Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Smeedijzeren lampevoet, H 41 cm.
Resultaat: 140 EUR

Oude Jugendstil-stijl smeedijzeren lamp met oranje-groen glazen kap. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Massief houten carrouselpaard
Resultaat: 140 EUR

Massief houten carrouselpaard met polychromie. Naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 113 x 110 x 25 cm. In goede staat.

Hangvitrine + beeldjes
Resultaat: 140 EUR

Hollandse wortelnoten hangvitrinekast met diverse porseleinen figuren/objecten. 20e Eeuw. Afmeting: 59 x 63 x 17 cm. In goede staat.

Twee figuurlijke tafellampen, H 68 cm.
Resultaat: 140 EUR

Twee antieke porseleinen met messing tafellampen met Chinese figuren. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

Twee antiquarische boeken
Resultaat: 140 EUR

Twee antiquarische boeken in perkament. (1) De Subhastationibus Et Licitationieus Bracciani uit 1726. (2) Practicae Observationes Civiles, Criminales Et Mixtae, Neapoli 1721. Afmeting: 31 - 35 cm. In ...

Drie koperen akers
Resultaat: 140 EUR

Drie grote antieke koperen akers met ijzeren hengsels. Afmeting: Ø 40 - 44 cm. In goede staat.

Drie gietijzeren tuinvazen, H 55 cm.
Resultaat: 140 EUR

Drie grote gietijzeren tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Engelse Fitzroy kwikbarometer
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse Engelse notenhouten Admiral Fitzroy kwikbarometer. Afmeting: 103 cm. In goede staat.

Vier delen terracotta
Resultaat: 140 EUR

Vier delen terracotta. Bodemvondst. Iran/Perzië. 10th - 14th century. Bestaande uit: Schenkkan, twee kruiken en een houder. Restauraties. Afmeting: 11 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen figuurlijke lamp
Resultaat: 130 EUR

Grote antieke Franse compositie metalen petroleumlamp met figuur + schilderspalet en mondgeblazen reservoir. Afmeting: H 84 cm. In goede staat.

Vier delen
Resultaat: 130 EUR

Drie delen Perzië/Iran. Bodemvondsten. Onder andere: bronzen schaal + twee bronzen potten. Circa 9 - 12 na christus. Afmeting: 10 - Ø 22,5 cm. In goede staat.

Lot antieke dekseldozen (11x)
Resultaat: 130 EUR

Elf oude/antieke dekseldozen, waaronder vijf tabaksdozen + twee inktsets. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.

Lot divers antiek (15x)
Resultaat: 130 EUR

Lot divers antiek (15x). Koperwerk/messing. Onder andere; kandelaren, ketels, beddepan et cetera. Afmeting: 15 - 110 cm. In goede staat.

Postzegel verzameling
Resultaat: 130 EUR

Verzameling Hollandse postkaarten + brieven. Eerste helft 20e eeuw. Met postzegels in doos. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Twee antieke theestoven
Resultaat: 130 EUR

Twee antieke Hollandse mahoniehouten theestoven met messing binnenbak. Afmeting; 48 - 52 cm. In goede staat.

Antieke Engelse stereoscoop met kaarten
Resultaat: 130 EUR

Antieke Engelse metalen stereoscoop. The Perfecscope. H.C. Watec Londen. USA patent Oct. 1895. Met diverse kaarten. Afmeting: 31 x 17 x 20 cm. In goede staat.

Vergulde 3-lichts wandkandelaar
Resultaat: 120 EUR

Grote houtgestoken, vergulde 3-lichts wandkandelaar. Afmeting: 65 x 46 x 39 cm. In goede staat.

Apotheker weegschaal + gewichten
Resultaat: 120 EUR

Zware messing apotheker-weegschaal met gewichten-set. Gemerkt De Gaper. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 36 x 20 cm. In goede staat.

