Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese Familie Verte lamp, H 74 cm.
Resultaat: 550 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte lamp met messing montuur en paradijsvogel decor. deksel is gerestaureerd Afmeting: H 74 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese dekselvazen
Resultaat: 650 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met krijger/vaandel decor. Vier tekens bodemmerk. Eén vaas haarlijn hals. Eén vaas bovenrand schade. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.

Commode met vijf lades
Resultaat: 60 EUR

Hoge witte commode met vijf lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 50 x 79 cm. In goede staat.

Vijf delen antiek Japans Kutani porselein
Resultaat: 50 EUR

Vijf delen antiek Japans Kutani porselein. Divers. Landschap/floraal/vogel decor. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.

Antieke zilveren beugeltas
Resultaat: 200 EUR

Antieke tas voorzien van zilveren beugel, 833/000, rond model versierd met bloemdecor en gepointilleerd graveerwerk. MT.: A.Teunissen, Schoonhoven, jl.: p:1874. Met Rokhaak opengewerkt met floraal dec...

18e Eeuwse Engelse dekenkist
Startprijs 150 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist met panelen. Afmeting: 77 x 126 x 60 cm. In goede staat.

Tafel met twaalf bloemtegels
Startprijs 100 EUR

Eikenhouten tafel met twaalf 19e eeuwse Hollandse bloemtegels. Afmeting: 24 x 44 x 58 cm. In goede staat.

Velsen bord Ø 19,7 cm.
Startprijs 200 EUR

Art Deco Velsen Holland keramieken bord. 152/6 B. Schilder V.V. Chip. Afmeting: Ø 19,7 cm. In redelijk/goede staat.

17e- 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 38 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met coulissen/floraal en landschap decor. Met bodemmerk. Gerestaureerde randchips. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.

Zwavelstokhouder met zilver, 1860
Startprijs 100 EUR

Porseleinen zwavelstokpotje met portret van een dame, voorzien van zilveren deksel, hengsel en bolpootjes. 833/000. ø8x13cm. Iets gedeukt verder in goede staat

Vier-delig Italiaans bankstel
Resultaat: 550 EUR

Vier-delig Italiaans lederen bankstel in cognac-kleur. Bestaande uit: Twee-zits bank, en twee maal één zits + poef. Met notenhout, snijwerk, florale intarsia zijkanten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e e...

Buffetkast, 1900
Resultaat: 300 EUR

Jugendstil buffetkast. Noten. Circa 1900. Met onderin twee deuren + twee lades + uittrekbaar blad. Bovenste gedeelte met drie deuren + vakverdeling. Afmeting: 235 x 142 x 60 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese plaquettes
Resultaat: 200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen plaquettes met landschap/figuren decor. Afmeting: H 13 x B 6,5 cm. In goede staat.

Walasse Ting, Deco object
Resultaat: 120 EUR

Grote Walasse Ting decoratie. Expositie druk. Geplastificeerd. Afmeting: B 240 x H 51 cm. In goede staat.

Originele Hindelopen kinderstoel
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse origineel beschilderde Hindelopen kinderstoel op houten wielen. Floraal decor. Afmeting: 116 x 51 x 45 cm. In goede staat.

Patek Philippe horloge
Resultaat: 6.000 EUR

Bijzonder gouden horloge, 750/000, gemaakt uit een zakhorloge. Gemerkt Patek Phillippe & Co, Genevé. Voorzien van een geelgoud met roségouden kast voorzien van een glazen achterdeksel. Het horloge hee...

Spiegel met bol spiegelglas Ø 42 cm.
Resultaat: 40 EUR

Decoratieve spiegel met bol spiegelglas. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 42 cm. In goede staat.

Mahonie kabinet, 1800
Startprijs 900 EUR

Mahonie kabinet. Louis Seize. Circa 1800. Met drie lades onder de twee deuren, en binnenin vijf lades. Afmeting: 218 x 185 x 55 cm. In goede staat.

Gouden armband met hartjes
Resultaat: 100 EUR

Fijn geelgouden armbandje, 585/000, met hartjes. Fijn gedraaid armbandje met daartussen 4 kleine hartjes. Voorzien van veeroog. 18 cm. ca 0,6 gram. In goede staat

Duitse broodspinde
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten één-deurs broodspinde met sledepoten, origineel slot + sleutel. Afmeting: 115 x 54 x 90 cm. In goede staat.

Hollandse bijbelkist met marqueterie
Startprijs 300 EUR

19e Eeuwse Hollandse bijbelkist met florale margueterie en bronzen handgrepen. Slot + scharnieren later. Afmeting: 19 x 50 x 40 cm. In redelijke staat.

Witgouden broche
Startprijs 200 EUR

Witgouden broche, 585/000, opengewerkt ovaal model met krullen. Grootte 20x24mm. ca 5 gram. In zeer goede staat

Italiaanse notenhouten armleunstoel met voetenbank
Resultaat: 90 EUR

Italiaanse notenhouten armleunstoel met voetenbank. Neo barok. Tweede helft 20e eeuw. Florale stoffering. Afmeting: 113 x 80 x 70 cm. In goede staat.

Witgouden ring met diamant en parel, Leader line
Startprijs 2.500 EUR

Prachtige witgouden ring, 750/000, met diamanten en parel. Brede slagring met aan één kant een grote witte parel, ø 12,5mm, met in de band 21 briljant geslepen diamanten in rijen van 3 gezet. Aan de a...