Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Glas-in-lood hallamp
Startprijs 70 EUR

Hollandse, Amsterdamse glas-in-lood hanglamp. Zes-hoekig. Eerste helft 20e eeuw. . Afmeting: 27 x 24 x 21 cm. In goede staat.

Antieke schildpad doos, 1900
Startprijs 70 EUR

Antieke schildpad opbergdoos met been. Circa 1900. Afmeting: 4 x 11,5 x 7,5 cm. In zeer goede staat.

Spaanse gitaar
Startprijs 70 EUR

Oude Spaanse gitaar. Ritmo Cadete Spain. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

Vijf Russische petten
Startprijs 70 EUR

Lot met vijf oude Russische petten. Militair/politie? Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.

Reiswekker
Startprijs 70 EUR

Messing plated reiswekker. Rond model. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Met facet geslepen glas. Afmeting: H 7,5 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startprijs 70 EUR

Eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.

Antieke eiken tafelklok, 1900
Startprijs 70 EUR

Antieke eikenhouten Amerikaanse tafelklok. Ansonia New York. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Mahonie nachtkastje, 1870
Startprijs 70 EUR

19e Eeuws mahoniehouten nachtkast met wit marmeren blad. Circa 1870. Afmeting: 81 x 40 x 35 cm. In goede staat.

Drie 17e eeuwse Delftse schotels Ø 22-23 cm.
Startprijs 70 EUR

Drie 17e eeuwse Delftse Fayence schotels. Bodemvondst. Uit een beerput in Den Haag. Restauraties. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Tichelaar wandschotel Ø 39 cm.
Startprijs 70 EUR

Grote Makkumer Fayence Tichelaar wandschotel met figuren in landschap decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 39 cm. In redelijk/goede staat.

Zes porseleinen figuren
Startprijs 70 EUR

Zes oude porseleinen figuren. Eén van keramiek. Figuur met konijn beschadigd. Circa 1900. Vijf stuks tweede helft 20e eeuw. Onder andere twee boekensteunen, goed. Afmeting: 15 - 26 cm. In redelijk/goe...

Drie terracotta figuren
Startprijs 70 EUR

Drie antieke terracotta figuren. 19e Eeuw. Bestaande uit: Rozensteker + figuur met vaasjes. Eén kleinere figuur minimale chips onderrand. Afmeting: H 21 - 25 cm. In goede staat.

Drie wapenschotels, ca. Ø 25 cm.
Startprijs 70 EUR

Drie oude Frans porseleinen wapenschotels, waarvan één Limoges. Afmeting: Ø 24,5 - 25,5 cm. In goede staat.

Twee Flora platelen beelden
Startprijs 70 EUR

Twee delen Hollands plateel. Flora-Gouda. (1) Negroïde damesbuste. (2) Zilverreiger. Afmeting: H 23 - 24 cm. In goede staat.

Vier bisquit porseleinen figuren
Startprijs 70 EUR

Vier antieke bisquit porseleinen figuren. Circa 1900. Eén figuur chip (kraag). Afmeting: H 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Staffordshire honden
Startprijs 70 EUR

Twee antieke Engelse Staffordshire porseleinen honden. Kleinere exemplaar haarscheur. Afmeting: 15 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf Engelse Staffordshire honden
Startprijs 70 EUR

Vijf antieke Engelse porseleinen Staffordshire honden. Eén haarscheur. Afmeting: H 8 - 10 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke keukenset , 1920
Startprijs 70 EUR

Antieke 14-delige porseleinen keukenset. Circa 1920. Enkele beschadigingen. Afmeting: 12 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese bronzen vaas, H 28 cm.
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse Chinese bronzen vaas met floraal/vogel decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 17 cm.
Startprijs 70 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen baluster-vormige vazen. Figuren in landschap decor. Eén vaas krom en beschadigd. Afmeting: H 17 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Stel Japanse Imari sierschotels Ø 37 - 38 cm.
Startprijs 70 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotels. Floraal decor. Afmeting: Ø 37 - 38 cm. In goede staat.

Ger Meinema, Abstract landschap
Startprijs 75 EUR

Ger Meinema, 1987. 1939 - . Abstract landschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 10 x B 13 cm. In goede staat.

Set tafellampen met kap
Startprijs 75 EUR

Twee grote kristalglazen tafellampen met zwarte kap en chroom. 21e Eeuw. Afmeting: H 52 x Ø 32 cm. In goede staat.

Tazza op zilveren voet
Startprijs 80 EUR

Kristallen tazza op zilveren voet, 833/000. Kristallen tazza met omgeslagen rand voorzien van bewerking. Geplaatst op een ronde zilveren voet. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten. ø24x13cm. In goede sta...