Sieradenkist van stekelvarken stekels
Resultaat: 120 EUR

Oude sieradenkist gemaakt van Singalese stekelvarken haren + been. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 27 x 20 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek tin
Resultaat: 120 EUR

Lot divers oud/antiek tin. Onder meer; Kruik, borden, maten, kraantjeskan et cetera. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.

Twee antieke kaarskandelaren, 1900
Resultaat: 120 EUR

Twee antieke messing Josephinische kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Italiaanse tafellamp, H 34 cm.
Resultaat: 120 EUR

Italiaanse albasten tafellamp in kratervaas vorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Drie lakstempels
Resultaat: 120 EUR

Drie antieke lakstempels. Twee met familiewapen. Eén met monogram. Gemaakt van brons, hout en bakeliet. Afmeting: 3 - 12 cm. In goede staat.

Antiek nautisch instrument
Resultaat: 120 EUR

Antiek messing nautisch instrument. Universele Equinoctia ring. Draagbare zonnewijzer. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 4 cm. In goede staat.

2x Haardset
Resultaat: 120 EUR

Twee vijf-delige messing haardsets. 20e Eeuw. Afmeting: 72 - 73 cm. In goede staat.

Haardstel
Resultaat: 120 EUR

Antieke gietijzeren haardset in de vorm van een harnas. Vijf-delig. Circa 1890. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

Mahonie theekist
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuwse Franse theedoos van mahoniehout + intarsia. Afmeting: 16 x 27 x 17 cm. In goede staat.

Hollandse merklap, anno 1807
Resultaat: 120 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse merklap/letterlap. Anno 1807. Afmeting: H 40 x B 54 cm. In goede staat.

60-er Jaren Space Age Kaiser Leuchten hanglamp
Resultaat: 110 EUR

Prachtige 60-er jaren Space Age Kaiser Leuchten hanglamp. Chroom. Afmeting: 21 x Ø 14,5 cm. In goede staat.

Bijbel & kerkboek
Resultaat: 110 EUR

Bijbel en kerkboek met goud op snee. De bijbel, het nieuwe testament, is voorzien van een zilveren slot versierd met graveerwerk. 833/000. 7x12x3,5cm en 10x16x6cm. In redelijk goede staat.

Vier antieke barometers, 1900
Resultaat: 110 EUR

Vier antieke houten barometers. Noten + eiken. Circa 1900. Met Hollands opschrift. Afmeting: 48 - 60 cm. In goede staat.

Ikoon diorama
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuws ikoon diorama in mahonie lijst. Met Maria en kindje Jezus. Was of keramiek. Afmeting: H 18 x B 14 cm. In goede staat.

Antieke Franse gobelin in lijst
Resultaat: 110 EUR

Antieke Franse gobelin in lijst. Circa 1900. 'Lady and the mirror'. Dame met eenhoorn en leeuw. Afmeting: H 74 x B 104 cm. In goede staat.

Drie miniatuur schilderijen
Resultaat: 110 EUR

Drie miniatuurschilderijnen. Circa 1900. Gesigneerd Stieler. Damesportretten. Afmeting: H 5 x B 4 cm. In goede staat.

Vijf miniatuur schilderijen
Resultaat: 110 EUR

Vijf diverse miniatuur portretten. 20e Eeuw. met deels geschilderde afbeeldingen van dames en heren . Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.

Oude natuurstenen obelisk, H 34 cm.
Resultaat: 110 EUR

Oude natuurstenen obelisk. Zeskantig. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Vijf schilderij lampen
Resultaat: 110 EUR

Vijf messing schilderij-lampen. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 38 cm. In goede staat.

Twee-lichts wandlamp met putti
Resultaat: 110 EUR

Twee-lichts messing wandlamp met putti en prismenglas. 20e Eeuw. Afmeting: 63 cm. In goede staat.

Chinese schaal
Resultaat: 110 EUR

Antieke Chinese lakwerkschaal met losse binnenbak van koper. Circa 1900. Figuur in landschap decor. Afmeting: H 11 x Ø 24,3 cm. In goede staat.

