Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke kassa, 1920
Resultaat: 40 EUR

Antieke kassa van eikenhout + sleutel. Circa 1920. Afmeting: 20 x 41 x 26 cm. In goede staat.

Engelse rammelaar (plated)
Resultaat: 70 EUR

Zware plated staaframmelaar voorzien van hoofd met figuren. Aan de rammelaar zitten 3 belletjes. de staaf is voorzien van een gravure: Victoria Hayes Born 3rd june 1848. 15cm. Gebruiksporen, verder in...

Hummel tafellamp
Resultaat: 40 EUR

Duitse Hummel tafellamp. Jongen in appelboom met vogel. Circa 1960. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Zilveren koektrommel met onderschotel
Startprijs 650 EUR

Zilveren koektrommel met bijbehorende onderschotel, 835/000. Ronde koektrommel met parelrand en een scharnierend deksel, geplaatst op een ronde zilveren onderschotel met parelrand. MT.: A.Presburg, Am...

Gijs ter Wee, Modern landschap
Startprijs 130 EUR

Gijs ter Wee. Modern landschap. Gemengde techniek op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.

Zilveren theezeef met lekbak
Resultaat: 60 EUR

Zilveren theezeef met lekbak, 835/000. Glad ronde theezeef met glad rond lekbakje op 3 bolpootjes. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten. jl.:c:1862. 13x7x4cm. ca 50 gram. In goede staat

5-Delig Delfts kaststel
Resultaat: 225 EUR

Vijf-delig antiek Delfts Fayence kaststel met landschap/floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 24 - 39 cm. In goede staat.

Antieke zilveren lepel
Startprijs 60 EUR

Antieke zilveren lepel, 833/000, met Haags lofje. 20,5 cm. ca 45 gram. Met diverse herkeuren. MT.: Jacobus Kelder, Leiden, 1805. In goede staat

Lot tegels (18 st.)
Resultaat: 150 EUR

Zestien stuks 19e eeuwse Hollandse mangaan-kleurige wandtegels met bloempot decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren knipkoker, ca1780
Startprijs 120 EUR

Antieke zilveren houder/ knipkoker, versierd met voluten en florale bewerkingen. Voorzien van scharnierend deksel. 9x3,5cm. ca 35 gram. Vermoedelijk rond 1780. Iets gedeukt aan de onderzijde. In goede...

Onduid. gesig., Voluptueuze dame
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Modern, naar Botero. Voluptueuze dikke dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

Stel karaffen met zilverwerk
Startprijs 150 EUR

Stel karaffen met zilverwerk, 833/000. Fraai geslepen kleine karaffen, buikmodel, geplaatst op een ronde zilveren voet voorzien van gepointilleerd graveerwerk. De kristallen stoppen zijn door middel v...

Zes porseleinen figuren
Startprijs 70 EUR

Zes oude porseleinen figuren. Eén van keramiek. Figuur met konijn beschadigd. Circa 1900. Vijf stuks tweede helft 20e eeuw. Onder andere twee boekensteunen, goed. Afmeting: 15 - 26 cm. In redelijk/goe...

Clara de Jong, Landschap met koeien
Resultaat: 200 EUR

Clara de Jong, 1998. 1928 - 2005. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

W.J. v.d. Berghe, Herten bij avondlicht
Startprijs 300 EUR

W.J. v.d. Berghe. 1823 - 1901. Herten bij avondlicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24,5 x B 39 cm. In goede staat.

Drie antieke schotels
Resultaat: 160 EUR

Drie antieke Hollandse herdenkingsborden koningshuis. (1) 1813 - 1913 P.B. Delft. (2) Makkum, Tichelaar. (3) Willem I, 1813 P.B. Delft. Afmeting: Ø 23- 24 cm. In goede staat.

Antieke Japans servies, 1920
Resultaat: 70 EUR

16-Delig antiek Japans porseleinen servies met figuren in landschap/goud decor. Circa 1920. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 4 - 20 cm. In goede staat.

Hartmut Eing, Fantasie voorstelling
Startprijs 150 EUR

Hartmut Eing, 1993. 1938 - . Kleurrijke fantasievoorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.

