger
Resultaat: 375 EUR

Witgouden collier en hanger, 585/000, met diamant. Fijn venetiaans collier met daaraan een hanger in een open hartvorm bezet met 17 kleine briljant geslepen diamanten. Grootte hanger 13x20 mm. lengte ...

Twee bronzen tafellampen
Resultaat: 375 EUR

Twee grote neo rococo bronzen tafellampen. Vijf-lichts. 20e Eeuw. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

Twee grote Chinese vazen, H 58 cm.
Resultaat: 375 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Familie Rose vazen met figuren decor + bodemmerk. H 58 cm. In goede staat.

Vier Chinese kopjes
Resultaat: 375 EUR

Vier Chinees porseleinen kopjes, divers. Met bodemmerk. Met figuren/vogels/floraal en tekst decor. Afmeting: 7,5 - 8 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Resultaat: 375 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén maal groot Yung Cheng 1723 - 1735 + Gueng Lung. Gelijmd + chips + haarlijnen. Afmeting: Ø 19 - 34 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Resultaat: 375 EUR

Zes delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung bord, chips. Miniatuur vaas, goed. Twee schotels met feninks, één chip. Twee kopjes met geisha, haarlijn + chip. Afmeting: 8 - Ø 22,5 cm. ...

Neogotische klepbank
Resultaat: 375 EUR

Antieke eikenhouten neogotische klepbank. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 107 x 104 x 52 cm. In goede staat.

4x Chinese hoge kopjes Ø 7,5 cm.
Resultaat: 375 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen hoge kopjes met landschap decor. Randschilfers. Afmeting: H 6,5 x Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.

Zijden ghoum/Iran kleed, 154 x 98 cm.
Resultaat: 375 EUR

Handgeknoopt Ghoum/Iran kleed. Kleed is geheel van zijde, zeer fijn geknoopt. Licht van kleur met negen vakken met diverse afbeeldingen. Geheel omrand met bloem decor. Nieuw prijs: Hfl. 13.875,- (ca. ...

Witgouden armband
Resultaat: 360 EUR

Fraaie witgouden armband, 585/000, rond model met een vossenstaartschakel. voorzien van draaibaar karabijnslot. breedte 4,5 mm. lengte 19,5cm. ca 12 gram. In zeer goede staat

Chinese dekselvaas, H 43 cm.
Resultaat: 360 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met ranken/karakter tekens. Eén chip deksel. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.

Hal Wichers, Indonesisch dorpsgezicht
Resultaat: 350 EUR

Hal Wichers. 1893 - 1968. Indonesisch dorpsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas
Resultaat: 350 EUR

Hectagonale Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met kippen in landschap decor + bodemmerk. Afmeting: 16,4 cm. In goede staat.

Chinese waterpot Ø 13 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte waterpot met landschap/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: H 7,5 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 25,5 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porselein Familie Verte bord met paradijsvogels + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25,5 cm. In goede staat.

Chinese pot met draken Ø 17 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen pot met draak/feniks decor en wit glazuur. Afmeting: H 15 x Ø 17 cm. In goede staat.

Sofa in Louis Philippe-stijl
Resultaat: 350 EUR

Elegante sofa van massief noten, met lichte bekleding. Voorzien van floraal snijwerk. Op rolvoetjes. Afmeting: 108 x 170 x 70 cm. In goede staat.

Twee Afrikaanse beelden
Resultaat: 350 EUR

Twee grote oude/antieke houtgesneden Afrikaanse beelden, onder andere met stof + veren gedecoreerd. Afmeting: H 90 - 98 cm. In goede staat.

Twee Franse Charles Dix kandelaren, H 49 cm.
Resultaat: 350 EUR

Twee vergulde bronzen Franse Charles Dix kaarskandelaren met vrouwen figuren. Circa 1830. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Guillaume Corneille, Kat met duiven
Resultaat: 350 EUR

Guillaume Corneille, 2000. Epreuve d' artiste. 1922 - 2010. Kat met duiven. Lithografie op papier. Afmeting: H 32 x B 39 cm. In goede staat.