Engelse barometer, 1880
Resultaat: 110 EUR

Antieke Engelse eikenhouten barometer met thermometer. Circa 1880. Afmeting: 83 cm. In goede staat.

Antieke Engelse humidor
Resultaat: 110 EUR

Grote antieke Engelse mahoniehouten humidor met zilveren plaquette Leonard Brown E.S.O. Ealing Conservative Association March 21st 1932. Met opbergruimte en tabakspot. Tabakspot beschadigd, verder in ...

Antieke Willem III theestoof
Resultaat: 100 EUR

Antieke Hollandse notenhouten Willem III theestoof met messing binnenbak. Circa 1850. Afmeting: 34 x Ø 29 cm. In goede staat.

Afrikaanse houtgesneden boot met krijgers
Resultaat: 100 EUR

Grote Afrikaanse houtgesneden boot met krijgers, speren en peddels. 20e Eeuw. Afmeting: 100 x 120 x 70 cm. In goede staat.

Hoge lamp met marmeren etagère, 1920
Resultaat: 100 EUR

Hoge messing lamp met marmeren etagère. Circa 1920. In hoogte verstelbaar. Afmeting: H 165 x Ø 37 cm. In goede staat.

Antieke tafellamp, H 60 cm.
Resultaat: 100 EUR

Antieke Art Deco smeedijzeren tafellamp met persglazen kap. Rozen decor. Circa 1930. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Drie-lichts hallantaarn, 1950
Resultaat: 100 EUR

Een Hollywood regency, zeskantige, drie-lichts hallantaarn met gesneden kabelranden en acanthusbladeren. Circa 1950. Afmeting: 54 cm. In goede staat.

Twee-kleurige koperen emmer
Resultaat: 100 EUR

Antieke kopergeslagen emmer met groot hengsel. Floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Acht antieke koperen schenkkannen/ketels
Resultaat: 100 EUR

Acht antieke koperen schenkkannen/ketels. Divers. Afmeting: 16 - 28 cm. In goede staat.

Twee antiquarische boeken
Resultaat: 100 EUR

Twee 17e eeuwse antiquarische boeken met perkament. (1) J. Le Sueur, Histoire de lieglife Et de C'empire V. de Partie. (2) J. Le Suer, Histoire de lieglife Et de L'empire VI de Partie. Afmeting: 29 x ...

Antieke walsspeeldoos, 1900
Resultaat: 100 EUR

Antieke wals speeldoos in eiken kist. Circa 1900. Afmeting: 5 x 12 x 9 cm. In goede staat.

Glas-in-lood siervenster
Resultaat: 100 EUR

Jugendstil-stijl glas-in-lood siervenster. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 42 x B 92 cm. In goede staat.

Italiaanse glazen hallamp
Resultaat: 100 EUR

Grote rode Italiaanse glazen hanglamp in ijzeren montuur. 20e Eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Antiek vergulde lampenvoet, H 46 cm.
Resultaat: 100 EUR

Antiek vergulde bronzen lampenvoet met kobalt-blauw porselein. Ingekort? Circa 1890. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

Twee bloembakken
Resultaat: 100 EUR

Twee cement gegoten bloembakken. Tweede helft 20e eeuw. Neo renaissance. Afmeting: 70 - 83 cm. In goede staat.

Oude Bundy USA saxofoon + koffer
Resultaat: 100 EUR

Oude saxofoon + koffer. Plated + verguld. Bundy, USA. Mondstuk mist. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

2x Petroleumlampen, 1880
Resultaat: 100 EUR

Twee grote antieke tafelpetroleumlampen met porselein, messing en kristallen reservoirs. Handbeschilderd. Circa 1880. Geëlektrificeerd. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

2x Petroleumlampen, 1900
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke porseleinen tafellampen. Geëlektrificeerde petroleumlampen, met messing en floraal beschilderd. Circa 1900. Eén vaas onderrand chip. Afmeting: H 69 cm. In redelijk/goede staat.

