Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

7x Villeroy en Boch aardewerk
Startprijs 60 EUR

Zeven delen antiek Duits Villeroy & Boch aardewerk. Circa 1900. Bestaande uit: vier vazen + drie wandborden. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede staat.

Nachtkastje, 1850
Resultaat: 160 EUR

19e Eeuws mahoniehouten nachtkastje. Circa 1850. Afmeting: 80 x 36 x 35 cm. In goede staat.

Vier vrijmetselaar borden Ø 23 - 25 cm.
Startprijs 120 EUR

Vier diverse vrijmetselaar borden. Onder meer Kopenhagen. Plus twee polychrome Fayence + één maal Denemarken Copenhagen porcelain. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In goede staat.

Mahonie penantkast, 1860
Resultaat: 200 EUR

Hollandse mahoniehouten penantkast. Handgepolitoerd. Circa 1860. Afmeting: 95 x 100 x 46 cm. In goede staat.

Chinese cloisonné vaas, H 25 cm.
Startprijs 100 EUR

Antieke Chinese bronzen cloisonné vaas met floraal/dieren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Lot Kutani, divers
Resultaat: 150 EUR

Acht delen antiek Japans Kutani porselein. Onder andere; pijpvazen, dekselpotten. Diverse decors + goud decor. Afmeting: 9 - 28 cm. In goede staat.

Chesterfield bank
Startprijs 90 EUR

Engelse Chesterfield bank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 64 x 50 cm. In goede staat.

Zes 18e eeuwse Delftse borden
Resultaat: 120 EUR

Zes 18e eeuwse polychrome Delftse borden. Divers, floraal. Twee borden gelijmd. Eén randrestauratie. Rest goed. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese pijpvaas, H 24 cm.
Startprijs 600 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met groen glazuur en blauwe ranken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Tegeltableau, Uil (6-pas)
Resultaat: 300 EUR

Antiek zes-pas mangaan tegeltableau met decor van uil op boomstronk. Randschilfers. Afmeting: 41x 28 cm. In goede staat.

Miniatuur commode
Startprijs 160 EUR

Antieke Hollandse notenhouten barok miniatuur commode met origineel beslag + klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 27 x 32 x 19 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,7 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen bord. Met binnenin afbeelding draak. Onderkant bord met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Commode met vijf lades
Resultaat: 60 EUR

Hoge witte commode met vijf lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 50 x 79 cm. In goede staat.

Drie delen Herend porselein
Resultaat: 70 EUR

Drie delen Herend porselein. Dekseldozen. Met floraal/goud decor. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 22 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Engelse dekenkist
Startprijs 150 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist met panelen. Afmeting: 77 x 126 x 60 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 27 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen bolle vaas met floraal decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Twee porseleinen figuren
Startprijs 110 EUR

Twee porseleinen figuren. Augarten Wien. Circa 1920 - 1930. Gardist + dame. Dame mist hand. Afmeting: 10,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Japanse Kutani pijpvazen, H 25 cm.
Resultaat: 80 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen pijpvazen. Floraal/vogel/figuren en goud decor. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.

Tafel met twaalf bloemtegels
Startprijs 100 EUR

Eikenhouten tafel met twaalf 19e eeuwse Hollandse bloemtegels. Afmeting: 24 x 44 x 58 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 28,4 cm.
Resultaat: 425 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met feniks en foo-hond in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,4 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte lamp, H 74 cm.
Resultaat: 550 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte lamp met messing montuur en paradijsvogel decor. deksel is gerestaureerd Afmeting: H 74 cm. In redelijk/goede staat.

18e - 19e Eeuwse Chinese Familie Rose beker, H 13,5 cm.
Resultaat: 170 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose beker met tuin en paradijsvogel decor. Handvat + bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 13,5 cm. In redelijke staat.

Vijf Japanse Kutani vazen
Resultaat: 90 EUR

Vijf antieke Japanse porseleinen Kutani vazen. Eén chip, rest goed. Afmeting: H 12 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Vier-delig Italiaans bankstel
Resultaat: 550 EUR

Vier-delig Italiaans lederen bankstel in cognac-kleur. Bestaande uit: Twee-zits bank, en twee maal één zits + poef. Met notenhout, snijwerk, florale intarsia zijkanten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e e...

