Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee Chinese gemberpotten
Resultaat: 140 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Afmeting: H 17 - 20 cm. In goede staat.

Chinese kom op voet Ø 15,6 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen kom op hoge voet. Met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 15,6 cm. In goede staat.

Zes Chinese kop en schotels
Resultaat: 750 EUR

Zes Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met chicken decor. Drie schotels haarlijn + één scherf. Drie schotels goed. Kopjes goed. Afmeting: 4 x Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom Ø 15 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen kom met geel glazuur, floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.

Grote Japanse Imari bloempot
Resultaat: 130 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen bloempot met coulissen voorstelling in vlakken. Gerestaureerd. Afmeting: 25 x 34 x 39 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse Imari sierschotel Ø 44,5 cm.
Startprijs 150 EUR

Grote Japanse Imari porseleinen sierschotel. Floraal/goud decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: Ø 44,5 cm. In redelijk/goede staat.

Voor-oorlogs maritiem lijmschietpistool
Resultaat: 250 EUR

Onduidelijk gemerkt voor-oorlogs messing met ijzer maritiem lijmschietpistool. Pat. No. 503324. Afmeting: L 57 cm. In goede staat.

8 Zilveren vingerhoedjes
Resultaat: 60 EUR

Lot met 8 vingerhoedjes, waarvan 7 zilveren. Voorzien van diverse bewerking. In redelijk goede staat, ca 30,4 gram. Diverse gehaltes.

Bronzen bureau kalender
Startprijs 200 EUR

Antieke bronzen bureaukalender met zwart marmeren basement. Holland. Circa 1920. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Lot zilver met priem, pen en veterhaak
Resultaat: 90 EUR

Lot zilver met een potlood, een priem, vleesvork en veterhaak met zilveren heft en een malienkolder portemonneetje. Diverse gehaltes

Divers kristal/glaswerk
Resultaat: 200 EUR

Groot lot met kristallen flesjes en glaasje met zilver en plated. 8 Flesjes/potjes met zilveren deksels en/of kraag en 5 delen met plated elementen. In redelijk goede staat. 4x6cm tot 7x7x21cm.

Zilveren 5-lichts kandelaar
Startprijs 650 EUR

Zilveren tafelkandelaar, 5-lichts, 833/000. Kandelaar op ronde voet met geslepen rand en voorzien van 4 gekrulde armen. Eén arm is opnieuw aan de kandelaar gesoldeerd. MT.: A.Chr. Fontani jr. Amsterda...

Antieke glazen tafelschaal Ø 24 cm.
Startprijs 60 EUR

Antieke 19e eeuwse glazen tafelschaal met guirlandes en goud decor. Afmeting: H 19 x Ø 24 cm. In goede staat.

Drie Chinese miniatuur dekselvazen
Resultaat: 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur dekselvazen met landschap decor. Twee vazen bovenkant gerepareerd. Eén vaas gaaf. Afmeting: H 12 cm. In redelijk/goede staat.

Zeven Jugendstil glazen
Resultaat: 500 EUR

Zeven zeldzame antieke Duitse Theresienthal glazen met handbeschilderd floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Mogelijk ontwerp Hans Christiansen. Zes glazen goed, één glas kleine beschadigingen, chips...

Twee glazen vazen
Resultaat: 100 EUR

Twee delen glaswerk. Bestaande uit: Bolvaas, Elisabeth Swinburne, 1957, Schotland. En een Leerdam tulpenvaas. Afmeting: H 9 - 20 cm. In goede staat.

A.P. de la Riviere, Marktgezicht met vele figuren
Resultaat: 650 EUR

Adriaan Philippus de la Riviere. 1857 - 1941. Marktgezicht met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Marius Richters, Baby in wieg
Resultaat: 750 EUR

Marius Richters. 1878 - 1955. Baby in wieg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.

Twee zilveren suikerpotten
Resultaat: 300 EUR

Stel zilveren suikerpotten, 916/000, Polen 1963-1986, rond model op ronde voet met bloemenapplique met gekrulde grepen. Het ronde gladde deksel met bloemapplique als knop. 16x12x12cm. Totaal ca 550 g...