Lot plateel (6x)
Resultaat: 50 EUR

Lot oud/antiek Hollands plateel. 20e Eeuw. Onder andere; (1) polychrome inktpot Gouda, 1905, twee chips. (2) Vaas, Tini Gouda, floraal, circa 1910. (3) Rhodian Gouda bloempot, circa 1910, randrestaur...

Twee antieke balansweegschalen, 1900
Startprijs 35 EUR

Twee grote antieke gietijzeren balansweegschalen + gewichten. Circa 1900. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.

C. Verschuur, Boerin met schapen
Startprijs 420 EUR

C. Verschuur. 1888 - 1960. Boerin met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 70 cm. In goede staat.

Lot blikken speelgoed, 1930
Resultaat: 40 EUR

Lot blikken speelgoed. Circa 1930. (1) Gama Phola kindergrammofoon van blik, Duitsland. (2) Lot pannen/potten etc. voor poppenkeuken. Afmeting: 5 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Vier bisquit porseleinen figuren
Startprijs 70 EUR

Vier antieke bisquit porseleinen figuren. Circa 1900. Eén figuur chip (kraag). Afmeting: H 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

7x Villeroy en Boch aardewerk
Startprijs 60 EUR

Zeven delen antiek Duits Villeroy & Boch aardewerk. Circa 1900. Bestaande uit: vier vazen + drie wandborden. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede staat.

Zilveren chatelaine, 1887
Resultaat: 150 EUR

Zilveren chatelaine, 835/000, met een stilistisch gevormde schaar, naaldenkoker en speldenkussen, beiden zeskantig. De chatelaine is voorzien van een tussenstuk met afbeelding van figuren. lengte 32 c...

F. Cano, Landschap met huis
Startprijs 50 EUR

F. Cano. 20e Eeuw. Landschap met huis en wandelaar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Vier vrijmetselaar borden Ø 23 - 25 cm.
Startprijs 120 EUR

Vier diverse vrijmetselaar borden. Onder meer Kopenhagen. Plus twee polychrome Fayence + één maal Denemarken Copenhagen porcelain. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In goede staat.

Mysterieuze portaalklok
Resultaat: 1.500 EUR

Grote palissander empire mysterieuze portaalklok. Vuurverguld met emaille becijfering + mesophanging. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Zilveren handspiegel
Startprijs 70 EUR

Zilveren handspiegel, 833/000, gemaakt uit een tasbeugel met bewerkte rand en een breidophouder voorzien van een gedreven voorstelling. 19x9cm. totaal met spiegel ca 96 gram. Iets gedeukt, verder in g...

Zes 18e eeuwse Delftse borden
Resultaat: 120 EUR

Zes 18e eeuwse polychrome Delftse borden. Divers, floraal. Twee borden gelijmd. Eén randrestauratie. Rest goed. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren geboortelepel & schep
Resultaat: 60 EUR

Zilveren geboortelepel en schep, 833/000. Een geboortelepel met peervormige bak, dubbel getorste steel en bekroond met een paard, jl.:1817, 20 cm, en een petitfourschep met een opengewerkte schep voor...

Tegeltableau, Uil (6-pas)
Resultaat: 300 EUR

Antiek zes-pas mangaan tegeltableau met decor van uil op boomstronk. Randschilfers. Afmeting: 41x 28 cm. In goede staat.

Antieke Franse lantaarnklok
Startprijs 350 EUR

18e Eeuwse Franse lantaarnklok met spillegang op houten bok. Eén wijzer. Afmeting: 41 x 18 x 15 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Bosven
Startprijs 70 EUR

Onduidelijk. Tweede helft 20e eeuw. Bosven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 42 cm. In goede staat.

Drie delen Herend porselein
Resultaat: 70 EUR

Drie delen Herend porselein. Dekseldozen. Met floraal/goud decor. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.

Franse haancomtoise
Resultaat: 70 EUR

Oude Franse haancomtoise. Deels 19e eeuw, deels 20e eeuw. Afmeting: 37 x 25 x 16 cm. In redelijk/goede staat.

Twee porseleinen figuren
Startprijs 110 EUR

Twee porseleinen figuren. Augarten Wien. Circa 1920 - 1930. Gardist + dame. Dame mist hand. Afmeting: 10,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

A.T. Blandfort, Frans stadsgezicht
Startprijs 100 EUR

A.T. Blandfort. Franse School. Frans stadsgezicht met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 66 x B 47 cm. In redelijk/goede staat.