Tien messen met plated heft
Startprijs 80 EUR

Lot met tien messen met zilver plated heft. Lot met 5 tafelmessen en 5 dessertmessen voorzien van een filetrand. MT.: Zilfa Pleet voorschoten. 21-26cm. 3 Dessertmessen wat gedeukt, verder in goede sta...

Zilveren creolen met harthangers
Startprijs 80 EUR

Zilveren creolen met harthangers, 925/000, bezet met diamant. Ovale klapcreolen met een kruisbewerking met daaronder een vaste hanger bezet met diamanten, totaal ca 0,25 ct. totale lengte 28 mm. Nieuw

Lot met zilveren sieraden
Startprijs 80 EUR

Lot sieraden met een zilveren broche, Jeroen Krabbe, en 3 drie ringen met stenen. totaal ca 49,5 gram. 925/000. In goede staat

2 Paar zilveren oorstekers
Startprijs 80 EUR

Twee paar zilveren oorstekers, 925/000, met blauwe steen. Oorstekers in de vorm van een zeester bezet met rond gefacetteerde lichtblauwe steentjes, ø 12 mm. En een paar oorstekers met een ovale blauw ...

Zilveren ring en oorstekers multi colour
Startprijs 80 EUR

Zilveren ring en oorstekers, 925/000, met multi colour zirconia's. Bandring en bijpassende halfronde creolen beiden pavébezet met zirconia's in multi colour. De zetkast is voorzien van een geoxideerde...

Paar gouden oorhangers
Startprijs 80 EUR

Geelgouden oorhangers, 585/000, met zirconia. Brisures met een langwerpig driehoekige hanger versierd met een witgouden stukje met bolbewerking en een steentje. lengte40 mm. ca 1,4 gram. In goede staa...

Zakhorloge
Startprijs 80 EUR

Witmetalen zakhorloge met witte emaille wijzerplaat en decentrale secondewijzer. Met Romeinse cijfers. ø 55mm. Voorzien van een sleutelopwinding. Werkend.

Ongesigneerd, Landschap met vee en boerin
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met vee en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 42 cm. In goede staat.

G. van Jeveren, Hollands riviergezicht
Startprijs 80 EUR

G. van Jeveren. 1904 - 1986. Hollands riviergezicht met bloembollenveld. Waterschade bovenin. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In redelijke staat.

Monogram CDW, Stilleven met waaier
Startprijs 80 EUR

Monogram CDW. 20e Eeuw. Stilleven met waaier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 17 x B 23 cm. In goede staat.

J. A. Pireon, Boerderij met zandpad en hooimijten
Startprijs 80 EUR

J.A. Pirion of Pireon. Circa 1920. Boerderij met zandpad en hooimijten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Traditionele dans
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Traditionele Indonesische dans. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 68 cm. In goede staat.

Frits Gramberg, Amsterdam Nes
Startprijs 80 EUR

Frits Gramberg. 1931 - . Titel: Amsterdam Nes. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 31 x B 15 cm. In goede staat.

Anton v.d. Vet, Stilleven met jacobakan
Startprijs 80 EUR

Anton van der Vet. 1889 - 1964. Stilleven met jacobakan, schaal en aardbeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.

Toegeschreven aan Jan Otten, Landschap met boerderij
Startprijs 80 EUR

Toegeschreven aan Jan Otten (Groningen). 1895 - 1964. Landschap met boerderij en hooimijt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 48 cm. In goede staat.

Alphons Freimuth, Figuren compositie
Startprijs 80 EUR

Alphonse Freimuth. Figuren compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 47 cm. In goede staat.

W. van Reeken, Ven in bos
Startprijs 80 EUR

W. van Reeken. 1958. Ven in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

J. van Rijn, Landschap met boerderij
Startprijs 80 EUR

Jacques van Rijn. Circa 1930. Oprichter Tefaf Maastricht (beeldhouwer). Landschap met boerderij en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

Henk Lassche, Abstracte compositie
Startprijs 80 EUR

Henk Lassche, 1948, Hengelo. Nr. 4/90. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 63 x B 46 cm. In goede staat.

Collectie aquarellen + tekeningen
Startprijs 80 EUR

Collectie aquarellen + tekeningen. Studie. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Hollands havengezicht
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk. Circa 1920. Hollands havengezicht. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 48 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven rozen
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Rozen stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 22 cm. In goede staat.

J.K. Veerman, Koeien in landschap
Startprijs 80 EUR

J.K. Veerman. 1907 - ? Koeien in landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.

Drie bronzen sluitgewichten
Startprijs 80 EUR

Drie bronzen sluitgewichten. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.

Perzische weegschaal
Startprijs 80 EUR

Oude/antieke Perzische weegschaal van ijzer en messing. Met diverse gewichten. In houten foedraal. Afmeting: 5 x 22 x 13 cm. In goede staat.