Vier oude theater kostuums
Resultaat: 100 EUR

Vier oude theaterkostuums. Gebruikt voor theatervoorstelling Faust. Twee heren + twee dames kostuums. Gele rijder etc. Afmeting: 110 - 140 cm. In goede staat.

Antieke olielamp, 1880
Resultaat: 90 EUR

Antieke koperen dubbele petroleum tafellamp. Circa 1880. Afmeting: 67 x 54 x 20 cm. In goede staat.

Zes antieke gewichten-blokken, 1900
Resultaat: 90 EUR

Zes antieke gewichten-blokken + gewichten. Niet alle blokken compleet. Circa 1900. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.

Antieke bronzen inktpot, 1900
Resultaat: 90 EUR

Antieke bronzen inktpot met keramieken reservoir. Bosduivel. Circa 1900. Afmeting: 7 cm. In goede staat.

Groot gewichtenblok met geijkte gewichten
Resultaat: 90 EUR

Groot gewichtenblok compleet met dertien geijkte gewichten. Afmeting: 10 x 23 x 7 cm. In goede staat.

2x Antieke kraantjeskannen
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke tinnen kraantjeskannen. (1) circa 1800. (2) circa 1900. Afmeting: H 37- 41 cm. In goede staat.

Twee kraantjeskannen
Resultaat: 90 EUR

Twee 18e eeuwse beschilderde tinnen kraantjeskannen. Afmeting: H 47 - 48 cm. In goede staat.

Schildersezel
Resultaat: 90 EUR

Antieke messing vergulde schildersezel. 19e Eeuw. Historische standaard behoeft nieuwe bevestiging. Afmeting: H 50 cm. In redelijk/goede staat.

Italiaanse lampenvoet, H 60 cm.
Resultaat: 90 EUR

Italiaanse zilverkleurige houten lampenvoet in Louis Seize-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Antieke lakzegel Ø 10,5 cm.
Resultaat: 90 EUR

Antieke lakzegel met afbeelding van Hugo de Groot en van Oldenbarnevelt. Op houten plaquette. Afmeting: Ø 10,5 cm. In goede staat.

7-Delig theeservies
Resultaat: 90 EUR

Zeven-delig vernikkeld messing theeservies. Circa 1900. Bestaande uit; vijf kannen + twee comforts. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Grote antieke waterpomp, H 167 cm.
Resultaat: 90 EUR

Grote antieke koperen waterpomp op eiken plank. Afmeting: H 167 cm. In goede staat.

Antieke haardset + 2x kolenkit
Resultaat: 90 EUR

Antieke 19e eeuwse haardset met twee kolenkitten. Zes-delige messing set + eikenhouten kolenkitten. Afmeting: 44 - 57 cm. In goede staat.

Bronzen Godslamp (wierookbrander)
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse neo gotische bronzen Godslamp (wierookbrander) met robijnrood binnenglas + restvergulding. Afmeting: 86 x Ø 26 cm. In goede staat.

Twee grote boeddha tuinbeelden, H 114 cm.
Resultaat: 90 EUR

Twee grote boeddha tuinbeelden van cement. 20e Eeuw. Afmeting: H 114 cm. In goede staat.

Antiek kistje met odeurflacons
Resultaat: 90 EUR

Antiek kistje met rozen decor + vergulde kristallen parfumflacons. 19e Eeuw. Enkele stukjes missen van kistje, verder goed. Afmeting: 13 x 13 x 8 cm.

Twee marmeren vazen
Resultaat: 90 EUR

Twee zware dikwandige marmeren vazen. 19e Eeuw. Eén vaas chip bodemrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek inktstel met buste van Jeanne d'Arc
Resultaat: 80 EUR

Antiek compositie metalen inktstel met buste van Jeanne d'Arc. Circa 1880. Afmeting: 17 x 25 x 16 cm. In goede staat.

Antiek Frans inktstel, 1880
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse inktset met kristalglazen inktpotten. Andre Chenier. Circa 1880. Compositie metaal. Afmeting: 22 x 26 x 15 cm. In goede staat.

