Drie delen Russisch. 20e Eeuw. (1) Spaanhouten dekseldoos St. Petersburg 1703. (2) Vergulde zilveren lepel. (3) Zoutpot met floraal emaille. Circa 1910. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen neo renaissance kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Antieke tinnen Rembrandt kan. 18e Eeuw of ouder. Deksel gemerkt. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken Schwarzwalder humidor met ranken decor en wapen decor (handwerk). Virtuti Semper Fidelis. Circa 1880. Afmeting: 23 x 30 x 21 cm. In goede staat.
Twee zware dikwandige marmeren vazen. 19e Eeuw. Eén vaas chip bodemrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke porseleinen tafellampen. Geëlektrificeerde petroleumlampen, met messing en floraal beschilderd. Circa 1900. Eén vaas onderrand chip. Afmeting: H 69 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke bronzen koud beschilderde vazen. Jugendstil. Circa 1900. Met floraal/putti decor. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen vijzel uit 1708. Vincit Omnia. Afmeting: H 17,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
Antiek Sumatra Java kruideniers theeblik. GroschTee. Circa 1910. Afmeting: 24 x 35 x 26 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse merklap/letterlap. Anno 1807. Afmeting: H 40 x B 54 cm. In goede staat.
Twee tinnen klepkannen. 18e - 19e Eeuw. Eén kan heeft bodemmerk + monogram. Afmeting: H 22 - 23 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen petroleumlamp met kristalglazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Twee antieke verrekijkers. (1) Vernikkelde veldkijker Evalier Paris, circa 1915. (2) Toneelkijker met parelmoer belijmd. Eén stukje parelmoer mist. Afmeting: 10 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke gipsen Heilig beelden met polychromie. Circa 1920 - 1930. Eén figuur minimale chip. Afmeting: H 65- 72 cm. In goede staat.
Kopergeslagen bloempot op piedestal. Floraal. Circa 1900. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse handbeschilderde blikken kraantjeskan. Barok. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
19e Eeuwse gestoken Schwarzwalder wandconsole. Met gemsbok en eikenblad voorstelling. Gemaakt van eikenhout. Afmeting: 36 x 30 x 21 cm. In goede staat.
Elizabeth Canada 1976. 100 Dollar. Olympic Gold proof munt. 585 /000 14 Karaat.. Afmeting: Ø 2,7 cm. Gewicht: circa 13,3 gram. In goede staat.
Emaille wandbord 'bond v. naaimachine handelaren'. Circa 1930. Afmeting: H 28 x B 31 cm. In goede staat.
Twee antieke vergulde messing wandkandelaren met spiegel. Circa 1890. Eén bobeche mist. Afmeting: 43 x 28 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Jacobus Stainer viool in koffer. In absam prope oenipontum 16. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Antieke Franse inktset met kristalglazen inktpotten. Andre Chenier. Circa 1880. Compositie metaal. Afmeting: 22 x 26 x 15 cm. In goede staat.
Massief houten carrouselpaard met polychromie. Naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 113 x 110 x 25 cm. In goede staat.
Oude electronische Bresser microscoop. Biolux A.L. Met accessoires. In originele kist. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 18 x 23 cm. In goede staat.
Vijf terracotta potten. Bodemvondst. Iran/Perzië. Onder andere; Nishapur. Circa 9 - 12 na Christus. Afmeting: 8 - 16 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde blikken lokvogel. Voet mist. Afmeting: 20 x 29 x 12 cm. In redelijke staat.
Twee antieke tinnen kraantjeskannen. (1) circa 1800. (2) circa 1900. Afmeting: H 37- 41 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek tin. Onder meer; Kruik, borden, maten, kraantjeskan et cetera. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.
Italiaanse albasten tafellamp in kratervaas vorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee messing tafellampen. Barok-vorm + Korinthische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 53 - 89 cm. In goede staat.
Lot koperwerk. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; appelketels, vazen wandrek et cetera. Afmeting: 15 - 35 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Samovaar, twee olielampen en twee schenkkannen. Afmeting: 42 - 55 cm. In goede staat.
Drie 17e eeuwse antiquarische boekjes. Eén mogelijk ouder. (1) Caesaris guae extant ios. scaligeri Amstelodiani 1659. (2) Rosario della gliofaugine Maria, vol houtsnede afbeeldgingen, 16e eeuw? (3) Di...
Hollandse handbeschilderde kinderschooltas. 20e Eeuw. Afmeting: 41 x 23 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuws ikoon diorama in mahonie lijst. Met Maria en kindje Jezus. Was of keramiek. Afmeting: H 18 x B 14 cm. In goede staat.