Zilveren cabaret, 1782 London
Resultaat: 450 EUR

Fraai ovaal zilveren cabaret, 925/000, geplaatst op 4 klauwpoten en versierd met bewerkte randen met parel- en floraal decor. MT.: Robert Hennel I, London, jl.:g: 1782. 17x13,5x2,5cm. ca 135 gram. In ...

Tas & beurs met zilverwerk
Startprijs 100 EUR

Twee tasjes met zilveren beugel, een tasje van paars velours met een strak zilveren beugel, 833/000, voorzien van een ribdecor, MT.: Onduidelijk, Amsterdam, jl.: H: 1845, voorzien van ketting, 7,5x12c...

Chinese celadon schotel met tekst Ø 29 cm.
Resultaat: 425 EUR

Grote, zware Chinees porseleinen celadon schotel met tekst + signatuur. Afmeting: H 5,5 x Ø 29 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Resultaat: 90 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee trekpotten en twee borden. 19e Eeuw. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.

Zilveren cabaret (rond)
Startprijs 400 EUR

Fraai rond zilveren cabaret, 925/000, versierd met randen voorzien van graveerwerk en pareldecor, geplaatst op 3 poten met parelbewerking. In het midden van het cabaret is versierd met een ovaal gegra...

Symphonetta muziek instrument
Startprijs 1.000 EUR

Zeldzaam Ela Symphonetta muziek instrument. Ernst Louis Arnold. Tussen vorm tussen piano en harmonium. Met blaasbalg. Accordeon principe. Circa 1920. Afmeting: 26 x 60 x 40 cm. In goede staat.

Symphonetta muziek instrument
Startprijs 1.000 EUR

Zeldzaam Symphonetta balginstrument. Tussen vorm van piano en harmonium. Ontwerp Ernst Louis Arnold. Met blaasbalg accordeon principe. Afmeting: 25 x 70 x 40 cm. In goede staat.

Tas met zilverwerk, 1828
Resultaat: 180 EUR

Antieke Hollands zilveren papegaai tasbeugel met rokhaak, aan voorzijde handgegraveerd met papegaaien en huizen. 833/000 kleinkeur/Grootkeur, jl: R: 1826 beugelbreedte 18cm In goede staat

M. Ottee (Arnoud van Gilst), Brug bij Giethoorn
Resultaat: 60 EUR

M. Ottee. Arnoud van Gilst. 1898 - 1981. Brug bij Giethoorn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

D.P. van Lokhorst, Koeien bij drenkplaats
Resultaat: 130 EUR

Dirk Peter van Lokhorst. 1848 - 1894. Koeien bij drenkplaats. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 24 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met spelende figuren in tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees Familie Rose bord Ø
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal decor. Haarlijn. Afmeting: .....?...... In redelijk/goede staat.

Chinees bord Ø 16,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen bord met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.

Kuifje van Hergé
Resultaat: 80 EUR

Hergé. 1907 - 1983. Poster/lithografie Kuifje. Op papier. Afmeting: H 82 x B 55 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Haags staand horloge, H 260 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

18e Eeuws wortelnoten Hollands Haags staand horloge. Door Wouterus Eskes. Met maanstand, seconden + datumaanduiding. Enkele oudere restauraties. Stukje fineer mist. Afmeting: H 260 cm. Verder in goede...

Piet de Haan, De kunst is lang - het leven is kort
Resultaat: 40 EUR

Piet de Haan. Deventer. Titel: De kunst is lang - het leven is kort. Olieverf op linnen. Scheurtje. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In redelijke staat.

Antieke mysterieuze slingerklok
Resultaat: 250 EUR

Antieke albasten obelisk met mysterieuze slingerklok. Mogelijk huwelijk. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Zilveren kandelaar, 3 lichts
Resultaat: 120 EUR

Zilveren kandelaar, 835/000, Art Deco stijl, om ronde bewerkte voet voorzien van gebogen armen met lichten voorzien van een lijnbewerking. 26x14x26cm. MT.: Lutz & Weiss, Pforzheim. Met een gevulde voe...

