Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuwse kast
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuwse Hollandse eikenhouten renaissance kast. Vier-deurs, met lades en lijstwerk. Afmeting: 152 x 53 x 118 cm. In goede staat.

Mahonie nachtkastje, 1870
Startprijs 70 EUR

19e Eeuws mahoniehouten nachtkast met wit marmeren blad. Circa 1870. Afmeting: 81 x 40 x 35 cm. In goede staat.

Twee spiegels
Resultaat: 100 EUR

Twee goudkleurige spiegels met facet geslepen spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 80 x B 58 cm. + H 84 x B 62 cm. In goede staat.

Grote Chinese Familie Rose schotel Ø 35,2 cm.
Resultaat: 900 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met eekhoorn/tuin decor. Afmeting: Ø 35,2 cm. In goede staat.

Lot Imari porselein (4x)
Resultaat: 90 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: drie schotels + kopje. Met zotjes/floraal/goud decor. Eén schotel goed, rest gelijmd. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijke staat.

Zijden Ghoum/Iran kleed, 121 x 78 cm.
Resultaat: 275 EUR

Handgeknoopt Ghoum/Iran kleed. Hunting zijde. Kleed is van top kwaliteit! Gemaakt van hunting zijde met afbeeldingen van jageres te paard. Geheel omrand met een vogel decor. Aanschaf prijs Hfl. 8.250,...

Kapitale Japanse Imari vaas, H 63 cm.
Startprijs 450 EUR

Kapitale Japans Imari porseleinen vaas met tuin/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.

Grote Japanse Imari sierschotel Ø 40,5 cm.
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke Japans porseleinen Imari sierschotel met geisha/feniks/goud/floraal decor. Afmeting: Ø 40,5 cm. In goede staat.

Grote antieke lamp, H 107 cm.
Startprijs 250 EUR

Grote antieke terracotta lamp met negroïde draagster. Samoa + monogram. Circa 1880. Eén arm gerestaureerd. Enkele chip. Afmeting: H 107 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese antieke celadon schaal Ø 12,5 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees antieke porseleinen celadon schaal. Afmeting: Ø 12,5 cm. In goede staat.

Verguld bronzen figuur
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuws verguld bronzen (religieus) figuur met wierookbrander. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Antiek bronzen beeld, Violist
Resultaat: 750 EUR

Antiek bronzen beeld op marmeren basement. Violist. Door Martin Götze. Duitsland. Met gietstempel Braunlich & Langlotz. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Startprijs 180 EUR

Antiek bronzen figuur met spiegel. Jongen met mandoline op marmeren basement. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

5-Delig Chinees Imari kaststel
Startprijs 1.250 EUR

18e Eeuws vijf-delig Chinees porseleinen Imari kaststel. Floraal/feniks/goud decor. Beschadigingen. Afmeting: H 22 - 27 cm. In matige staat.

Twee bijzondere Satsuma dekselvazen
Resultaat: 300 EUR

Twee bijzondere 19e eeuwse Japans porseleinen Satsuma dekselvazen met fijn gedecoreerde figuren/tempelhond en goud decor. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.

Lot houten beelden (8x)
Resultaat: 40 EUR

Verzameling hardhouten Afrikaanse beelden. Acht stuks. Bestaande uit zes olifanten + twee bustes. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.

Gesigneerd Balinees beeld, H 53 cm.
Startprijs 50 EUR

Gesigneerd houtgesneden Balinees beeld. Panakus. Balinese vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas, H 38 cm.
Resultaat: 200 EUR

Antieke Kantonese Chinees porseleinen Familie Verte vaas 19e met floraal/vogel decor en Kang Xi bodemmerk. Scherf bovenrand ingelijmd. Afmeting: H 38 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen Maribu op houten basement, H 26 cm.
Resultaat: 100 EUR

Bronzen Maribu op houten basement. Gesigneerd C.J. Verhoeff. 21e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Vijf reclame borden
Resultaat: 40 EUR

Vijf diverse oude reclame borden. 20e Eeuw. Onder andere; Duitsland en één maal Nederland. Bond van Naaimachinehandelaren. Vier maal tabaksfabriek Hansen-Duitsland. Afmeting: 31 - 35 cm. In goede staa...

Twee delen antiek
Resultaat: 50 EUR

Twee delen antiek. Een uit been gestoken Breveté damesportemonnaie,floraal. En een lakstempel gemaakt uit half-edelstenen. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.

West Afrikaans beeld
Startprijs 250 EUR

Groot houtgesneden West Afrikaans beeld met veren en touw. 20e Eeuw. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.

Lot diversen
Resultaat: 60 EUR

Lot diversen. 20e Eeuw. Onder andere; porselein, dekseldoosjes, glas et cetera. Afmeting: 4 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek wandrek met porselein
Resultaat: 40 EUR

Antiek eikenhouten wandrek met zes Societé Ceramique kop en schotels. Decor: Tea drinker. Afmeting: 47 x 56 x 12 cm. In goede staat.