Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Odeurflacon met gouden dop
Resultaat: 150 EUR

Mooie odeurflacon met geelgouden kraag en dop. 585/000. Flacon met gematteerde bolvorm voorzien van een kraag en dop met geschulpte rand en graveerwerk. Dop iets uit model en voorzien van soldering, v...

H.J. Rijkelijkhuizen, Hollands landschap
Resultaat: 150 EUR

H.J. Rijkelijkshuizen. 1813 - 1883. Hollands landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 43 cm. In goede staat.

Dekseldoos met reisneccessaire
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten dekseldoos met reisnecessaire. Deels compleet. Met parelmoer, messing en vergulding. Afmeting: 10 x 27 x 19 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon vaas, H 31 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met groen glazuur. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Lot Japans Kutani porselein (3x)
Resultaat: 150 EUR

Drie delen antiek Japans Kutani porselein. Bestaande uit: één grote caché-pot + twee vazen. Goud en figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: 24 - 29 cm. In goede staat.

Zilveren soepsleef
Resultaat: 150 EUR

Grote zilveren soepsleef, 934/000, met een grote rechthoekige bak en een steel voorzien van een dubbele filetrand. MT.: onduidelijk, Amsterdam. jl.:Z:1834. 33 cm. ca 235 gram. In zeer goede staat

Zilveren wijwaterbakje
Resultaat: 150 EUR

Zilveren wijwaterbakje, 800/000, opengewerkt model met in het midden een rechthoekig lijstje gevuld met een afbeelding van Maria op hout. 10x5cm. bruto gewicht ca 45 gram. In goede staat

Gouden broche, ring en hanger
Resultaat: 150 EUR

Geelgouden broche, hanger en ring. Gouden staafbroche met een lichtblauwe steen, 63mm, en een hanger rechthoekige lantaarn met 4 rode en 4 groene cabouchon geslepen stenen, 11x11x22mm. beiden 585/000....

Twee porseleinen koetsen
Resultaat: 150 EUR

Twee grote porseleinen koetsen met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Oost Duitsland. Eén maal Pacelli Italië. Afmeting: 27 - 39 cm. In goede staat.

Royal Albert theeservies
Resultaat: 150 EUR

Royal Albert porseleinen theeservies. Decor: Sweet Violets. Bestaande uit: theekan, melk/suiker set, kop + schotels, schalen en ontbijtborden. Minimale chip mogelijk. Afmeting: circa 7 - 22 cm. In goe...

Herend mokka set
Resultaat: 150 EUR

Eén-persoons vier-delig Herend porseleinen mokka set. Met floraal en vlinder decor. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 22 x 15 cm. In goede staat.

Gouden broche onyx en parel
Resultaat: 150 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met onyx en parel. Ovale streekbroche voorzien van een bewerkte geelgouden rand met knopjes, bloemelementen en filigrain. In het midden van de broche zit een ovale vlak ges...

H. Kleine, Modern abstract
Resultaat: 150 EUR

H. Kleine. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.

Twee theestoven
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke Hollandse Willem III theestoven. Circa 1860. Eén binnenbak mist. Afmeting: 43 - 45 cm. In goede staat.

Lot zilveren bestek
Resultaat: 150 EUR

Lot zilveren bestek, 833/000, Hollands glad met 2 tafellepels, waarvan 1 18e eeuws, 3 dessertlepels, 2 vorken, één voorzien van restauratie, 3 koffielepels en een vleesvorkje. ca 390 gram. Diverse mee...

Zilveren chatelaine, 1887
Resultaat: 150 EUR

Zilveren chatelaine, 835/000, met een stilistisch gevormde schaar, naaldenkoker en speldenkussen, beiden zeskantig. De chatelaine is voorzien van een tussenstuk met afbeelding van figuren. lengte 32 c...

Lodereinfles met goud
Resultaat: 150 EUR

Lodereinfles met goud, 585/000. Kristallen lodereinflesje met ruitslijpsel geplaatst op een achtkantige gouden voet voorzien van graveerwerk en een gouden hals en dop, achtkantige met floraal graveerw...

Twee zilveren schoengespen met goud
Resultaat: 150 EUR

Paar zilveren schoengespen, 925/000, sierlijke ovaal model voorzien van rand met goudbewerking. MT.: Vermoedelijk Thomas Edwards, London. midden 19e eeuw. 10x5,5cm. Bruto ca 85 gram. In goede staat

Zilveren tabaksdoos, 1837
Resultaat: 150 EUR

Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model versierd met guilloche graveerwerk met lijnen en golven en een hart in het midden. MT.: Y. Bruinings Joure, jl.:C:1837. Aan de binnenzijde voorzien van...

Zilveren theelepels in cassette & theeduim
Resultaat: 150 EUR

Wortelnoten cassette gevuld met zilveren lepels, 833/000. Een gecontourneerde cassette op ivoren pootjes gevuld met 12 koffielepels, een suikerschep en een theeduim. Allen met een gecontourneerde stee...

Witgouden rijring met diamant
Resultaat: 150 EUR

Witgouden rijring, 585/000, met diamant. Ring met 5x0,04 ct briljant geslepen diamanten. Breedte ring 3 mm. ø 53. ca 2,9 gram. In goede staat

Lot cultive parels
Resultaat: 150 EUR

Lot cultivé parels met een lang collier van parels, ø 6mm, met zilveren bolsluiting, 925/000, 65 cm, zilveren ring met parel, 835/000, en een armband en collier, ø 7mm, met zilveren sluitingen. 18 en ...

Parelcollier
Resultaat: 150 EUR

Collier van cultivé parels, ø 5,5-6mm, met een fraai luster, bevestigd aan een opengewerkte witgouden bolsluiting, 585/000, met 4 singlecut geslepen diamantjes. ø 8mm. 85 cm. In goede staat.

Francine Schrikkema, Abstract
Resultaat: 150 EUR

Francine Schrikkema, 2003. 1963 - . Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting: H 37 x B 37 cm. In goede staat.