Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke lederen auto koffer, 1930
Resultaat: 70 EUR

Antieke lederen auto koffer. Afsluitgespen missen. Circa 1930. Afmeting: 30 x 47 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke stickbarometer
Resultaat: 50 EUR

Antieke vruchtenhouten stickbarometer met Duitse schriften Bauern Barometer. Circa 1900. Afmeting: 95 cm. In goede staat.

S. van Voorn Boers, Stilleven
Startprijs 750 EUR

Sebastiaan van Voorn Boers. 1828 - 1893. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 27 cm. In goede staat.

Antiek schilderij, Oude monnik
Resultaat: 200 EUR

Antiek schilderij. 18e Eeuw of ouder. Oude monnik. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 34 cm. In redelijk/goede staat.

Frederike During, Moderne figuren compositie
Startprijs 150 EUR

Frederike During. 1938, Essen. Duitsland. Moderne figuren compositie. Afmeting: H 100 x B 70 cm. In goede staat.

Set tafellampen met kap
Startprijs 75 EUR

Twee grote kristalglazen tafellampen met zwarte kap en chroom. 21e Eeuw. Afmeting: H 52 x Ø 32 cm. In goede staat.

Twee grote kandelaren
Resultaat: 70 EUR

Twee grote gietijzeren kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Twee albasten reliëf objecten
Startprijs 40 EUR

Twee oude/antieke albasten reliëfs. 19e + 20e Eeuw. Figuren in landschap. Eén haarscheur. Afmeting: H 10 x B 9 cm. / H 8 x B 11 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren bonbonschaal, 18e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Zilveren bonbonschaal, 925/000, met hengsel. Rond gecontourneerd bonbonmandje met gezaagd ovaal, ster en klaverdecor. En een opengewerkt hengsel met floraal decor. MT.: Francis Butty & Nicholas Dumee,...

Etui met zilverwerk
Startprijs 50 EUR

Brillenetui met zilveren rand en sluiting, 833/000, met een plated pen. Grootte etui 16x4,5cm. In redelijk goede staat

J.J. Hovener, Strandgezicht
Resultaat: 650 EUR

J.J. Hovener. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Naakte dame aan het bellen
Resultaat: 500 EUR

Roy Lichtenstein. Naakte dame aan het bellen. Nr. 3/199. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 56 cm. In goede staat.

Vuurvergulde hanglamp
Startprijs 650 EUR

19e Eeuwse vergulde messing hanglamp in Louis Seize stijl. Met figuren/guirlandes decor. Afmeting: 73 cm. In goede staat.

Twee bronzen kandelaren, H 40 cm.
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke bronzen neo renaissance kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Gouden oorijzer, 1891
Resultaat: 3.250 EUR

Uniek geelgouden Fries oorijzer, 750/000, compleet met gouden spelden en 3 gouden voorhoofdnaalden. jl.:G:1891. In goede staat, alleen 2 naalden missen een opgelegd stukje. Totaal ca 110 gram.

Delfs zilveren wandbord, 17e eeuw
Startprijs 2.500 EUR

Bijzonder 17e eeuws Delfts zilveren sierbord, ovaal model voorzien van een geschulpte rand met gedreven bloemen en acanthusbladeren. Het midden van het bord is voorzien een gekroond wapenschild van gr...

Odeurflacon met gouden dop
Resultaat: 160 EUR

Kristallen odeurflacon met goud, 585/000. Ovaal gevormde kristallen flacon voorzien van slijpwerk. Met gouden kraag en dop voorzien van graveerwerk, wat gedeukt. De flacon heeft een binnenstop. 9x3,5x...

Odeurflacon met gouden dop
Resultaat: 325 EUR

Fraaie odeurflacon met gouden kraag en dop, 585/000, in cassette. Ovale gevormde flacon versierd met Russisch slijpwerk, voorzien van een ovale kraag en een dop versierd met getrembleerde ronde vormen...

Zilveren dienblad
Resultaat: 550 EUR

Dienblad met zilveren rand en een glzen binnentableau, 833/000, Rijkelijk versierd met voluten, kwabben en floraal patroon. MT.: Lieshout & Co, Amsterdam, jl:E:1889.. Voorzien van winkelmerk: Hoeker e...

Zilveren dekselbokaal, 18e eeuw Parijs
Resultaat: 1.850 EUR

Prachtige zilveren dekselvaas, 950/000, Louis XVI, op een vierkante ajourgezaagde voet met 4 gekrulde poten met palmetten. De opengewerkte vaas is voorzien van zilveren gezichten met zwanen, 2 druiven...

Twee Amerikaanse legerhelmen
Resultaat: 50 EUR

Twee Amerikaanse legerhelmen. Eén helm met, en één helm zonder binnenwerk. Midden 20e eeuw. Afmeting: 25 - 28 cm. In goede staat.

Twee oude kruitflessen
Resultaat: 90 EUR

Twee oude kruitflessen. Naar antiek voorbeeld. Met messing. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.

Oude brandweerhelm
Resultaat: 80 EUR

Franse of Belgische brandweerhelm + binnenhelm. 19e Eeuw. Sapeurs pompiers Essay. Afmeting: 14 x 29 x 21,5 cm. In goede staat.

Belgisch percussie voorlader
Startprijs 325 EUR

Vroeg 19e eeuws Belgisch percussie voorlader jachtgeweer met gravering + dubbele haan. Met inscriptie; D'arguet St. Etienne. Damast loop. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.