Lot 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung schaal, floraal decor. Twee deksels, gemerkt. Eén schotel met landschap decor, schilfers. Eén onderzetter. Afmeting: Ø 9 - Ø 18 cm. In ...
Twee grote Japans porseleinen schotels. 19e Eeuw. Grootste schotel heeft chip aan rand. Afmeting: Ø 37 - 47 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke zilveren lepel, 833/000, met Haags lofje. 20,5 cm. ca 45 gram. Met diverse herkeuren. MT.: Jacobus Kelder, Leiden, 1805. In goede staat
Lot Oosters uit metaal met 3 doosjes versierd met turkoois, agaat en glaskralen, en een olifant met blauwe en rode kraaltjes, 4-6cm. In goede staat
Fraai zilveren schaaltje, 800/000, rond model met plooien geplaatst op 3 gekrulde poten. ø 18x4cm. ca 111 gram. In zeer goede staat.
Lot met zilveren lepels, o.a. theelepels, borrellepeltjes en een suikerschep. Diverse gehaltes. Totaal ca 127 gram. In goede staat
12 Zilveren lepels met kristallen schaal op zilveren voet, 833/000. 12 Theelepels met een peervormige bak aan een deels getorste steel met floraal graveerwerk, 11 cm. En een suikerkom uit kristal met ...
Lot met 13 messen voorzien van een zilveren heft. 10 Messen, groot en klein, 18-24cm, met floraal bewerkte heften, BWG, en 3 messen met een zilveren heft voorzien van lijnbewerking, 835/000, Eén erg g...
Zilveren schaal, 800/000, met glazen binnenbak. Ronde schaal met parelrand op ronde voet voorzien van een glazen binnenbak met geslepen rand. Beugel van schaal ontbreekt. ø15x9cm. In goede staat.
Kristallen lepelvaasje met bloemdecor en zilveren rand gevuld met 9 zilveren lepels met een strakke vorm en een gravering van een bloemenmand. 11 cm. lepels ca 85 gram. In goede staat
Certina horloge met een stalen kast, donkerblauwe wijzerplaat met goudkleurige indexen, wijzers en een datum aanduiding. Met saffierglas. Het horloge is voorzien van een zwart leren band. ø horloge 34...
Geelgouden dameshorloge, 585/000, met double rekband. Mechanisch. Rond horloge met een bewerkte rand met floraal decor. Met een goudkleurige wijzerplaat. ø 21mm. lengte 20 cm. Werkend. Glas iets besch...
Zilveren broche, 925/000, in vorm van een uil, versierd met robijnen ogen en met emaille. 33x32mm. ca 8,8 gram. Nieuw
Lot barnsteen/copal met 3 stukken, 2 kettingen met getrommelde stukken en ovale kralen van een armband. totaal ca 280 gram.
Gouden oorknoppen, 585/000, met kristal. Oorknoppen met vierkant geslepen kristallen. 8x8mm. ca 2,6 gram. In goede staat
Bijzondere zilveren hanger, 835/000, met kwartskristallen en parel. Langwerpige hanger met 4 zetkasten aan elkaar verbonden met een ronde kast voorzien van een paarse getinte parel, een rechthoekig ge...
Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een zwaan met markesiet en emaille. 49x27mm. 6,6 gram. Nieuw
Twee colliers met hangers, 925/000, Imenso, versierd met een rand met zirconia's en wisselbare inleg. lengte 80-90cm. ca 54,5 gram. Als nieuw
Zilveren broche/hanger, 925/000, in de vorm van een libelle versierd met emaille, parel, robijnen en markesiet. 7x5cm. ca 9,4 gram. Nieuw
Onduidelijk gesigneerd. Modern, naar Botero. Voluptueuze dikke dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 67 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Amsterdamse gracht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Monogram J.H. Wintergezicht met kerk en boeren huizen. 20e Eeuw. Pastel op papier. Afmeting: H 35 x B 53 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Zeepfabriek 'de Klok' bij Heerde. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 26,5 cm. In goede staat.