Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee antiquarische boeken
Resultaat: 100 EUR

Twee 17e eeuwse antiquarische boeken met perkament. (1) J. Le Sueur, Histoire de lieglife Et de C'empire V. de Partie. (2) J. Le Suer, Histoire de lieglife Et de L'empire VI de Partie. Afmeting: 29 x ...

Antieke walsspeeldoos, 1900
Resultaat: 100 EUR

Antieke wals speeldoos in eiken kist. Circa 1900. Afmeting: 5 x 12 x 9 cm. In goede staat.

Glas-in-lood siervenster
Resultaat: 100 EUR

Jugendstil-stijl glas-in-lood siervenster. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 42 x B 92 cm. In goede staat.

Italiaanse glazen hallamp
Resultaat: 100 EUR

Grote rode Italiaanse glazen hanglamp in ijzeren montuur. 20e Eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Antiek vergulde lampenvoet, H 46 cm.
Resultaat: 100 EUR

Antiek vergulde bronzen lampenvoet met kobalt-blauw porselein. Ingekort? Circa 1890. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

Twee bloembakken
Resultaat: 100 EUR

Twee cement gegoten bloembakken. Tweede helft 20e eeuw. Neo renaissance. Afmeting: 70 - 83 cm. In goede staat.

Oude Bundy USA saxofoon + koffer
Resultaat: 100 EUR

Oude saxofoon + koffer. Plated + verguld. Bundy, USA. Mondstuk mist. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

2x Petroleumlampen, 1880
Resultaat: 100 EUR

Twee grote antieke tafelpetroleumlampen met porselein, messing en kristallen reservoirs. Handbeschilderd. Circa 1880. Geëlektrificeerd. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

2x Petroleumlampen, 1900
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke porseleinen tafellampen. Geëlektrificeerde petroleumlampen, met messing en floraal beschilderd. Circa 1900. Eén vaas onderrand chip. Afmeting: H 69 cm. In redelijk/goede staat.

Vier oude theater kostuums
Resultaat: 100 EUR

Vier oude theaterkostuums. Gebruikt voor theatervoorstelling Faust. Twee heren + twee dames kostuums. Gele rijder etc. Afmeting: 110 - 140 cm. In goede staat.

Antieke olielamp, 1880
Resultaat: 90 EUR

Antieke koperen dubbele petroleum tafellamp. Circa 1880. Afmeting: 67 x 54 x 20 cm. In goede staat.

Zes antieke gewichten-blokken, 1900
Resultaat: 90 EUR

Zes antieke gewichten-blokken + gewichten. Niet alle blokken compleet. Circa 1900. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.

Antieke bronzen inktpot, 1900
Resultaat: 90 EUR

Antieke bronzen inktpot met keramieken reservoir. Bosduivel. Circa 1900. Afmeting: 7 cm. In goede staat.

Groot gewichtenblok met geijkte gewichten
Resultaat: 90 EUR

Groot gewichtenblok compleet met dertien geijkte gewichten. Afmeting: 10 x 23 x 7 cm. In goede staat.

2x Antieke kraantjeskannen
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke tinnen kraantjeskannen. (1) circa 1800. (2) circa 1900. Afmeting: H 37- 41 cm. In goede staat.

Twee kraantjeskannen
Resultaat: 90 EUR

Twee 18e eeuwse beschilderde tinnen kraantjeskannen. Afmeting: H 47 - 48 cm. In goede staat.

Schildersezel
Resultaat: 90 EUR

Antieke messing vergulde schildersezel. 19e Eeuw. Historische standaard behoeft nieuwe bevestiging. Afmeting: H 50 cm. In redelijk/goede staat.

Italiaanse lampenvoet, H 60 cm.
Resultaat: 90 EUR

Italiaanse zilverkleurige houten lampenvoet in Louis Seize-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Antieke lakzegel Ø 10,5 cm.
Resultaat: 90 EUR

Antieke lakzegel met afbeelding van Hugo de Groot en van Oldenbarnevelt. Op houten plaquette. Afmeting: Ø 10,5 cm. In goede staat.

7-Delig theeservies
Resultaat: 90 EUR

Zeven-delig vernikkeld messing theeservies. Circa 1900. Bestaande uit; vijf kannen + twee comforts. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Grote antieke waterpomp, H 167 cm.
Resultaat: 90 EUR

Grote antieke koperen waterpomp op eiken plank. Afmeting: H 167 cm. In goede staat.

Antieke haardset + 2x kolenkit
Resultaat: 90 EUR

Antieke 19e eeuwse haardset met twee kolenkitten. Zes-delige messing set + eikenhouten kolenkitten. Afmeting: 44 - 57 cm. In goede staat.

Bronzen Godslamp (wierookbrander)
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse neo gotische bronzen Godslamp (wierookbrander) met robijnrood binnenglas + restvergulding. Afmeting: 86 x Ø 26 cm. In goede staat.

Twee grote boeddha tuinbeelden, H 114 cm.
Resultaat: 90 EUR

Twee grote boeddha tuinbeelden van cement. 20e Eeuw. Afmeting: H 114 cm. In goede staat.