Grote Westminster tafelklok met kwartier-slag op vijf gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees celadon porselein. 1x Bolvaas + 1x schotel met tekst en bodemmerk, chip. Afmeting: Ø 9 - 18,5 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met 3 kralenbeursjes met zilveren beugel, 833/000. Gecontourneerde modellen, met o.a. graveerwerk, dolfijnen en pareldecor. 8-11cm. In goede staat
Mooie gave 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooi beschilderde wijzerplaat + houten poppen. Afmeting: 144 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence paauw-borden. (1) Polychrome, De Porceleyne Fles, gelijmd. (2) Blauw-wit, De Klaauw, randschade. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijke staat.
Majolica piedestal in Jugendstil-stijl. Met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Engelse handbeschilderde keramieken kastkommen met floraal decor. Haarlijnen. Afmeting: H 10,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met mooie originele beschilderde wijzerplaat + wekker. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Bijzondere geelgouden slavenband, 585/000, bezet met diamanten. Slavenband met in het midden een slag en bezet met 16 diamanten met een oud briljant slijpsel. Totaal ca 4,50 ct. Enkele stenen hebben e...
Geelgouden collier, 585/000, met koningschakel. dikte 2,6x2,6mm. lengte 54 cm. ca 22,8 gram. In goede staat.
Grote gouden oorknoppen, 585/000, wit en geelgoud, met diamant. Oorknoppen verlopend in breedte, 10x16mm. In het midden zitten 3 briljant geslepen diamanten verlopend in grootte. De oorknoppen lopen i...
Antieke Duitse eikenhouten staande klok met parelmoer inleg, messing gewichten, slinger en uurwerk. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: H 206 cm. In goede staat.
Duitse Schierholz porseleinen bonboniere met opgewerkte bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: H 8 x Ø 19 cm. In goede staat.
Twee Delftse fayence vazen met chinoiserie decor + bodemmerk B:P. 18e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee delen Duits Dresden porselein. 20e Eeuw. (1) Opengewerkt handbeschilderd wandbord met geschilderd Zwinger-Kronentor. (2) Rookverdrijver met rode draak. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pelgrimvaas met geel glazuur, floraal decor en tekst. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met geisha decor. Familie Verte met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Friese staart/schippertjes klok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder wandklok met diorama figuren. Plated + verguld latoenkoper. Circa 1860. Afmeting: 37 x 31 x 13 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen waterbak. Gecontourneerd. Afmeting: 5 x 16 x 11,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Yung Cheng kop en schotel. Met figuren in landschap decor. Afmeting: 4,5 x 11,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.
L. Kramer. 20e Eeuw. Klipper bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 69 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Stilleven met kittens. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.