Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

3-Delig pendule stel
Resultaat: 180 EUR

Antiek driedelig Frans messing klokkenstel met kandelaren. Circa 1890. Neo renaissance. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 40 - 41 cm. In goede staat.

Art Deco klokkenstel, 1920
Resultaat: 180 EUR

Antiek Frans marmeren met onyx Art Deco klokkenstel. Circa 1920. Twee stukjes onyx missen bij pootjes (bijstellers). Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 22 x 37 x 11 cm. In redelij...

Klokkenstel
Resultaat: 180 EUR

Frans 3-delig zwart marmeren klokkenstel met compisitie metaal ca, 1890. 8-Daags uurwerk, halfuur slag en veerslinger, 59cm. Mimimale chips.

Friese staartklok
Resultaat: 160 EUR

Mooie gave 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooi beschilderde wijzerplaat + houten poppen. Afmeting: 144 cm. In goede staat.

Antieke Franse porseleinen pendule, 1890
Resultaat: 160 EUR

Antieke Franse porseleinen pendule. Onduidelijk gemerkt. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Antieke Franse kolompendule
Resultaat: 160 EUR

Antieke Franse Louis Philippe kolompendule met intarsia en vergulde messing kapitellen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Ongereinigd. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Franse portaalklok, 1830
Resultaat: 150 EUR

Grote 19e eeuwse Franse albast empire portaalklok. Circa 1830. Uurwerk behoeft reiniging. Wijzerplaat heeft oxidatie + grotere beschadiging koplijst links + chips. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afm...

Friese stoelklok
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuwse Friese stoelklok met wekker. Latere beschildering. Verder in goede staat. Afmeting: 73 cm.

Antieke Engelse staande klok, 1800
Resultaat: 150 EUR

Antieke Engelse eikenhouten staande klok met florale beschildering. Achtdaags-uurwerk + seconden-aanduiding. Afmeting: H 202 cm. In goede staat.

Franse stations-comtoise, 1870
Resultaat: 150 EUR

Antieke Franse stations-comtoise. Circa 1870. Halfuur-slag + datum. Afmeting: 42 x 30 x 17 cm. In goede staat.

Vergulde pronkcomtoise
Resultaat: 140 EUR

Vergulde pronkcomtoise met halfuur-slag op bel + ankergang. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 48 x 35 x 17 cm. In goede staat.

Franse Brillié wandklok Ø 20 cm.
Resultaat: 140 EUR

Electrische Brillié wandklok met messing klokkast. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: 8 x Ø 20 cm. In goede staat.

Scheepsklok
Resultaat: 130 EUR

Messing Wempe-Germany scheepsklok met halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 7 x Ø 14 cm. In goede staat.

Art Deco bureauklok, 1925
Resultaat: 130 EUR

Art Deco bureauklok. Circa 1925. Marmer met bronzen raaf + vos. Frankrijk. Uurwerk loopt niet. Afmeting: 19 cm. Verder in goede staat.

Antieke Franse portaalklok, 1870
Resultaat: 130 EUR

Antieke Franse portaalklok met messing beslag + inleg. Circa 1870. Louis Philippe. Eén deel koper-inleg mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 52 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Kienzle regulateur
Resultaat: 125 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit Kienzle regulateur. Circa 1880. Afmeting: 104 cm. In zeer goede staat.

Frans klokkenstel, 1900
Resultaat: 120 EUR

Antiek Frans klokkenstel met Amor. Marmer met compositie metaal. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 26 - 35 cm. In goede staat.

Antiek Frans klokkenstel, 1900
Resultaat: 120 EUR

Antiek Frans klokkenstel. Marmer met compositie metaal. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 30 - 36 cm. In goede staat.

Twee antieke regulateur klokken
Resultaat: 120 EUR

Twee antieke Duitse notenhouten regulateurs. Circa 1890. Gründerzeit. (1) Junghans 8-klok. (2) Kienzle. Afmeting: 91 - 115 cm. In redelijk/goede staat.