Antiek Russisch lakwerk bord. 19e Eeuw. Verso diverse stempels + jaartallen. Met afbeelding van koets en figuren. Afmeting: Ø 17,8 cm. In goede originele staat.
Twee houtgesneden speelgoedpaarden met polychromie + gietijzeren wielen. 20e Eeuw. Afmeting: 40 - 48 cm. In goede staat.
Drie antieke lakstempels. Twee met familiewapen. Eén met monogram. Gemaakt van brons, hout en bakeliet. Afmeting: 3 - 12 cm. In goede staat.
Antiek vergulde lorgnet bril met celluloid handvat. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse iepenhouten vuurhaal met grote ijzeren waterketel. Afmeting: 38 - 109 cm. In goede staat.
Antieke vijf-delige haardset van messing. Circa 1900. Afmeting: 20 - 60 cm. In goede staat.
Jugendstil-stijl glas-in-lood siervenster. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 42 x B 92 cm. In goede staat.
Vijf antieke Oosterse schalen met polychromie. Afmeting: Ø 10 - 22 cm. In goede staat.
Vijf messing schilderij-lampen. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 38 cm. In goede staat.
Lot diverse antieke ijzeren sleutels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 4 - 12 cm. In goede staat.
Twee oude gietijzeren kratervazen. Afmeting: H 33 x Ø 23 cm. In goede staat.
Grote Hollandse van Nelle Koffie & Thee voorraad kruideniersblik. Circa 1930. Deksel ingedeukt, verder goed. Afmeting: 37 x 28 x 41 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Hollandse mahoniehouten theestoven met messing binnenbak. Afmeting; 48 - 52 cm. In goede staat.
Twee Art Deco coupes met onyx en marmer. Circa 1920. Chips. Afmeting: H 27 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse mahoniehouten dekseldoos met reisnecessaire. Deels compleet. Met parelmoer, messing en vergulding. Afmeting: 10 x 27 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse metalen stereoscoop. The Perfecscope. H.C. Watec Londen. USA patent Oct. 1895. Met diverse kaarten. Afmeting: 31 x 17 x 20 cm. In goede staat.
Originele antieke gepolychromeerde houten lokeend met loodje. 19e Eeuw. Afmeting: 31 x 14 x 12 cm. In goede staat.
Zes delen Chinees tin. 19e Eeuw. Onder andere; Stapeldoos, kandelaar, kan etc. Afmeting: 12 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse houtgestoken spiegels met latere polychromie. Afmeting: H 48 x B 36 cm. In goede staat.
3x Gouden 10G munten Koninging Wilhelmina 1897,1917,1932 wegen per stuk ca 6,7 gram cond Goed.
2 Gouden munten, 1 gouden 100 gulden 1978 6,7 gram en een gouden 2 rand 1966 6,7 gram cond goed.
Drie delen Perzië/Iran. Bodemvondsten. Onder andere: bronzen schaal + twee bronzen potten. Circa 9 - 12 na christus. Afmeting: 10 - Ø 22,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse kraantjeskan. Barok. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse beschilderde tinnen kraantjeskannen. Afmeting: H 47 - 48 cm. In goede staat.
Acht antieke koperen schenkkannen/ketels. Divers. Afmeting: 16 - 28 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse antiquarische boekjes. (1) Deventer Schrijf Calender of te Almanch door Herbert Dapper 1737. (2) Naamwijzer Rotterdam 1713, Arnold Willis, in perkament. (3) Naam register der militaire...
Lot Nederlandse munten met een fl 50,- munt, 1990, 100 jaar vorstinnen regering, 11x fl 10,- munten: 1x 1945-1970, Nederland herrijst, 4x 1944-1994, 2x 1995, Hugo De Groot, 2x 1995, Jan Steen en 2x 20...
Chroniques de Jérusalem Abregies. Wien-österreichische Nationalbibliothek. Idion Verlag München. Map met kleurrijke illustraties met goud decor. Afmeting: 57 x 30 cm. In goede staat.
Drie delen messing. Bestaande uit: twee scheepskandelaren + fotolijst. Afmeting: 27 - 28 cm. In goede staat.
Drie miniatuurschilderijnen. Circa 1900. Gesigneerd Stieler. Damesportretten. Afmeting: H 5 x B 4 cm. In goede staat.
Antieke wals speeldoos in eiken kist. Circa 1900. Afmeting: 5 x 12 x 9 cm. In goede staat.
Oude/antieke messing wasmand. Gevlochten. Afmeting: 25 x 56 x 49 cm. In goede staat.
Twee antieke koffiemolens. Circa 1900. 1x Notenhout + 1x messing. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.