Twee zilveren kandelaren
Resultaat: 250 EUR

Twee zilveren kandelaren, 925/000, balustervormig met cannelures op een vierkante voet. MT.:Walter Otto, Schwabisch Gmund. 8x8x22cm. Iets gedeukt aan de gevulde voet.

Chinese kom Ø 15 cm.
Startprijs 700 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met zotjes decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.

Twee zilveren strooiers
Resultaat: 70 EUR

Twee zilveren strooiers, 833/000, een strooier met een rechthoekig gezaagde bak voorzien van halve cirkels en bloempatroon. Bevestigd aan een spatelvormige steel met dubbele filetrand. MT.: J.Schalkwi...

Drie zilveren bestekdelen
Resultaat: 45 EUR

Drie zilveren bestekdelen, 833/000, met 2 bonbonscheppen en een petitfourschep, allen voorzien van een biedermeier gezaagd patroon. 10-16cm. Totaal ca 60 gram. In goede staat.

Zilveren broodmand
Startprijs 350 EUR

Zilveren broodmand, 835/000, schuitvorm met gezaagd spijlendecor. Voorzien van 2 leeuwenmacarons met oog. Geplaatst op een ovale ring met filetranden. 28x17x9cm. ca 370 gram. In goede staat

Zilveren staand horloge onder stolp
Startprijs 340 EUR

Miniatuur zilveren staand horloge onder glazen stolp. Fraai staand horloge versierd met een tooi met putti, vis en figuur, met tin bevestigd. Voorzien van afbeeldingen met schepen en bloemen. Met 2 kl...

Chinese drakenschotel Ø 24,2 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen drakenschotel. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 24,2 cm. In goede staat.

Antieke Chinees porseleinen boeddha, H 26 cm.
Resultaat: 160 EUR

Antieke Chinees porseleinen boeddha. 18e - 19e Eeuw. Haarlijn zijkant. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke regulateur, 1880
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gustav Becker regulateur. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1880. Afmeting: 105 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1860
Resultaat: 100 EUR

Antieke Franse compositie metalen vergulde Louis Philippe pendule. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + veerslinger. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Simon Balyon, Haarmühle
Resultaat: 130 EUR

Simon Balyon. Haarmühle (Twente). Met figuren op het ijs. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Schouwstuk schilderij, Landschap
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuws schouwstuk schilderij. Figuren in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 154 x B 99 cm. In goede staat.

Reiswekker
Startprijs 70 EUR

Messing plated reiswekker. Rond model. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Met facet geslepen glas. Afmeting: H 7,5 cm. In goede staat.

Snuif- & zwavelstok doos
Resultaat: 100 EUR

Zilveren snuifdoos en zwavelstokdoos, 833/000, met ribdecor. Rechthoekig doosje met scharnierend deksel, volledig voorzien van een ribdecor, MT.: onduidelijk, jl.: U:1829. Zwavelstokdoosje met ribdeco...

Twee zilveren schoengespen met goud
Resultaat: 150 EUR

Paar zilveren schoengespen, 925/000, sierlijke ovaal model voorzien van rand met goudbewerking. MT.: Vermoedelijk Thomas Edwards, London. midden 19e eeuw. 10x5,5cm. Bruto ca 85 gram. In goede staat

18e Eeuwse Chinese pattipan
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen pattipan met mandarijn decor. Afmeting: 8,5 x 11,5 x 1,5 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees Imari bord Ø 21 cm.
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari bord met werkende figuren in tuin + goud decor. Minimale schilfer. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese vaas Ø 24,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen vaas met draak/feniks/floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 24,5 cm.

Friese staartklok
Startprijs 70 EUR

Eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startprijs 80 EUR

Kleine eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 89 cm. In goede staat.

