Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Chinese bijzettafel
Resultaat: 130 EUR

Antieke Chinese bijzettafel met gegraveerde, afneembare bronzen dienbladen. Met Chinese figuren decor. Afmeting: H 65 x Ø 50 cm. In goede staat.

Dagobertstoel
Resultaat: 130 EUR

Eiken Dagobertstoel. Met beeldhouwwerk typisch voor die tijd. Circa 1880. Afmeting: 85 x 58 x 52 cm. In goede staat.

2x Chinese kop + schotels
Resultaat: 130 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kop en schotels met floraal/feniks decor. Met zes tekens bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: 7 x Ø 13,2 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Tibetaanse misbeker, H 17,5 cm.
Resultaat: 130 EUR

Antieke Tibetaanse kopergeslagen + gegraveerde misbeker. Floraal/dieren decor. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, 17 - 23 cm.
Resultaat: 130 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Onder andere; Kang Xi. Floraal/papegaai/goud decor. En floraal/feniks/goud decor. Beschadigd. Afmeting: H 17 - 23 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 18 cm.
Resultaat: 130 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Vier delen Chinees porselein
Resultaat: 130 EUR

Vier delen Chinees, Kantonees porselein met floraal/figuren decor. 19e Eeuw. Bestaande uit: drie borden, waarvan één goed, twee met chips + haarlijn. En één vaas, goed. Afmeting: 21 - 23 cm. In redeli...

Kornalijnen pijp met goudwerk
Resultaat: 130 EUR

Kornalijnen pijpje versierd met 2 geelgouden banden voorzien van graveerwerk. 8 cm. In goede staat

Zilveren (theeglas)houders
Resultaat: 130 EUR

Twee zilveren theeglas-houders, 800/000, opengewerkte houders voorzien van voluten en palmetten en versierd met figuren. 11x7x9cm. ca 212 gram. In goede staat

Drie 18e eeuwse zilveren lepels
Resultaat: 130 EUR

Drie antieke zilveren lepels, alle drie met aculade-vormige steel. Voorzien van gravures op de achterzijde van de steel. Eén lepel is voorzien van floraal graveerwerk achter op de bak. Deze komt vermo...

Gouden oorhangers en hanger met granaat
Resultaat: 130 EUR

Geelgouden oorhangers en hanger, 585/000. Gouden brisures met 2 rond gefacetteerde granaten, 7x23mm, en een staafhanger met een peervormig gefacetteerde granaat, 7x40mm. Totaal ca 4,9 gram. In goede s...

5 Horlogekettingen
Resultaat: 130 EUR

Lot met horlogekettingen, met 4 zilveren met vergulde en rosé bewerking. En een stalen horlogeketting met zakmesje. Totaal ca 76,2 gram. In redelijk goede staat

A.J. van Eck, Spoorwegbrug Rotterdam
Resultaat: 130 EUR

A.J. van Eck. 1907 - 1974. Spoorwegbrug Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.

Cornelisz, Citroen en Roemer
Resultaat: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, citroen en druiven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Bronzen figuurlijke lamp
Resultaat: 130 EUR

Grote antieke Franse compositie metalen petroleumlamp met figuur + schilderspalet en mondgeblazen reservoir. Afmeting: H 84 cm. In goede staat.

Italiaanse spiegel met console
Resultaat: 130 EUR

Italiaanse kunststof gegoten vergulde spiegel met console. Circa 1970. Afmeting: 133 x 58 x 25 cm. In goede staat.

Oosterse kampferkist
Resultaat: 130 EUR

Mooie houtgestoken Oosterse kampferkist met rondom figuren voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 93 x 47 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese schotels Ø 23 cm.
Resultaat: 130 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese schotels met landschap/floraal decor. Haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas, H 14,5 cm.
Resultaat: 130 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin decor. Haarscheur. Afmeting: H 14,5 cm. In redelijke staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 130 EUR

Twee delen Chinees celadon porselein. 1x Bolvaas + 1x schotel met tekst en bodemmerk, chip. Afmeting: Ø 9 - 18,5 cm. In redelijk/goede staat.

4x Chinese roomborden
Resultaat: 130 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen roomborden met tuin/floraal decor. Twee borden minimale chip. Twee borden gaaf. Afmeting: Ø 16,7 cm. In goede staat.

Zilveren bonbonschaal
Resultaat: 130 EUR

Zilveren bonbonmandje, 835/000, rechthoekig gecontourneerd model geplaatst op 4 bolpoten met bloemgravure op de hoeken. De mand is voorzien van een greep met floraal graveerwerk. 14x10,5x11cm. ca 131 ...

Lot zilver
Resultaat: 130 EUR

Lot zilver met een gecontourneerde schaal met beugel, roomlepel met gekrulde steel met spelend kind, kinderbeker met hamerslagdecor en 8 taartvorkjes. totaal ca 355 gram. Diverse gehaltes, in redelijk...

Gouden creolen met meanderbewerking
Resultaat: 130 EUR

Geelgouden creolen, 585/000, met scharnierende stekers. Creolen uit wat dikkere buis versierd met een getrembleerde meanderbewerking. ø 21 mm. breedte 6 mm. ca 3,3 gram. In goede staat