Pendant B. Williams, Abstract/Kubistisch
Resultaat: 500 EUR

Pendant van B. Williams. Tweede helft 20e eeuw. Abstract/kubistische voorstelling. Acryl op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Zilveren pijpcomfoor, 1855
Startprijs 140 EUR

Klein zilveren pijpcomfoor, 934/000, Empire, ovaal model met een rand voorzien van een getorste bewerking. Op 4 bolpoten geplaatst op een rond houten basement. ø12x9cm. jl.:V:1855 Met koperen binnenba...

Drie Chinee vazen, divers
Startprijs 200 EUR

Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor. Gelijmd + restauratie. Afmeting: H 23 - 33 cm. In matige staat.

Antieke zilveren beugeltas
Resultaat: 200 EUR

Antieke tas voorzien van zilveren beugel, 833/000, rond model versierd met bloemdecor en gepointilleerd graveerwerk. MT.: A.Teunissen, Schoonhoven, jl.: p:1874. Met Rokhaak opengewerkt met floraal dec...

Franse portaalklok, 1830
Resultaat: 150 EUR

Grote 19e eeuwse Franse albast empire portaalklok. Circa 1830. Uurwerk behoeft reiniging. Wijzerplaat heeft oxidatie + grotere beschadiging koplijst links + chips. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afm...

Chinese Familie Verte lamp, H 74 cm.
Resultaat: 550 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte lamp met messing montuur en paradijsvogel decor. deksel is gerestaureerd Afmeting: H 74 cm. In redelijk/goede staat.

Vergulde pronkcomtoise
Resultaat: 140 EUR

Vergulde pronkcomtoise met halfuur-slag op bel + ankergang. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 48 x 35 x 17 cm. In goede staat.

Zwavelstokhouder met zilver, 1860
Startprijs 100 EUR

Porseleinen zwavelstokpotje met portret van een dame, voorzien van zilveren deksel, hengsel en bolpootjes. 833/000. ø8x13cm. Iets gedeukt verder in goede staat

Chiel Vluggen, Figuur bij stoelen
Startprijs 150 EUR

Chiel Vluggen, 1996. 1948 - . Figuur bij stoelen. Gouache op papier. Afmeting: H 64 x B 49 cm. In goede staat.

Twee Chinese dekselvazen
Resultaat: 650 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met krijger/vaandel decor. Vier tekens bodemmerk. Eén vaas haarlijn hals. Eén vaas bovenrand schade. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.

Lot klok-onderdelen
Resultaat: 50 EUR

Lot met antieke klok-onderdelen. Onder andere; uurwerken, slinger, gewichten. Afmeting: 10 - 87 cm. In goede staat.

17e- 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 38 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met coulissen/floraal en landschap decor. Met bodemmerk. Gerestaureerde randchips. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.

Patek Philippe horloge
Resultaat: 6.000 EUR

Bijzonder gouden horloge, 750/000, gemaakt uit een zakhorloge. Gemerkt Patek Phillippe & Co, Genevé. Voorzien van een geelgoud met roségouden kast voorzien van een glazen achterdeksel. Het horloge hee...

Walasse Ting, Deco object
Resultaat: 120 EUR

Grote Walasse Ting decoratie. Expositie druk. Geplastificeerd. Afmeting: B 240 x H 51 cm. In goede staat.

Engelse staande klok, H 220 cm.
Startprijs 350 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten met eiken staande klok. Met seconden + datum aanduiding. Samuel Vale Coventry. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: H 220 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese plaquettes
Resultaat: 200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen plaquettes met landschap/figuren decor. Afmeting: H 13 x B 6,5 cm. In goede staat.

De Rooy, Havengezicht Amsterdam
Startprijs 60 EUR

De Rooy. Tweede helft 20e eeuw. Havengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Gouden armband met hartjes
Resultaat: 100 EUR

Fijn geelgouden armbandje, 585/000, met hartjes. Fijn gedraaid armbandje met daartussen 4 kleine hartjes. Voorzien van veeroog. 18 cm. ca 0,6 gram. In goede staat

18e Eeuwse Chinese trekpot
Startprijs 80 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Hengsel gerestaureerd. Afmeting: 7,5 x 14 x 8,5 cm. In goede staat.