Vuurvergulde pendule, Man met lyra
Resultaat: 1.800 EUR

Grote Franse vuurvergulde bronzen empire pendule. Circa 1820. Man met lyra en harnas met schild. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 46 cm. In goede, ongereinigde staat.

Zilveren rammelaar
Resultaat: 170 EUR

Zilveren staaframmelaar, 925/000, met fluit en belletjes versierd met voluten. Met parelmoeren greep. 11 cm. In goede staat

Tien messen met plated heft
Startprijs 80 EUR

Lot met tien messen met zilver plated heft. Lot met 5 tafelmessen en 5 dessertmessen voorzien van een filetrand. MT.: Zilfa Pleet voorschoten. 21-26cm. 3 Dessertmessen wat gedeukt, verder in goede sta...

Lot divers Chinees (6x)
Resultaat: 1.200 EUR

Lot divers Chinees. Bestaande uit vier muntstukken + twee jade objecten. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 18 cm.
Resultaat: 130 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Chinese plaquette in lijst
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen plaquette met tekst + signatuur. Figuur vangt kikker. Afmeting: H 36 x B 19 cm. In goede staat.

H.J. Rijkelijkhuizen, Hollands landschap
Resultaat: 150 EUR

H.J. Rijkelijkshuizen. 1813 - 1883. Hollands landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 43 cm. In goede staat.

Pubklok
Resultaat: 60 EUR

Oude mahoniehouten pubklok met secondenaanduiding. Mechanisch. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 x Ø 39 cm. In goede staat.

Italiaanse gebeeldhouwde kast, 1900
Resultaat: 650 EUR

Antieke Italiaanse notenhouten neo renaissance gebeeldhouwde kast met schrijfgedeelte, figuren, ranken, koppen et cetera. Circa 1900. Afmeting: 180 x 195 x 50 cm. In goede staat.

J. Ouwersloot, Parkgezicht met figuren
Resultaat: 225 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Parkgezicht met figuren. Pastel op papier. Afmeting: H 37 x B 46 cm. In goede staat.

Jac de Groot, Bosgezicht
Resultaat: 90 EUR

Jac de Groot. Circa 1900. Bosgezicht. Met ornament lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.

Drie Chinese Kantonese borden Ø 20 cm.
Startprijs 60 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose borden. Figuren/floraal decor. Chips. Afmeting: Ø 20 cm. In redelijke staat.

Hollands barok secretaire
Resultaat: 375 EUR

Hollands wortelnoten barok secretaire met floraal intarsia op voor + zijkanten + binnenleven. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 115 x 125 x 57 cm. In goede staat.

Monogram E.H., Strandgezicht
Resultaat: 200 EUR

Monogram E.H. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese Imari chocolade-koppen
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Chinees Imari porseleinen chocolade kop + schotels. Chips + haarlijnen. Afmeting: 8 - Ø 15 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse diepe Chinese schotel Ø 27,8 cm.
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuwse diepe Chinees porseleinen schotel met koekoek in het huisje decor. Haarlijn. Afmeting: H 5,5 x Ø 27,8 cm. In redelijke staat.

Gouden ring met toermalijn en diamant.
Startprijs 550 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met toermalijn en diamant. Ring met een rechthoekige kast, in het midden bezet met een vierkant geslepen groene toermalijn. Boven en onder de toermalijn zit een vierpoot chat...

Gouden ring met diamant
Resultaat: 1.600 EUR

Kapitale gouden ring, 750/000, met diamanten. Brede wikkelring met een geelgouden en een witgouden band bezet met veel kleine briljant geslepen diamanten, ca 358 stuks, totaal ca 4,20 crt VVS TW. bree...

D. Vanmeer, Hoenderhof
Startprijs 60 EUR

D. Vanmeer. Tweede helft 20e eeuw. Hoenderhof. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollandse dorpstraat
Resultaat: 50 EUR

Ongsigneerd. 20e Eeuw. Hollandse dorpstraat. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.

