Antieke Duitse bakelieten Volksempfänger 1938. Deutsche Kleinempfänger. Braun Radio. WO II. Niet op functie getest. Afmeting: 24 x 24 x 14 cm. In goede staat.
Grote Japanse Imari porseleinen sierschotel. Floraal/goud decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: Ø 44,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chroniques de Jérusalem Abregies. Wien-österreichische Nationalbibliothek. Idion Verlag München. Map met kleurrijke illustraties met goud decor. Afmeting: 57 x 30 cm. In goede staat.
Verzamelalbum met 31 stuks diverse munten Willem II tot Wilhelmina. Diverse jaren. Afmeting: 32 x 28 x 6 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen bloempot met coulissen voorstelling in vlakken. Gerestaureerd. Afmeting: 25 x 34 x 39 cm. In redelijk/goede staat.
Tien Deutscher Aero Club boeken. 50-er Jaren. Verlags-ort Gelsenkirchen-Buer. In blauwe band. Afmeting: 29 x 21 x 2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met geel glazuur, floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Duitse gelimiteerde blikken Märklin speelgoed poppenkeuken met accessoires uit 1997. Met certificaat. Afmeting: 19,5 x 42 x 18,5 cm. In zeer goede staat.
Zes Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met chicken decor. Drie schotels haarlijn + één scherf. Drie schotels goed. Kopjes goed. Afmeting: 4 x Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kom op hoge voet. Met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 15,6 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Afmeting: H 17 - 20 cm. In goede staat.
Gouden zakhorloge en horloge, 585/000. Gouden hanghorloge met emaille plaat in een double band, en een gouden horloge met gouden band. Band op diverse plekken los. totaal gewicht ca 29 gram, zonder do...
Witgouden ring, 585/000, met saffier. Gemerkt Bron model confetti. Rijring met 15 saffieren in verschillende tinten bezet in gladomzettingen. breedte 3,4mm. ø 61. ca 4,3 gram. In goede staat
Lang collier van bloedkoralen met goud op zilveren ovaal bewerkte sluiting, 835/000. ø kraal 4,5mm. 82 cm. ca 23 gram. In goede staat
Zware marmeren lampenvoet in de vorm van een Romeinse zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse composiet metalen kandelaren met rood marmer. Circa 1900. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met geisha/kraanvogel/goud decor + verso krekels. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen blanc de Chine Quan Yin buste op sokkel. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Charles Dix kaarskandelaren met serpent. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: Ø 3,8 - Ø 3,9 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met bloedkoraal. Peervormig gecontourneerde rozethanger in het midden voorzien van een peervormige bloedkoraal cabouchon. Om de middensteen zit een rand met 12 ronde cabouc...
Lang collier van schijfparels met geelgouden tussenstuk, 585/000, met stenen. Collier bestaande uit schijfparels, wit en grijs, ø 12 mm, met een geelgouden tussenstuk in de vorm van 3 ovaaltjes met kl...
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met Chinees Familie Noir porselein. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee oude kruitflessen. Naar antiek voorbeeld. Met messing. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.