Oude Jugendstil-stijl smeedijzeren lamp met oranje-groen glazen kap. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Massief houten carrouselpaard met polychromie. Naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 113 x 110 x 25 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten hangvitrinekast met diverse porseleinen figuren/objecten. 20e Eeuw. Afmeting: 59 x 63 x 17 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen met messing tafellampen met Chinese figuren. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Twee antiquarische boeken in perkament. (1) De Subhastationibus Et Licitationieus Bracciani uit 1726. (2) Practicae Observationes Civiles, Criminales Et Mixtae, Neapoli 1721. Afmeting: 31 - 35 cm. In ...
Drie grote antieke koperen akers met ijzeren hengsels. Afmeting: Ø 40 - 44 cm. In goede staat.
Drie grote gietijzeren tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse notenhouten Admiral Fitzroy kwikbarometer. Afmeting: 103 cm. In goede staat.
Vier delen terracotta. Bodemvondst. Iran/Perzië. 10th - 14th century. Bestaande uit: Schenkkan, twee kruiken en een houder. Restauraties. Afmeting: 11 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Franse compositie metalen petroleumlamp met figuur + schilderspalet en mondgeblazen reservoir. Afmeting: H 84 cm. In goede staat.
Drie delen Perzië/Iran. Bodemvondsten. Onder andere: bronzen schaal + twee bronzen potten. Circa 9 - 12 na christus. Afmeting: 10 - Ø 22,5 cm. In goede staat.
Elf oude/antieke dekseldozen, waaronder vijf tabaksdozen + twee inktsets. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.
Lot divers antiek (15x). Koperwerk/messing. Onder andere; kandelaren, ketels, beddepan et cetera. Afmeting: 15 - 110 cm. In goede staat.
Verzameling Hollandse postkaarten + brieven. Eerste helft 20e eeuw. Met postzegels in doos. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse mahoniehouten theestoven met messing binnenbak. Afmeting; 48 - 52 cm. In goede staat.
Antieke Engelse metalen stereoscoop. The Perfecscope. H.C. Watec Londen. USA patent Oct. 1895. Met diverse kaarten. Afmeting: 31 x 17 x 20 cm. In goede staat.
Grote houtgestoken, vergulde 3-lichts wandkandelaar. Afmeting: 65 x 46 x 39 cm. In goede staat.
Zware messing apotheker-weegschaal met gewichten-set. Gemerkt De Gaper. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 36 x 20 cm. In goede staat.
Oude sieradenkist gemaakt van Singalese stekelvarken haren + been. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 27 x 20 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek tin. Onder meer; Kruik, borden, maten, kraantjeskan et cetera. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.
Twee antieke messing Josephinische kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Italiaanse albasten tafellamp in kratervaas vorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Drie antieke lakstempels. Twee met familiewapen. Eén met monogram. Gemaakt van brons, hout en bakeliet. Afmeting: 3 - 12 cm. In goede staat.
Antiek messing nautisch instrument. Universele Equinoctia ring. Draagbare zonnewijzer. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 4 cm. In goede staat.