Ronde tafel van notenkleurig beukenhout met klauwpoten. Renaissancestijl. Afmeting: H 69 x Ø 100 cm. In goede staat.
Zware marmeren lampenvoet in de vorm van een Romeinse zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse composiet metalen kandelaren met rood marmer. Circa 1900. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Spiegel met gebogen boven kant. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 107 x B 52 cm. In goede staat.
Grote geelgouden broche/hanger, 585/000, met amethist. Driehoekig gecontourneerde broche met een gouden rand versierd met ovale gekrulde gouden ogen. In de rand is een agaatsteen bevestigd met daarop ...
Twee 19e eeuwse bronzen Charles Dix kaarskandelaren met serpent. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten boeken-opzet kast met vier lades en messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 167 x 101 x 50 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte plaquette met zotjes in tuin decor. Afmeting: H 39 x B 25,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Wucai vaas met floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Oude sieradenkist gemaakt van Singalese stekelvarken haren + been. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 27 x 20 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger in de vorm van een kruis, 585/000, met robijn en saffier. 34x19mm. ca 1,5 gram. In goede staat
Grote Chinees porseleinen lachende boeddha. Met bodemmerk. Afmeting: 21 x 21 x 13 cm. In goede staat.
Elf antieke Oosterse opiumgewichten. Divers. Afmeting: 3 - 6 cm. In goede staat.
Antieke bronzen inktpot met keramieken reservoir. Bosduivel. Circa 1900. Afmeting: 7 cm. In goede staat.
Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een poes, versierd met robijnen markesiet en emaille. 55x30mm. ca 10,6 gram. Nieuw.
Hollandse eikenhouten chiffoniere met halve zuilen, messing kapitellen en origineel beslag. Louis Seize. Circa 1800. Krimpnaad zijkant. Afmeting: 152 x 101 x 50 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten spiegel met facet geslepen glas. Afmeting: H 77 x B 50 cm. In goede staat.
Italiaanse notenhouten theetafel met florale beschildering + roccailles decor. Stijl meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 100 x 52 cm. In goede staat.
Bronzen hanglamp in empire-stijl. Met kogel, zwanen. Electrisch. Circa 1900. Afmeting: 75 x Ø 40 cm. In goede staat.
Antieke figuurlijke tafelschaal met tuinman en kristalglas. Compositie metaal. Afmeting: H 39 x Ø 28 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Mei Ping vaas met blauw glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Grote houtgestoken, vergulde 3-lichts wandkandelaar. Afmeting: 65 x 46 x 39 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen celadon potten met draak decor. Op houten consoles. Afmeting: H 14,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee oude kruitflessen. Naar antiek voorbeeld. Met messing. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.