Hollandse pendule
Resultaat: 70 EUR

Hollandse eikenhouten met coromandelhouten pendule met chroom. Circa 1935. Art Deco. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op drie gongstaven. Afmeting: 22 x 39 x 14 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Startprijs 250 EUR

Groot werk van Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 106 x B 79 cm. In goede staat.

Witgouden broche
Startprijs 200 EUR

Witgouden broche, 585/000, opengewerkt ovaal model met krullen. Grootte 20x24mm. ca 5 gram. In zeer goede staat

Zeldzaam Chinees kopje
Resultaat: 700 EUR

Zeldzaam Chinees porseleinen kopje met binnenin bewegende figuur. Rondom met figuren/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 8 cm. In goede staat.

Drie Chinese vazen, H 26 cm.
Resultaat: 200 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese vazen met figuren/dieren/floraal decor. Restauraties. Afmeting: H 26 cm. In redelijke staat.

Franse portaalklok, 1870
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse Franse portaalklok met boulle. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Witgouden ring met diamant en parel, Leader line
Startprijs 2.500 EUR

Prachtige witgouden ring, 750/000, met diamanten en parel. Brede slagring met aan één kant een grote witte parel, ø 12,5mm, met in de band 21 briljant geslepen diamanten in rijen van 3 gezet. Aan de a...

Rupprecht, Meisje met hoed
Resultaat: 350 EUR

Rupprecht, 1958. Duitse School. Meisje met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In goede staat.

Twee kleine dekselvazen, H 9-10 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese miniatuur dekselvazen met draken decor + figuren dragen bloempot. Eén chip. Afmeting: H 9 - 10 cm. In goede staat.

Kersenhouten dressoir
Startprijs 300 EUR

Duits kersenhouten dressoir met bandintarsia. Biedermeier-stijl. Gepolitoerd. Circa 1920. Afmeting: 80 x 128 x 53 cm. In goede staat.

Zilveren armband met diamant
Resultaat: 70 EUR

Zilveren armband, 925/000, met diamant. Schakelarmband met ronde schakels bezet met twee achtkant geslepen diamanten. Voorzien van bakslot en veiligheid. 19 cm. ca 14 gram. Nieuw

Grote 18e eeuwse Chinese trekpot Ø 15 cm.
Startprijs 800 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot. Floraal/goud decor. Deksel scherf gelijmd. Afmeting: 22 x 25 x Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.

Industriële ladenkast
Resultaat: 425 EUR

Industriële ladenkast van metaal + houten lades. Afmeting: 132 x 75 x 31 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Winters dorpsgezicht Laren/Blaricum
Resultaat: 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Winters dorpsgezicht, Laren/Blaricum. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 51 cm. In goede staat.

Nachtkastje, 1850
Resultaat: 160 EUR

19e Eeuws mahoniehouten nachtkastje. Circa 1850. Afmeting: 80 x 36 x 35 cm. In goede staat.

Omega dameshorloge in doos
Resultaat: 325 EUR

Omega dameshorloge, Constellation, staal met goud voorzien van Romeinse cijfers. Bevestigd aan een originele bruin leren Omega band. ø horloge 23mm. Quarts model. in originele doos. Werkend

Onduid. gesig., Figuren in landschap
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1910. Figuren in landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31 x B 40 cm. In goede staat.

Vijf delen Chinees porselein
Startprijs 100 EUR

Vijf delen antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee rijstwijn kopjes, floraal/tekst decor. Eén kop + schotel Chine de Commande. En één grote Familie Rose kom, floraal decor. Afmet...

Marijke Boomsma, Naakte vrouwen
Startprijs 30 EUR

Marijke Boomsma '89. 1946 - 1992. Compositie met naakte vrouwen. Zeefdruk op papier. Afmeting: H 41 x B 54 cm. In goede staat.

Gouden dameshorloge
Startprijs 60 EUR

Geelgouden dameshorloge, 585/000, met double rekband. Mechanisch. Rond horloge met een bewerkte rand met floraal decor. Met een goudkleurige wijzerplaat. ø 21mm. lengte 20 cm. Werkend. Glas iets besch...

