Mooie odeurflacon met geelgouden kraag en dop. 585/000. Flacon met gematteerde bolvorm voorzien van een kraag en dop met geschulpte rand en graveerwerk. Dop iets uit model en voorzien van soldering, v...
H.J. Rijkelijkshuizen. 1813 - 1883. Hollands landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 43 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten dekseldoos met reisnecessaire. Deels compleet. Met parelmoer, messing en vergulding. Afmeting: 10 x 27 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met groen glazuur. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Japans Kutani porselein. Bestaande uit: één grote caché-pot + twee vazen. Goud en figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: 24 - 29 cm. In goede staat.
Grote zilveren soepsleef, 934/000, met een grote rechthoekige bak en een steel voorzien van een dubbele filetrand. MT.: onduidelijk, Amsterdam. jl.:Z:1834. 33 cm. ca 235 gram. In zeer goede staat
Zilveren wijwaterbakje, 800/000, opengewerkt model met in het midden een rechthoekig lijstje gevuld met een afbeelding van Maria op hout. 10x5cm. bruto gewicht ca 45 gram. In goede staat
Geelgouden broche, hanger en ring. Gouden staafbroche met een lichtblauwe steen, 63mm, en een hanger rechthoekige lantaarn met 4 rode en 4 groene cabouchon geslepen stenen, 11x11x22mm. beiden 585/000....
Twee grote porseleinen koetsen met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Oost Duitsland. Eén maal Pacelli Italië. Afmeting: 27 - 39 cm. In goede staat.
Royal Albert porseleinen theeservies. Decor: Sweet Violets. Bestaande uit: theekan, melk/suiker set, kop + schotels, schalen en ontbijtborden. Minimale chip mogelijk. Afmeting: circa 7 - 22 cm. In goe...
Eén-persoons vier-delig Herend porseleinen mokka set. Met floraal en vlinder decor. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 22 x 15 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, met onyx en parel. Ovale streekbroche voorzien van een bewerkte geelgouden rand met knopjes, bloemelementen en filigrain. In het midden van de broche zit een ovale vlak ges...
H. Kleine. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse Willem III theestoven. Circa 1860. Eén binnenbak mist. Afmeting: 43 - 45 cm. In goede staat.
Lot zilveren bestek, 833/000, Hollands glad met 2 tafellepels, waarvan 1 18e eeuws, 3 dessertlepels, 2 vorken, één voorzien van restauratie, 3 koffielepels en een vleesvorkje. ca 390 gram. Diverse mee...
Zilveren chatelaine, 835/000, met een stilistisch gevormde schaar, naaldenkoker en speldenkussen, beiden zeskantig. De chatelaine is voorzien van een tussenstuk met afbeelding van figuren. lengte 32 c...
Lodereinfles met goud, 585/000. Kristallen lodereinflesje met ruitslijpsel geplaatst op een achtkantige gouden voet voorzien van graveerwerk en een gouden hals en dop, achtkantige met floraal graveerw...
Paar zilveren schoengespen, 925/000, sierlijke ovaal model voorzien van rand met goudbewerking. MT.: Vermoedelijk Thomas Edwards, London. midden 19e eeuw. 10x5,5cm. Bruto ca 85 gram. In goede staat
Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model versierd met guilloche graveerwerk met lijnen en golven en een hart in het midden. MT.: Y. Bruinings Joure, jl.:C:1837. Aan de binnenzijde voorzien van...
Wortelnoten cassette gevuld met zilveren lepels, 833/000. Een gecontourneerde cassette op ivoren pootjes gevuld met 12 koffielepels, een suikerschep en een theeduim. Allen met een gecontourneerde stee...
Witgouden rijring, 585/000, met diamant. Ring met 5x0,04 ct briljant geslepen diamanten. Breedte ring 3 mm. ø 53. ca 2,9 gram. In goede staat
Lot cultivé parels met een lang collier van parels, ø 6mm, met zilveren bolsluiting, 925/000, 65 cm, zilveren ring met parel, 835/000, en een armband en collier, ø 7mm, met zilveren sluitingen. 18 en ...
Collier van cultivé parels, ø 5,5-6mm, met een fraai luster, bevestigd aan een opengewerkte witgouden bolsluiting, 585/000, met 4 singlecut geslepen diamantjes. ø 8mm. 85 cm. In goede staat.
Francine Schrikkema, 2003. 1963 - . Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting: H 37 x B 37 cm. In goede staat.