Lot sieraden (bodemvondsten)
Startprijs 80 EUR

Bodemvondsten met sieraden, Iraanse bodemvondsten met o.a. oorhangers, kettingen, hangers en een rammelaar. Deels gemaakt uit een zilverhoudende legering. Versierd met stenen. In redelijk goede staat.

Opaline petroleumlamp, 1900
Startprijs 80 EUR

Grote witte opaline glazen petroleumlamp met messing. Circa 1900. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.

Koperen houtbak
Startprijs 80 EUR

Grote 19e eeuwse Hollandse koperen houtbak met leeuwenkoppen + poten. Afmeting: H 37 x Ø 40 cm. In goede staat.

Twee antiquarische boeken
Startprijs 80 EUR

Twee antiquarische boeken. Georgii Raphelii. Annotationes Tomus I + Tomos II. Jolt Arnold Langerak 1747, met originele banden. Slijtage. Afmeting: 20 x 13 x 6 cm. In rededelijk/goede staat.

Twee diorama's
Startprijs 80 EUR

Twee oude diorama's met keramieken of gipsen plaquettes. Portretten. Eén gesigneerd + annotatie 1783. Afmeting: 30 x 30 x 6 cm. In goede staat.

Schooltas + botervat
Startprijs 80 EUR

Twee delen 19e eeuws antiek. Bestaande uit een mahoniehouten botervat + schooltas met bierverf. Afmeting: 29 - 46 cm. In goede staat.

Drie delen antiek snijwerk
Startprijs 80 EUR

Drie delen antiek snijwerk. Bestaande uit twee eikenhout gestoken consoles met figuren, en een supraporte. 19e Eeuw. Afmeting: 25 - 47 cm. In goede staat.

Globe
Startprijs 80 EUR

Grote messing globe naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 x Ø 33 cm. In goede staat.

Gestoken Chinees paneel
Startprijs 80 EUR

Groot oud/antiek Chinees houtgestoken paneel met ranken. Afmeting: H 171 x B 33 cm. In goede staat.

Drie oude kristallen lampen
Startprijs 80 EUR

Drie oude kristallen lampen. Eén plafondlamp en twee wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x Ø 68 cm. / 20 x 23 x 19 cm. In goede staat.

Oude brandweerhelm
Startprijs 80 EUR

Franse of Belgische messing brandweerhelm, zonder binnenhelm. 19e Eeuw. Sapeurs pompiers demitry mory. Afmeting: 19 x 24 x 19,5 cm. In goede staat.

Duitse staande klok, H 203 cm.
Startprijs 80 EUR

Duitse eikenhouten staande klok. 19e Eeuws uurwerk (eissen). Met 20e eeuw klokkast. Dagloper, halfuur-slag. Afmeting: H 203 cm. In goede staat.

Franse comtoise
Startprijs 80 EUR

Oude Franse comtoise met pronkslinger. Halfuur-slag op bel + ankergang. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 18 cm. In goede staat.

Weense regulateur
Startprijs 80 EUR

Eikenhouten Weense Gustav Becker snaarregulateur met decentrale secondenwijzer. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 113 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startprijs 80 EUR

Kleine eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 89 cm. In goede staat.

Antiek Frans klokkenstel
Startprijs 80 EUR

Antiek zwart marmeren klokkenstel. Frankrijk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 26 - 42 cm. In goede staat.

Wortelnoten commode
Startprijs 80 EUR

Hollandse orgelgebogen commode met twee lades en klauwpoten. Wortelnoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 65 x 40 cm. In goede staat.

Engelse bijzettafel
Startprijs 80 EUR

Engelse mahoniehouten bijzettafel met onderling verbonden poten. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x 54 x 74 cm. In goede staat.

Armleunstoel
Startprijs 80 EUR

Noten armleunstoel. Circa 1890. Met florale bekleding. Gebruikssporen. Afmeting: 110 x 68 x 72 cm. In redelijk/goede staat.

Grote wandkast
Startprijs 80 EUR

Grote wandkast met aan beide zijden kastjes en facet geslepen glas. Afmeting: L 195 x H 95 x D 26 cm. In goede staat.

Eiken rolluikkastje
Startprijs 80 EUR

Hollands Louis Seize-stijl eikenhouten rolluikkastje. Circa 1900. Afmeting: 72 x 59 x 35 cm. In goede staat.

Vijf tegels
Startprijs 80 EUR

Vijf tegels. 60er-Jaren. Onder andere; 4-Pas tableau, figuren Semi Gress Italië + grote Duitse strijdwagen geglazuurde tegel, circa 1960. Afmeting: 20 - 59 cm. Minimale chips. In goede staat.

