Twee odeurflacons met goud, 585/000. Kristallen flacons met een peervorm waarvan één staand model en een liggend model. Beiden voorzien van een gouden kraag en dop, bol met florale bewerking. Staand m...
Zilveren chocoladekan, 833/000, rijkelijk versierd met deels gedreven decor met putti, bladeren, krullen en bloemen, geplaatst op 4 klauwpoten.. Voorzien van een schenktuit met figuur met ramskop. Het...
Zilveren roomstel, 800/000, met een roomkan, suikerpot en een blaadje. De melkkan en suikerpot zijn versierd met rozendecor, geplaatst op 4 gekrulde pootjes met rozenaanzet. Het deksel van het suikerp...
Moderne glass fusing sculptuur. Titel: Oneindig. 21e Eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Antiek drie-delig opaline glazen kaststel met floraal decor. Afmeting: H 24 - 36 cm. Plus twee Venetiaanse glazen vazen. Circa 1900. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Handwerkende vrouw. Marouflé op paneel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In goede staat.
Lot met zilveren knopen, 4 gemaakt uit munten en 4 ronde modellen met filigrain. totaal ca 32 gram. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal/tekst decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,6 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Romantisch Amsterdams stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Salvador Dali, 1976. 1904 - 1989. Nr. 407/500. Vrouwenfiguur. Enkele vochtvlekken. Lithografie op papier. Afmeting: H 78 x B 60 cm. In redelijke staat.
Roy Lichtenstein. Halfnaakte vrouw kleedt zich aan. Nr. 7/199. Lithografie op papier. Afmeting: H 72 x B 57 cm. In goede staat.
Duits hoogwaardig K.P.M. porseleinen servies. 18-Delig. Circa 1920. Met diverse handgeschilderde florale decors + goudrand. Afmeting: 7,5 - 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon brushwasher met onder tekst + signatuur. Afmeting: H 4 x Ø 17 cm. In goede staat.
Russisch zilveren sigarettendoos, 84 zolotniks, 875/000. Rechthoekige doos met een scharnierend bewerkt deksel voorzien van een afbeelding met strijders en paarden in een ovaal cartouche voorzien van ...
Antieke paraplu-standaard. Gietijzer. Circa 1900. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Oud Chinees rolschilderij met katten in landschap decor + signatuur. Afmeting: H 90 x B 49 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotel. Feniks in tuin + goud decor. Haarlijn + schilfers. Afmeting: H 5 x Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Verte kommen met kraanvogel decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,6 cm. In goede staat.
Drie antieke polychrome Delftse Fayence schotels. Floraal. 2x 18e Eeuw. 1x 19e Eeuw, A.P.K. Beschadigingen + restauratie. Afmeting: Ø 22 - 31 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met spelende kinderen in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Fraaie zilveren slatang, 833/000. Gecontourneerd model versierd met floraal graveerwerk, voorzien van een zeskantige knop met bloemapplique en graveerwerk. Voorzien van een nette restauratie aan de ...
Zilveren schaal, 800/000, rechthoekig model met opstaande rand en geplaatst op 4 strakke poten. De schaal is volledig voorzien van een hamerslagbewerking. 20x13x6cm. ca 218 gram. MT.: Adolph Mayer, Fr...
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kruisbessen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Lot met vijf zilveren miniaturen, 925/000, met een klompenmaker, een kunstschilder, boot met een visser, meisje op een schommel en een man met kar. ca 112 gram. 4x2x3,5cm - 4x2x5cm. MT.: o.a. Koninkli...