Twee 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren met floraal decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse bronzen rokkandelaren. Eén beschadigd. Eén bedeukt. Afmeting: H 13 - 15 cm. In redelijke staat.
Twee brons vergulde pronkvazen. Opengewerkt. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Bronzen tafellamp. Neo renaissance. Vrouw draagt kandelaar. 20e Eeuw. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Antieke vierdelige historisme set. Bestaande uit twee drinkbekers van hoorn, standaard als dolk. Met filigraindraad bewerkt. Circa 1880. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
19e Eeuws wortelnoten dienblad met intarsia. Steenbokken + ranken voorstelling. Duitsland. Circa 1860. Krimpnaad. Afmeting: 56 x 74 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse pronkvazen met marmeren basement, druivenranken en bachus. Circa 1900. Eén vleugel stukje af. H 35 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen Weense tafellamp met Arabische voorstelling. Circa 1920. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse messing empire kaarskandelaren met bobeches. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Grote Franse Charles Dix-stijl messing stalamp. Drie-lichts, met kristalglas. 20e Eeuw. Afmeting: H 162 cm. In goede staat.
Antieke staande notenhouten gestoken lampenvoet met floraal decor. Frankrijk. Afmeting: H 163 cm. In goede staat.
Antiquarisch boek. Ongerestaureerd. Mist lederen band. Dartium Declina Bi Livm Utrisove Testamentin. Afmeting: 12 x 24 x 39 cm. In redelijke staat.
Drie delen antiek brons. Bestaande uit: Putti met schilderspalet op marmeren console, circa 1900. En twee kaarskandelaren, eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat.
Antieke bronzen bureaukalender met zwart marmeren basement. Holland. Circa 1920. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Groot houtgesneden West Afrikaans beeld met drie hoofden, veren en touw. 20e Eeuw. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Groot houtgesneden West Afrikaans beeld met veren en touw. 20e Eeuw. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.
Grote houten modelboot in glasvitrine. 'de Friesland' uit 1663. Eén mast gebroken, maar wel aanwezig. Afmeting: 80 x 86 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 18e eeuwse tinnen kaarskandelaren. Barok. Afmeting: H 87 - 88 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Franse marmeren cassolettes met verguld brons. Circa 1880. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Kapitaal groot onyx met messing inktstel. Joris en de draak. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 53 x 26 cm. In goede staat.
Antieke cameo glazen Muller Freres hanglamp. Circa 1900. Jugendstil. Eén kap beschadigd. Afmeting: 70 x Ø 67 cm. In redelijk/goede staat.
Twee vergulde bronzen kaarskandelaren met putti. Midden 19e eeuw. Eén applicatie mist. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse globe op notenhouten voet. Door Dr. R. Neuse en R.E. Kalkhofen. Circa 1900. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Grote antieke staande albasten lamp met messing. Circa 1900. Afmeting: H 156 cm. In goede staat.