Antieke weegschaal + gewichten
Resultaat: 80 EUR

Antieke mahoniehouten weegschaal met verguld messing + gewichten. 19e Eeuw. Afmeting: 35 x 37 x 18 cm. In goede staat.

Engelse schrijfkist
Resultaat: 80 EUR

Gave, 19e eeuwse Engelse palissanderhouten schrijfkist. Compleet met slot en sleutel. Afmeting: 15 x 28 x 22 cm. In goede staat.

Majolica hangpetroleumlamp
Resultaat: 80 EUR

Antieke majolica hangpetroleumlamp. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 60 x Ø 40 cm. In goede staat.

Antieke hang petroleumlamp
Resultaat: 80 EUR

Antieke messing hang petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: 80 x 45 cm. In goede staat.

18e Eeuwse kraantjeskan
Resultaat: 80 EUR

Grote 18e eeuwse kraantjeskan. Barok. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

17e Eeuwse waterketel
Resultaat: 80 EUR

17e Eeuwse Hollandse bronzen renaissance waterketel met klauwpoten. Afmeting: 20 x 17 x Ø 14 cm. In goede staat.

Twee antiquarische boeken
Resultaat: 80 EUR

Twee antiquarische boeken. (1) Het gouden kleinood van de leere der waarheid. Heidelbergschen Catechismus door Johannes Doutrein, Frederik Adolph Lampe te Amsterdam door Nicolaas Bijl. 1724. (2) A. Ca...

4x Ansichtkaart albums
Resultaat: 80 EUR

Interessante verzamelalbums met oude ansichtkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Veel Duitsland, Nederland en België. Afmeting: 27 - 37 cm. In goede staat.

4x Kandelaar + koffiemolen
Resultaat: 80 EUR

Vier antieke messing kaarskandelaren + koffiemolen. Afmeting: H 21 - 28 cm. In goede staat.

Twee marmeren vruchten
Resultaat: 80 EUR

Twee leuke, decoratieve marmeren vruchten met messing steel. Appel + peer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 18 cm. In goede staat.

Antieke lorgnet bril
Resultaat: 80 EUR

Antiek vergulde lorgnet bril met celluloid handvat. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Twee kratervazen
Resultaat: 80 EUR

Twee oude gietijzeren kratervazen. Afmeting: H 33 x Ø 23 cm. In goede staat.

Lot oude + antieke kurkentrekkers (20 st.)
Resultaat: 80 EUR

Lot van twintig oude + antieke kurkentrekkers. Divers (wijn, sommelier). Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.

Drie delen decoratief messing
Resultaat: 80 EUR

Drie delen decoratief messing. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee pronkschalen + één windlicht. Afmeting: 35 - 70 cm. In goede staat.

Antieke houten lok-eend
Resultaat: 80 EUR

Originele antieke gepolychromeerde houten lokeend met loodje. 19e Eeuw. Afmeting: 31 x 14 x 12 cm. In goede staat.

Asti, Achter-glas-schilderij
Resultaat: 80 EUR

Portret dame achterglas. Bolglas, lithografie op glas met naam Asti gesigneerd geheel in barok lijst. Circa 1900. Afmeting: H 34 x B 39 cm. In goede staat.

Twee bronzen kandelaren, H 40 cm.
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke bronzen neo renaissance kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Twee tinnen klepkannen
Resultaat: 80 EUR

Twee tinnen klepkannen. 18e - 19e Eeuw. Eén kan heeft bodemmerk + monogram. Afmeting: H 22 - 23 cm. In goede staat.

Tiffany-stijl hallamp
Resultaat: 80 EUR

Tiffany-stijl glazen hallamp met libelles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

5-Delige menage tafelset
Resultaat: 70 EUR

Vijf-delige metalen menage set. Historisme. Met mosterdpot + prikkers in zwaard vorm. Gemerkt Atho. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 25 x 20 cm. In goede staat.