Zeer zeldzaam Perzisch geglazuurd tafelstuk. Nishapur Iran. Blauw-groen. Met dieren figuren. Terracotta. 9e Eeuw tot 12e eeuw. Afmeting: 24 x 22 x 21 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Schwarzwalder koekoeksklok met dubbele snek-uurwerk. Herten, wolf, vogels (gewei mist). Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + koekoek. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans bronzen figuur. Pierrot met Venetiaans masker en zwaard + tekst op plateau 'A. Porte ga Daix'. Circa 1900. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met draak/feniks decor + rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 x Ø 30 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse cloisonné vazen met houten consoles. Meiji periode. Circa 1880. Floraal/vogel decor. Kleinere vaas beschadigd bij zwart emaille. Afmeting: H 9,5 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese bronzen wachter met patina en restvergulding. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met foo-honden decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Zilveren tafelkandelaar, 835/000, 5 lichts, rijkelijk bewerkt met krullen, bloemen en acanthusbladeren, geplaatst op 4 poten in de vorm van kwabben. De lichten zijn voorzien van een knerrenrand. 23x23...
Anthon van Rappard. 1858 - 1892. Hondje Möppe. Geschenk van Anthon van Rappard aan gouvernante Jenny Gonthier. Rechtsonder gesigneerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 22 cm. In goede staat.
Antieke Franse religieuze boulle schildpad pendule. Circa 1890. Enkele minimale beschadigingen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 53 x 31 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse gerestaureerde essenhouten biedermeier vitrinekast. Circa 1820. Gepolitoerd. Afmeting: 199 x 170 x 52 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenkom met okergeel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Grote Chinese Familie Verte porseleinen penselenpot met figuren op zee in boot/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: H 16,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met rode draken decor. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schaal met zes tekens bodemmerk. Decor met granaatappel en druiven. Afmeting: H 7 x Ø 25,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte maanvaas (pelgrimfles) met kraanvogels in berglandschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas, octagonaal met figuren/bergen/heuvel/floraal/fruit decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen dekselvaas met landschap decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 70 x Ø 38 cm. In redelijke staat.
Geelgouden ring, 585/000, "Lady Di"- model met diamant en saffier. Ring met een grote ovale rozet in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde blauw saffier, 7,9x5,8mm, en daaromheen een rand met 1...
Marius Richters. 1878 - 1955. Baby in wieg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen koud beschilderde vazen. Jugendstil. Circa 1900. Met floraal/putti decor. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws klein Hollands kunstkabinet met ebbenhout, been, ijzeren beslag en sloten + diverse lades. Neo renaissance. Afmeting: 129 x 95 x 40 cm. In goede staat.
Antiek Hollands mahoniehouten klapbuffet met messing beslag + bandintarsia. Circa 1800. Louis Quinze-stijl. Gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 95 x 58 x 106 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Vrouw met tamboerijn en bok. Titel: Esmeralda. Door Eugene Marioton. 1854 - 1933. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Antiek bronzen beeld op marmeren basement. Violist. Door Martin Götze. Duitsland. Met gietstempel Braunlich & Langlotz. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Grote Duits porseleinen Rosenthal vaas. Selb Bavaria. Model Ph. Rosenthal. 70er-Jaren. Handbeschilderde figuren voorstelling. A. Karije. Met reliëf decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen. Berglandschap/figuren en pagode decor. Vier tekens bodemmerk. Eén haarlijn hals. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee delen 17e - 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit: Knobbelvaas, met geisha's in tuin, konijn en andere dieren, met bodemmerk, bovenrand gelijmd. Gelobte Chinese kom met floraal decor...
Lot (11x) antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Familie Rose, floraal + chicken cups. Goed + haarlijnen + chips. Afmeting: 4,5 - 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude Chinese munten. Republiek. Afmeting: Ø 3,8 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met chicken decor. Drie schotels haarlijn + één scherf. Drie schotels goed. Kopjes goed. Afmeting: 4 x Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met lichtgroen glazuur, tekst en goudrand. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Groot lot zilveren bestek met lepels en vorken. 6 Tafellepels en 5 tafelvorken, 925/000 en 5 dessertlepels en 11 dessertvorken, 833/000. Voorzien van filetrand. Totaal ca 1680 gram. 18-21cm. In goede ...
Zilveren servies op tablet met zilver. Prachtig Engels theeservies, 925/000, met een theepot, melkkan en suikerbak. Ovaal gecontourneerd servies met filetranden verdeeld over het servies. . De theekan...
Sierlijke witgouden ring 750/000, met een Toermalijn en diamant. Brede strakke elegante ring met peervormige roze Toermalijn. In het brede deel zitten in een markiesvorm diverse briljant geslepen diam...
Witgouden creolen, 750/000, met diamanten. Zeskantige klapcreolen, elk bezet met 42 briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,10 ct, LP. Grootte 13,5x13,5mm, breedte 6 mm. ca 10,6 gram. Nieuw
Fedor van Kregten. 1871 - 1937 Enschede. Koe bij bosrand. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 60 x B 86 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Marilyn Monroe. Nr. 36/199. Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 56 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. 1922 - 2010. Grote lithografie van vrouw met kat. Nr. 37/250. 1998. Litho op papier. Afmeting: H 93 x B 127 cm. In goede staat.
3x Gouden 10G munten Koninging Wilhelmina 1897,1917,1932 wegen per stuk ca 6,7 gram cond Goed.
Grote antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome sierschotel. Decor 'Barsten'. Letters 27 D + B. Afmeting: Ø 24,7 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse polychrome Delftse Fayence theebus met chinoiserie en goud decor. Gemerkt APK. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen beeld met Familie Verte, feniksen en kostbaarheden decor. Vinger mist. Afmeting: H 48 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam Chinees porseleinen kopje met binnenin bewegende figuur. Rondom met figuren/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal in lotusbloem vorm, onder met draken reliëf. Afmeting: H 6 x Ø 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Mei Ping vaas met blauw glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees ivoren gesneden figuren. Keizerlijk paar. Met bodemmerk. Circa 1900 - 1920. Minimale beschadiging, chips. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.