Lot divers aardewerk (13x)
Startprijs 80 EUR

Lot divers aardewerk. Holland. Onder andere Petrus Regout, oud Delft/Ram et cetera. Afmeting: 7 - 38 cm. In goede staat.

Twee Delftse schotels Ø 26 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decor. Haarlijn + lichte randschade. Afmeting: Ø 25 - 26 cm.

Twee porseleinen figuren
Startprijs 80 EUR

Twee porseleinen figuren. Engelse-stijl. Varkens met biggen. 20e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Twee Franse bokaalvazen, H 55 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse keramieken bokaalvazen met messing. Eén vaas voet verbogen + haarscheur. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 55 cm. In redelijke staat.

Antiek Petrus Regout serviesgoed
Startprijs 80 EUR

Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht serviesgoed in Wedgwood kleuren. Circa 1900. Bestaande uit: Theepot, suikerpot+melkkan, kom. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.

Acht oude/antieke wandborden
Startprijs 80 EUR

Acht oude/antieke Hollandse keramieken wandborden betreffende het koningshuis. Afmeting: Ø 21 - 24 cm. In goede staat.

Twee wijwater houders
Startprijs 80 EUR

Twee grote bisquit porseleinen wijwater houders met engelen. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 38 x 13 cm. In goede staat.

Imari scheerbekken, Ø 27 cm.
Startprijs 80 EUR

Gerestaureerde vroeg 19e eeuwse Imari porseleinen scheerbekken. Bloempot/paradijsvogel decor. Afmeting: H 8 x Ø 27 cm. In redelijke staat.

Duitse Schierholz bonboniere
Startprijs 80 EUR

Duitse Schierholz porseleinen bonboniere met opgewerkte bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: H 8 x Ø 19 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 36,5 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met vogels/insecten/floraal en goud decor. Eén vaas randschade. Afmeting: H 36,5 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot
Startprijs 80 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Hengsel gerestaureerd. Afmeting: 7,5 x 14 x 8,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese kop+schotels
Startprijs 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Landschap decor. Eén kop chip, één goed. Eén schotel haarscheur + chips. Eén schotel goed. Afmeting: 6,5 - 12 cm. In redelijke staat.

Chinese bewerkte noot
Startprijs 80 EUR

Zeldzame Chinees bewerkte noot op console. Floraal/vogel decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 5 cm. In goede staat.

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein
Startprijs 80 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Onder andere; Imari kom (haarlijn), bord met floraal decor (gelijmd), grote 18e - 19e eeuwse schotel met geisha en vier tekens bodemmerk, (scherf/gelijmd). Afme...

Chinese wierookbrander
Startprijs 80 EUR

Antieke Chinese of Japanse bronzen wierookbrander met draken/vleermuizen/feniks decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Startprijs 80 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Grote celadon vaas met reliëf draken decor. Familie Rose pot met figuren decor + bodemmerk. Gemberpot met landschap decor, deksel schade. Chinese lamp gema...

Vijf Chinese borden
Startprijs 80 EUR

Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Enkele chips + één haarlijn. In redelijke staat. Afmeting: Ø 15 cm.

Chinese vaas, H 36 cm.
Startprijs 80 EUR

Grote Chinees porseleinen republiek Familie Rose vaas met pauw/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Twee Chinese cups op voet
Startprijs 80 EUR

Twee Chinees porseleinen draken-cups op hoge voet. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,3 x Ø 8 cm. In goede staat.

Twee Chinese tempelhonden
Startprijs 80 EUR

Twee Chinees porseleinen tempelhonden. Met bodemmerk. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.

2 Zilveren doosjes
Startprijs 90 EUR

Twee zilveren lodereindoosjes, 833/000, een rechthoekig gecontourneerd doosje met gedreven elementen voorzien van graveerwerk. MT.: Niekerk Schoonhoven, jl.:m: 1972, en een ovaal gecontourneerd doosj...

Lot kristal (zilver+plated)
Startprijs 90 EUR

Lot kristal met zilver en plated. Twee kristallen flacons, 10 kantig geslepen, versierd met bogen met ruitslijpsel en voorzien van een zilveren kraag met filetranden en een bolle dop met ribdecor. Eén...

G. Voorwinde, Kade van Rotterdam
Startprijs 90 EUR

G. Voorwinde, Rotterdam. Tweede helft 20e eeuw. Rotterdamse kade met paardenwagens en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp, H 63 cm.
Startprijs 90 EUR

Antieke 19e eeuwse compositie metalen petroleumlamp met soldaat en kind. Circa 1880. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.

Oude brandweerhelm
Startprijs 90 EUR

Franse of Belgische brandweerhelm + binnenhelm. Pompiers. Afmeting: 17 x 27,5 x 20 cm. In goede staat.