B. te Gempt, Spelende hond
Resultaat: 350 EUR

Bernard te Gempt. 1826 - 1879. Spelende hond. Langharige teckel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 26 cm. In goede staat.

Paul ten Hoopen, Interieur met vrouw
Resultaat: 350 EUR

Paul ten Hoopen, 1985. 1927 - . Interieur met vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 46 cm. In goede staat.

Gouden Lady Di ring
Resultaat: 350 EUR

Gouden ring, 585, met saffier en diamant. Rozet ring, zogenoemde Lady Di ring met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier, wat bekrast, en daaromheen een rand met 12 briljant geslepen diam...

Collier van cultive parels met witgoud
Resultaat: 350 EUR

Collier van cultivé parels, ø6-6,5mm, licht variërend in kleur, geknoopt aan een witgouden bolsluiting, mat en poly, bezet met 8 singlecut geslepen diamanten. ø sluiting 9 mm. lengte 52 cm. In zeer go...

Twee Chinese republiek kommen Ø 16,2 cm.
Resultaat: 350 EUR

Twee Chinees porseleinen republiek kommen met floraal en vruchten decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 16,2 cm. In goede staat.

Chinese celadon oorvaas, H 24 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinese celadon porseleinen oorvaas. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 58-59 cm.
Resultaat: 350 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met pauw/floraal decor. Afmeting: H 58 - 59 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen, H 40 cm.
Resultaat: 350 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen. Gemerkt: de Klaauw. Putti in tuin decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Lot antieke beeldjes (12x)
Resultaat: 350 EUR

Twaalf antieke Duitse + Weense porseleinen soldaten. Circa 1900. Gemerkt met bijenkorf + ander merk. Bij één figuur is de steel van vaandel vervangen door hout. Minimale chip mogelijk, verder goed. Af...

Antieke vertico, 1900
Resultaat: 350 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit vertico met opstand + lade. Met floraal snijwerk + zuilen. Circa 1900. Afmeting: 176 x 97 x 51 cm. In goede staat.

Gouden 5G en 10G munt
Resultaat: 350 EUR

Gouden 5G 1912 konigin Wilhelmina 3,3 gram en 10G munt 1875 Willem de derde 6,6 gram.

Victor Simonin, Stilleven
Resultaat: 350 EUR

Victor Simonin. 1877 - 1946. Stilleven, vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

4-Streng bloedkoraal collier
Resultaat: 350 EUR

Collier van bloedkoralen met gouden slot. Collier met 4 rijen bloedkoralen bevestigd, 3,5-4mm, aan een rechthoekige geelgouden sluiting voorzien van 3 bloedkoralen en met bolle gouden eindstukken. 47 ...

Bronzen boeddhistisch figuur, H 39 cm.
Resultaat: 350 EUR

Groot Oosters bronzen boeddhistisch figuur op lotusbloem. Dansende bodhisattva. 19e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Twee Franse Sevres-stijl vazen, H 58 cm.
Resultaat: 350 EUR

Twee grote Franse Sevres-stijl amfora dekselvazen. Gemerkt Mignon Decore Limoges a la Main. Porselein met messing monturen + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Antieke Franse bestekkast, 1880
Resultaat: 350 EUR

Antieke Franse notenhouten bestekkast met lades achter deuren + marquetterie op bovenblad. Circa 1880. Afmeting: 45 x 52 x 34 cm. In goede staat.

Antieke Japanse of Chinese trekpot Ø 11 cm.
Resultaat: 350 EUR

Antieke Japanse of Chinees porseleinen trekpot. Figuren in tuin decor. 19e Eeuw. Minimale chip. Afmeting: 16 x Ø 11 cm. In goede staat.

Antiek vijf-delig Delfts kaststel, 1900
Resultaat: 350 EUR

Vijf-delig antiek Delfts Fayence kaststel met musicerende Europeanen in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 20 - 30 cm. In goede staat.

18e Eeuws Delfts wandbord
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuws Delfts Fayence tablet met wandophanging. Gemerkt LPK. Met chinoiserie decor. Afmeting: 3 x 24,5 x 30,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas met zotjes, H 9,2 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen vaas met spelende zotjes. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 9,2 cm. In goede staat.