Bureaulamp in Bauhaus-stijl. Messing met gietijzer. 20e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Grote plated messing bloemvaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Portret dame achterglas. Bolglas, lithografie op glas met naam Asti gesigneerd geheel in barok lijst. Circa 1900. Afmeting: H 34 x B 39 cm. In goede staat.
Zes delen antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Goudweegschaal in originele houten cassette compleet met gewichten. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 25 x 14 x 3 cm. In goede staat.
Gouden 5G 1912 konigin Wilhelmina 3,3 gram en 10G munt 1875 Willem de derde 6,6 gram.
2 Zilveren muntensets Olympische spelen 1x Canada. 20 Dollars 1985/1987 Proof 'Olympic Games Calgary 1988' (10 stuks) in set, 1x Russia (USSR) - 5 & 10 Rouble 1978 'XXII Olympiad Moscow 1980' (5 coin ...
Antieke Duitse notenhouten Polyphon speeldoos met 23 speelplaten. Enkele kam met toonhoogte-regelaar. Eén tand mist. Speelt fantastisch. Afmeting: 18 x 27 x 24 cm. In goede staat.
Zeer zeldzaam Perzisch geglazuurd tafelstuk. Nishapur Iran. Blauw-groen. Met dieren figuren. Terracotta. 9e Eeuw tot 12e eeuw. Afmeting: 24 x 22 x 21 cm. In goede staat.
Grote gebrandschilderde plafonniere in Amsterdamse School-stijl. Afkomstig uit Hilton Hotel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x 50 x 57 cm. In goede staat.
Groot gewichtenblok compleet met dertien geijkte gewichten. Afmeting: 10 x 23 x 7 cm. In goede staat.
Gave, 19e eeuwse Engelse palissanderhouten schrijfkist. Compleet met slot en sleutel. Afmeting: 15 x 28 x 22 cm. In goede staat.
Lot divers antiek (15x). Koperwerk/messing. Onder andere; kandelaren, ketels, beddepan et cetera. Afmeting: 15 - 110 cm. In goede staat.
Antieke messing vergulde schildersezel. 19e Eeuw. Historische standaard behoeft nieuwe bevestiging. Afmeting: H 50 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antiquarische boeken. (1) Batavia Illustata Petri Scriverii. (2) io. iac. Baieri. Biographiae. Professorum Medicinae Ovi in Academia Altorfina. Met gravures. (3) Lexicon, Latino-Belgicum. Novoum ...
Antiquarische map. L. Astronomie Populaire en Tableaux Transparents met twaalf ingekleurde lithografieën. Editeurs Kiessling et Comp. + M.M. Couveé. Rug ligt los. Afmeting: 32 x 25 cm. In redelijk/goe...
Vier antieke houten barometers. Noten + eiken. Circa 1900. Met Hollands opschrift. Afmeting: 48 - 60 cm. In goede staat.
Drie delen antiek religieus. (1) bronzen reis ikoon. (2) was ikoon. (3) cloisonné heiligkruis op onyx. Afmeting: 24 - 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse gobelin in lijst. Circa 1900. 'Lady and the mirror'. Dame met eenhoorn en leeuw. Afmeting: H 74 x B 104 cm. In goede staat.
Zeven-delig vernikkeld messing theeservies. Circa 1900. Bestaande uit; vijf kannen + twee comforts. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Antiek kistje met rozen decor + vergulde kristallen parfumflacons. 19e Eeuw. Enkele stukjes missen van kistje, verder goed. Afmeting: 13 x 13 x 8 cm.
Grote blauw geglazuurde terracotta vaas. Iran. Perzië. Bodemvondst. 10 - 14 Century. Barsten. Afmeting: H 34 cm. In redelijk/goede staat.
Album met diverse munten o.a.: euro kenningsmakings set, 34 zilveren 5 mark stukken, 6 zilveren 10 mark stukken en ca 20 munten diverse landen.cond G
Grote 19e eeuwse Zwitserse speeldoos van palissander met floraal intarsia. Met tien verschillende melodieën. Afmeting: 15 x 56 x 22 cm. In goede staat.
Twee zeer grote bronzen vergulde Charles Dix kaarskandelaren met faunen en floraal decor. Circa 1830 - 1840. Afmeting: H 82 cm. !! In zéér goede staat.
Grote antieke koperen waterpomp op eiken plank. Afmeting: H 167 cm. In goede staat.
Twee grote gietijzeren kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Antieke lederen auto koffer. Afsluitgespen missen. Circa 1930. Afmeting: 30 x 47 x 20 cm. In redelijk/goede staat.