Twee Chinese dekselvazen
Resultaat: 650 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met krijger/vaandel decor. Vier tekens bodemmerk. Eén vaas haarlijn hals. Eén vaas bovenrand schade. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.

Chinese waterbak
Resultaat: 100 EUR

Chinese celadon porseleinen waterbak met oker kleurig craquelé glazuur. Hectagonaal. Afmeting: 13 x 15 x 3,5 cm. In goede staat.

Lot Japans Kutani porselein (3x)
Resultaat: 150 EUR

Drie delen antiek Japans Kutani porselein. Bestaande uit: één grote caché-pot + twee vazen. Goud en figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: 24 - 29 cm. In goede staat.

17e- 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 38 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met coulissen/floraal en landschap decor. Met bodemmerk. Gerestaureerde randchips. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.

Buffetkast, 1900
Resultaat: 300 EUR

Jugendstil buffetkast. Noten. Circa 1900. Met onderin twee deuren + twee lades + uittrekbaar blad. Bovenste gedeelte met drie deuren + vakverdeling. Afmeting: 235 x 142 x 60 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 22,3 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22,3 cm. In goede staat.

Originele Hindelopen kinderstoel
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse origineel beschilderde Hindelopen kinderstoel op houten wielen. Floraal decor. Afmeting: 116 x 51 x 45 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese plaquettes
Resultaat: 200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen plaquettes met landschap/figuren decor. Afmeting: H 13 x B 6,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese cups op voet
Startprijs 80 EUR

Twee Chinees porseleinen draken-cups op hoge voet. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,3 x Ø 8 cm. In goede staat.

Spiegel met bol spiegelglas Ø 42 cm.
Resultaat: 40 EUR

Decoratieve spiegel met bol spiegelglas. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 42 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein
Startprijs 40 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf Kang Xi schotels met zeemleer decor, divers, beschadigd. En één kop + twee schotels, beschadigd. Afmeting: 5 - Ø 10,5 cm. In matig/redelijke staat...

18e Eeuwse Chinese trekpot
Startprijs 80 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Hengsel gerestaureerd. Afmeting: 7,5 x 14 x 8,5 cm. In goede staat.

Zeldzaam Chinees kopje
Resultaat: 700 EUR

Zeldzaam Chinees porseleinen kopje met binnenin bewegende figuur. Rondom met figuren/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 8 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees Imari porselein
Resultaat: 45 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porsleinen kop en schotels. Drie koppen + twee schotels. Twee keer met landschap, floraal. Kopjes goed, één schotel haarlijn. Afmeting: 6 - Ø 10,5 cm. In redelijk/goede s...

Mahonie kabinet, 1800
Startprijs 900 EUR

Mahonie kabinet. Louis Seize. Circa 1800. Met drie lades onder de twee deuren, en binnenin vijf lades. Afmeting: 218 x 185 x 55 cm. In goede staat.

Drie Chinese vazen, H 26 cm.
Resultaat: 200 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese vazen met figuren/dieren/floraal decor. Restauraties. Afmeting: H 26 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese sculptuur, H 15 cm.
Resultaat: 70 EUR

Oud Chinees gesneden spekstenen kandelaar in de vorm van een feniks. Afmeting: 15 x 12 x 3 cm. In goede staat.

Twee kleine dekselvazen, H 9-10 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese miniatuur dekselvazen met draken decor + figuren dragen bloempot. Eén chip. Afmeting: H 9 - 10 cm. In goede staat.

Duitse broodspinde
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten één-deurs broodspinde met sledepoten, origineel slot + sleutel. Afmeting: 115 x 54 x 90 cm. In goede staat.

Chinees celadon bord Ø 25 cm.
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen celadon bord met groen craquelé glazuur en vis decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

Zes delen Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Zes delen Chinees porselein. (1) 18e Eeuwse trekpot, beschadigd. (2) 18e Eeuwse melkkan, beschadigd. (3) Dekselpot, circa 1900. (4) Twee capucijne kopjes, 18e - 19e eeuw, haarlijnen. (5) Eén grote kom...

Onduid. gesig., Figuren in landschap
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1910. Figuren in landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31 x B 40 cm. In goede staat.

Grote 18e eeuwse Chinese trekpot Ø 15 cm.
Startprijs 800 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot. Floraal/goud decor. Deksel scherf gelijmd. Afmeting: 22 x 25 x Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.