Antiek Japans Kutani thee-servies
Resultaat: 30 EUR

Antiek Japans Kutani porseleinen theeservies. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse vertico met opstand, 1880
Resultaat: 275 EUR

Kleine Duitse notenhouten vertico met opstand. Circa 1880. Neo renaissance. Afmeting: 167 x 60 x 102 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrinekast
Startprijs 800 EUR

Kleine 19e eeuwse Hollandse orgelgebogen wortelnoten vitrine-opzetkast met onder zijdeuren + klauwpoten. Origineel beslag. Afmeting: 210 x 135 x 45 cm. In goede staat.

Grote Chinese Familie Rose gemberpot
Resultaat: 500 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met floraal/kostbaarheden decor. Top van deksel mist + chip. Afmeting: H 31,5 x Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese wijnkan.
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen wijnkan met figuren/floraal/kostbaarheden/goud decor. Mogelijke restauratie handgreep. Minimale chips. Restauratie aan tuit. Afmeting: Ø 15 cm. In redelijke staat.

Kleine damessecretaire
Startprijs 200 EUR

Kleine mahoniehouten damessecretaire. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 45 x 27 cm. In goede staat.

Vijf antieke aquarellen
Startprijs 100 EUR

Vijf antieke aquarellen. Divers. Floraal/fruit. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 21 cm. In goede staat.

Gouden armband met granaat en diamant
Startprijs 2.250 EUR

Fraaie geelgouden armband, 750/000, met diamant en granaat. Slavenband met dubbel scharnier, aan de bovenzijde versierd met parelranden en zilveren bloem en florale elementen bezet met diamanten met e...

Witgouden ring met diamant
Resultaat: 400 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamant. Brede ring rondom bezet met singlecut geslepen diamanten in 11 banen. Breedte ring 11,5 mm. ø 53. ca 11,6 gram. Gedragen, in goede staat

Willy Kroes, Vaas met chrysanten
Startprijs 50 EUR

Willy Kroes. Circa 1930. Vaas met chrysanten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Benoir Guai Maloguai, Stadsgezicht Parijs
Resultaat: 120 EUR

Benoir Guai Maloguai. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Gouden collier en hanger met opaal
Resultaat: 240 EUR

Gouden hanger met opaal, 585/000, met opaal en diamant. Hanger met een geelgouden ruitvormig zetkast met witte opaal, ca 1,34 ct en 10 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,10 ct. Bevestigd aan een...

Gouden ring met opaal
Resultaat: 200 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met opaal. bolle ring met in het midden een ovale cabouchon opaal. Breedte ring 8 mm. ø55. ca 3,6 gram. In goede staat

Twee gestoken tafeltjes
Startprijs 50 EUR

Twee Indonesische houtgestoken (bijzet)tafels. Opklapbaar. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 75 cm. In goede staat.

Antieke kapstok + spiegel
Resultaat: 100 EUR

Antieke kapstok + spiegel. Eikenhout. Neo renaissance. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 30 x 100 x 19 cm. / 60 x 55 cm. In goede staat.

Lot met zilveren sieraden
Startprijs 80 EUR

Lot sieraden met een zilveren broche, Jeroen Krabbe, en 3 drie ringen met stenen. totaal ca 49,5 gram. 925/000. In goede staat

Collier van granaat met gouden streekbroche
Resultaat: 350 EUR

Collier van granaatkralen met geelgouden streekslot, 585/000. Collier van 5 rijen granaat, ø 5mm, bevestigd aan een ronde sluiting ø 28mm. met geschulpte rand versierd met S-applique en filigrain. De ...

Wijbrands, Hanvengezicht Hoorn.
Resultaat: 80 EUR

Wijbrands. 20e Eeuw. Havengezicht Hoorn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Russisch ikoon, Christus
Resultaat: 400 EUR

Russisch ikoon. Christus. Pantokrator met randheiligen links beschermengel, rechts St. Michaeli? 19e Eeuw. Afmeting: H 54,5 x B 41,5 cm. In originele en goede conditie.