Oorstekers met oud diamant
Resultaat: 600 EUR

Zilver met geelgouden oorstekers, 835/000-585/000, met roosgeslepen diamanten. Grote oorstekers met rozet bezet met diverse diamanten met een oud slijpsel. ø 15 mm. totaal ca 9,1 gram. In goede staat

Mahonie penantkast, 1860
Resultaat: 200 EUR

Hollandse mahoniehouten penantkast. Handgepolitoerd. Circa 1860. Afmeting: 95 x 100 x 46 cm. In goede staat.

Drie Chinese koppen + 2 schotels
Resultaat: 160 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes + twee schotels. Floraal decor. Eén kop goed, twee koppen haarlijn. Bordjes lichte randschilfers. Afmeting: kopjes Ø 7,5 x 4 cm. Afmeting: bordjes Ø 12 cm. I...

Gouden cameehanger
Resultaat: 80 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met camee. Ovaal gecontourneerde hanger versierd met graveerwerk en in het binnen gezet met een gesneden camee met voorstelling van een mannenportret. Onderaan de hanger ha...

Russisch ikoon, H. Simon Petrus
Startprijs 300 EUR

Russisch ikoon. H. Simon Petrus. Krijtlaag blootgelegd, rond 1900 opnieuw beschilderd op ouder paneel. Afmeting: H 95,5 x B 34 cm. In goede staat.

Chesterfield bank
Startprijs 90 EUR

Engelse Chesterfield bank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 64 x 50 cm. In goede staat.

Drie Japanse Imari kommen Ø 11 cm.
Resultaat: 120 EUR

Drie 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen kommen. Octagonaal. Rondom met landschap/figuren/draak/goud decor. Haarlijnen. Afmeting: 6 x 11 x 11 cm. In redelijke staat.

Miniatuur commode
Startprijs 160 EUR

Antieke Hollandse notenhouten barok miniatuur commode met origineel beslag + klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 27 x 32 x 19 cm. In goede staat.

Gesigneerd Chinees schilderij, Bloesemtakken met vogels
Resultaat: 90 EUR

Gesigneerd Chinees schilderij op gouden ondergrond. Bloesemtakken met vogels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 130 EUR

Twee delen Chinees porselein. Eén pijpvaas met rood glazuur, en een wierookbrander met salamanders + bodemmerk. Bruin glazuur. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

Zilveren choker met bloemen
Resultaat: 70 EUR

Zilveren choker, 800/000, met bloemen, verlopend in grootte, gemaakt uit filigrain en bevestigd aan een gourmetcollier. 48 cm. 16-27mm. ca 16 gram. In goede staat

Commode met vijf lades
Resultaat: 60 EUR

Hoge witte commode met vijf lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 50 x 79 cm. In goede staat.

Vier delen antiek Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit: drie schotels, divers, één beschadigd. Eén Satsuma trekpot met bodemmerk, tuit beschadigd. Afmeting: 6 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee grote Charles Dix kaarskandelaren, H 82 cm.
Resultaat: 3.750 EUR

Twee zeer grote bronzen vergulde Charles Dix kaarskandelaren met faunen en floraal decor. Circa 1830 - 1840. Afmeting: H 82 cm. !! In zéér goede staat.

Twee delen Chinees antiek
Resultaat: 170 EUR

Twee delen chinees antiek. (1) 18e - 19e Eeuwse Chinese Yixing trekpot met salamander + bodemmerk, beschadigd. (2) 18e Eeuws Imari bord met vogels/sprinkhaan/floraal/goud decor, haarlijn + chips. Afme...

18e Eeuwse Engelse dekenkist
Startprijs 150 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist met panelen. Afmeting: 77 x 126 x 60 cm. In goede staat.

Gouden ring met bolsewiek diamant
Resultaat: 425 EUR

Gouden ring, 580/000, met diamanten. Ring met een slag en in het midden voorzien van een bolsewiek geslepen diamant, 0,60 ct, SI-P, In de rand om de diamant zitten aan weerskanten 14 geslep3en diamant...

Apotheker weegschaal + gewichten
Resultaat: 120 EUR

Zware messing apotheker-weegschaal met gewichten-set. Gemerkt De Gaper. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 36 x 20 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 16,3 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen kom met druivenrank decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 16,3 cm. In goede staat.