Vier electrische jaarlopers
Resultaat: 120 EUR

Vier electrische jaarlopers. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Niet getest. Afmeting: 18 - 25 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 110 EUR

Oude notenhouten Friese staartklok met scheepjes mechaniek + wekker. 20e Eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

Antieke Pfeilkreuz tafelklok, 1900
Resultaat: 110 EUR

Grote antieke Pfeilkreuz wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen versieringen. Weekloper. Halfuur-slag op gong. Circa 1900. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Franse portaalklok, 1870
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse Franse portaalklok met boulle. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Westminster tafelklok
Resultaat: 100 EUR

Grote Westminster tafelklok met kwartier-slag op vijf gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok 'Napoleon'
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Schwarzwalder klok met Napoleon Bonaparte. Holzgespindelt met halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 37 x 27 x 16 cm. In goede staat.

Antieke regulateur, 1880
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gustav Becker regulateur. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1880. Afmeting: 105 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1860
Resultaat: 100 EUR

Antieke Franse compositie metalen vergulde Louis Philippe pendule. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + veerslinger. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Zeldzame antieke wekkerklok met leeuw
Resultaat: 100 EUR

Zeldzame antieke wekkerklok met leeuw. Frankrijk. Circa 1900. Chip wijzerplaat. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse vrijslinger
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten vrijslinger. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 92 cm. In zeer goede staat.

Duitse regulateur, 1890
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit regulateur. Circa 1890. Weekloper, Pfeilkreuz, halfuur-slag. Afmeting: 105 cm. In goede staat.

Haan comtoise
Resultaat: 100 EUR

Oude comtoise haanklok. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 26 x 17 cm. In goede staat.

Schwarzwalder wandklok
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder wandklok met diorama figuren. Plated + verguld latoenkoper. Circa 1860. Afmeting: 37 x 31 x 13 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met messing reliëf wijzerplaat, deels plated. Met wekker. Circa 1800. Meekrap kleur. Afmeting: 145 cm. In goede staat.

Antieke Weense regulateur, 1880
Resultaat: 90 EUR

Grote antieke Weense Gustav Becker regulateur. Notenhout. Circa 1880. Afmeting: 120 cm. In goede staat.

Frans klokkenstel, 1890
Resultaat: 90 EUR

Antiek Frans onyx klokkenstel met kaarskandelaren + compositie metalen vrouw met druiventros. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Klok behoeft reiniging. Afmeting: 40 - 46 cm. In...

Franse vergulde pendule
Resultaat: 90 EUR

Antieke Franse vergulde Louis Philippe pendule. Circa 1860. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén onderdeel los erbij. Afmeting: 32 cm. In redelijk/goede staat.

Gewichten regulateur
Resultaat: 90 EUR

Eikenhouten gewichten regulateur in Louis Philippe stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 130 cm. In goede staat.

Wuba tafelklok
Resultaat: 90 EUR

Wortelnoten tafelklok met messing versieringen. Met maanstand. Merk Wuba. Tweede helft 20e eeuw. Halfuur-slag met twee bellen. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1890
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse marmeren pendule met compositie metalen figuur. Circa 1890. Enkele chips. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.

Regulateur klok
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur met Pfeilkreuz uurwerk. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 105 cm. In goede staat.

Antieke Duitse tafelklok, 1900
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse Pfeilkreuz notenhouten tafelklok. Circa 1910. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker en originele beschildering. Circa 1900. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

Franse haancomtoise
Resultaat: 70 EUR

Oude Franse haancomtoise. Deels 19e eeuw, deels 20e eeuw. Afmeting: 37 x 25 x 16 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Junghans regulateur, 1890
Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Afmeting: 72 cm. In goede staat.

Antieke tafelklok
Resultaat: 70 EUR

Grote Duitse antieke notenhouten historisme tafelklok. Ongemerkt. Halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 52 cm. In zeer goede staat.

Hollandse pendule
Resultaat: 70 EUR

Hollandse eikenhouten met coromandelhouten pendule met chroom. Circa 1935. Art Deco. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op drie gongstaven. Afmeting: 22 x 39 x 14 cm. In goede staat.

Antieke regulateur, 1890
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 85 cm. In goede staat.

Franse wandklok (ossenoog)
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Franse wandklok. Ossenoog (oeil de boeuf). Circa 1860. Handbeschilderd, floraal + parelmoer inleg. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 62 x 51 x 15 cm. In goede staat.