Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Pandora armband
Resultaat: 140 EUR

Pandora armband met bedels, 925/000. Pandora ar,mband met pandorasluiting en 16 bedels. ca 63 gram. lengte 19 cm. In goede staat

2 Oman zilveren sieraden in lijst
Resultaat: 140 EUR

Twee lijsten met zilveren sieraden uit Oman, één lijst voorzien van een collier met oorstekers en een lijst voorzien van een oorhangers, een choker en een gesp. 31x44cm. en 25x31cm. Niet uit de lijst ...

Salvador Dali, Vrouwenfiguur
Resultaat: 140 EUR

Salvador Dali, 1976. 1904 - 1989. Nr. 407/500. Vrouwenfiguur. Enkele vochtvlekken. Lithografie op papier. Afmeting: H 78 x B 60 cm. In redelijke staat.

J.C. Snoeck, Handwerkende boerin
Resultaat: 140 EUR

Jacob Cornelis Snoeck. 1881 - 1921. Handwerkende boerin bij deuropening. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Berglandschap
Resultaat: 140 EUR

Ongesigneerd. 19e eeuw. Berglandschap met monnik, relikwiehouder en jongeling. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 17 cm. In goede staat.

Antieke viool in koffer
Resultaat: 140 EUR

Antieke Duitse Jacobus Stainer viool in koffer. In absam prope oenipontum 16. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Massief houten carrouselpaard
Resultaat: 140 EUR

Massief houten carrouselpaard met polychromie. Naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 113 x 110 x 25 cm. In goede staat.

Drie koperen akers
Resultaat: 140 EUR

Drie grote antieke koperen akers met ijzeren hengsels. Afmeting: Ø 40 - 44 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese dekselvazen, H 12,5 cm.
Resultaat: 140 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met floraal/vleermuizen decor. Deksels vast gelijmd. Eén deksel chip. Afmeting: H 12,5 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren mand
Resultaat: 140 EUR

Zilveren opengewerkt mandje, 835/000, ovaal mandje met geschulpte rand met parelbewerking, voorzien van gezaagd pompoen- en floraal patroon. Geplaatst op een ronde ring met filetranden en met gekrulde...

Zilveren lodereindoos, 1860
Resultaat: 140 EUR

Zilveren lodereindoosje, 833/000, in de vorm van een ei, versierd met getrembleerd graveerwerk. 5,5x3,5cm. ca 18,1 gram. Een paar kleine deukjes, verder in goede staat.

Zilveren sigarenkoker, 1867
Resultaat: 140 EUR

Zilveren sigarenkoker, 833/000, ovaal model voorzien van floraal graveerwerk op het scharnierende deksel. MT.: Reitsma, Heerenveen, jl.: h:1867. 13x3,5x2cm. ca 40 gram. In goede staat

Ring Meissen
Resultaat: 140 EUR

Zilver vergulde ring, 800/000, met Meissen. Ring met een grote ovale zetkast met getorste rand bezet met een plaquette van Meissen met bloem en gouddecor. Breedte 28 mm. ø57. ca 5,6 gram. In goede sta...

Louis Stutterheim, Poldergezicht
Resultaat: 140 EUR

Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Poldergezicht met rivier, eenden, windmolen, dorpsgezicht en zeilboot. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 26 x B 35 cm. In goede staat.

Smeedijzeren lampevoet, H 41 cm.
Resultaat: 140 EUR

Oude Jugendstil-stijl smeedijzeren lamp met oranje-groen glazen kap. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Twee antiquarische boeken
Resultaat: 140 EUR

Twee antiquarische boeken in perkament. (1) De Subhastationibus Et Licitationieus Bracciani uit 1726. (2) Practicae Observationes Civiles, Criminales Et Mixtae, Neapoli 1721. Afmeting: 31 - 35 cm. In ...

Drie gietijzeren tuinvazen, H 55 cm.
Resultaat: 140 EUR

Drie grote gietijzeren tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Franse Brillié wandklok Ø 20 cm.
Resultaat: 140 EUR

Electrische Brillié wandklok met messing klokkast. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: 8 x Ø 20 cm. In goede staat.

Antieke kaptafel, 1910
Resultaat: 140 EUR

Antieke Jugendstil mahoniehouten kaptafel met vier lades en floraal snijwerk. Circa 1910. Afmeting: 166 x 106 x 44 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Griekse dame
Resultaat: 140 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Griekse dame. 21e Eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

4x Chinese Kang Xi koppen
Resultaat: 140 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi koppen. Divers. Enkele met bodemmerk. Chips en/of haarlijnen. Afmeting: Ø 8 - 9m cm. In redelijke staat.

2x Antieke tempelfiguren
Resultaat: 140 EUR

Twee antieke Chinese houtgesneden tempel figuren met polychromie + vergulding. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 43 - 44 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese dekschaal
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen dekschaal met landschap decor. Queng Lung. Afmeting: 14 x 27 x 22 cm. In goede staat.

Bowlpot met zilveren knop
Resultaat: 140 EUR

Kristallen bowlpot met olijf- en ribslijpsel, voorzien van een deksel met grote zilveren knop met parelbewerking, 833/000. De bowlpot is geplaatst op een onderschotel en een bijbehorende lepel. ø25x29...