Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee zilveren strooiers
Resultaat: 70 EUR

Twee zilveren strooiers, 833/000, een strooier met een rechthoekig gezaagde bak voorzien van halve cirkels en bloempatroon. Bevestigd aan een spatelvormige steel met dubbele filetrand. MT.: J.Schalkwi...

Lot lepels etc.
Startprijs 100 EUR

Lot met lepels waarvan 4 zilveren lepels, een roomlepel met gecontourneerde bak met geschulpte rand en een opengewerkte gekrulde steel met opgesoldeerde eikel, 13 cm. Voorzien van restauratie, een sui...

Soepsleef
Resultaat: 120 EUR

Grote zilveren soepsleef, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde bak voorzien van een rand en tuit met floraal graveerwerk. Aan de bak zit een gecontourneerde steel met biedermeier graveerwerk. ...

Lot zilveren bestek
Resultaat: 110 EUR

Lot zilveren bestek, 9 delen, met 4 lepels, 925/000, met een steel in spatelvorm met monogramgravure, een kleine vork met filetrand en gravure, lepel en vork met gladde steel, een sauslepel met puntfi...

Riny Bus, Boten op de Wadden bij eb
Startprijs 250 EUR

Riny Bus, Groningen. Boten op de Wadden bij eb. Aquarel op papier. Afmeting: H 36 x B 55 cm. In goede staat.

Zilveren theezeef met lekbak
Resultaat: 60 EUR

Zilveren theezeef met lekbak, 835/000. Glad ronde theezeef met glad rond lekbakje op 3 bolpootjes. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten. jl.:c:1862. 13x7x4cm. ca 50 gram. In goede staat

Kristallen schaal met zilver
Resultaat: 100 EUR

Kristallen schaal met zilveren beugel, 833/000. Rond gecontourneerde schaal voorzien van Russisch en ribslijpwerk voorzien van een fraaie zilveren beugel met parelrand, MT.: vermoedelijk A.J. van Rhee...

Vijf zilveren vorken
Resultaat: 200 EUR

Vijf antieke zilveren vorken, 833/000, met bijzonder steeleinde, pied-de-biche met initialen J.H. 1857. 20 cm. MT.: H.van Assen, leeuwarden, jl.:4x X:1857 en 1x T: 1853. Totaal ca 196gr , in goede sta...

Paul Becker, Abstract
Startprijs 150 EUR

Paul Becker, 1986. Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 90 x B 76 cm. In goede staat.

Plated theekan met comfoor
Resultaat: 120 EUR

Fraaie Engelse silver plated theekan met comfoor. Ovaal gecontourneerde kan met ribben, geplaatst op 4 klauwpoten bevestigd met acanthusbladeren. Voorzien van een gekrulde greep met hout. De kan is ge...

3x Henk Schuring, Abstracte composities
Resultaat: 100 EUR

Drie werken van Henk Schuring. 70-er Jaren. Enschede 1928 - 1984. Abstracte composities. Oost-Indische inkt op papier Afmeting: 17 - 21 cm. In goede staat.

J. van Wissen, Bomschuiten op strand
Resultaat: 160 EUR

Johan van Wissen. Hollandse School. Circa 1930. Bomschuiten en vissersvolk op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Romantisch Amsterdams stadsgezicht
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Romantisch Amsterdams stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Lot Chinees tin (6x)
Resultaat: 40 EUR

Zes delen Chinees tin. 19e Eeuw. Onder andere; Stapeldoos, kandelaar, kan etc. Afmeting: 12 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren kluwenmand, 1827
Resultaat: 200 EUR

Zilveren kluwenmandje, 833/000, ovaal gezaagd model, geplaatst op een ovale rand met filetbewerking en voorzien van 4 bolpoten. Het mandje heeft een hengsel met filetbewerking. MT.: J.H.Bouscholte, 's...

Lot zilver met priem, pen en veterhaak
Resultaat: 90 EUR

Lot zilver met een potlood, een priem, vleesvork en veterhaak met zilveren heft en een malienkolder portemonneetje. Diverse gehaltes

Ongesigneerd, Handwerkende vrouw
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Handwerkende vrouw. Marouflé op paneel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In goede staat.

H. Krämer, Hoenderhof met eenden
Startprijs 180 EUR

H. Krämer (Köln). Duitse School. Circa 1930. Hoenderhof met eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Antieke Engelse humidor
Resultaat: 110 EUR

Grote antieke Engelse mahoniehouten humidor met zilveren plaquette Leonard Brown E.S.O. Ealing Conservative Association March 21st 1932. Met opbergruimte en tabakspot. Tabakspot beschadigd, verder in ...

Zilveren bouilloire
Startprijs 2.250 EUR

Prachtige zilveren bouilloire, 13 loth, 812/000. Grote gladde zilveren kan met greepaanzetten voorzien van floraal decor en een houten greep. De kan is geplaatst in een fraai bewerkt comfoor met een v...

Wandelstok met zilver
Resultaat: 70 EUR

Wandelstok met zilveren greep, 800/000, met krul en versierd met gegraveerd patroon en zwarte bewerking. Stukje hout aan de voorzijde van de greep ontbreekt. Met houten stok. Verder in goede staat. 9,...

Odeurflacon met gouden dop
Resultaat: 325 EUR

Fraaie odeurflacon met gouden kraag en dop, 585/000, in cassette. Ovale gevormde flacon versierd met Russisch slijpwerk, voorzien van een ovale kraag en een dop versierd met getrembleerde ronde vormen...

J. Gregoire, Vaas met bloemen
Startprijs 100 EUR

Joseph Gregoire. 1900 - 1976. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 61 x B 44 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Naakte dame aan het bellen
Resultaat: 500 EUR

Roy Lichtenstein. Naakte dame aan het bellen. Nr. 3/199. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 56 cm. In goede staat.