Grote vergulde bronzen kaarskandelaar met bloemen en draken. Frankrijk. 19e Eeuw. Afmeting: H 56 x Ø 35 cm. In goede staat.
Twee antieke Weense bronzen kaarskandelaren met paardenhoofden. Koud beschilderd. Circa 1900. Eén deeltje mist top vaandel. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde messing hanglamp in Louis Seize stijl. Met figuren/guirlandes decor. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Antiek zandstenen kruisbeeld met vrouw. 19e Eeuw. Afmeting: H 79 cm. In goede staat.
17e Eeuwse smeedijzeren Duitse geldkist met speciaal sluitmechanisme. Bodem en deksel deels doorgeroest. Afmeting: 40 x 85 x 47 cm. In redelijke staat.
Zeldzaam Ela Symphonetta muziek instrument. Ernst Louis Arnold. Tussen vorm tussen piano en harmonium. Met blaasbalg. Accordeon principe. Circa 1920. Afmeting: 26 x 60 x 40 cm. In goede staat.
Zeldzaam Symphonetta balginstrument. Tussen vorm van piano en harmonium. Ontwerp Ernst Louis Arnold. Met blaasbalg accordeon principe. Afmeting: 25 x 70 x 40 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse zandstenen kapel met sokkel en Maria beeld. Afmeting: 140 x 72 x 42 cm. In goede staat.
Lot diversen, oud/antiek. Onder andere; serviesgoed, carbidlamp, koperen vaas, plated + glas. Afmeting: 9 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek marmeren inktset. Circa 1920. Afmeting: 9 x 36 x 24 cm. In goede staat.
Antieke messing haardomranding. Circa 1910. Afmeting: 130 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Twee Art Deco coupes met onyx en marmer. Circa 1920. Chips. Afmeting: H 27 cm. In redelijke staat.
Vier zijstukken van klokken. Twee zwarte houten gelakte coupes, 19e Eeuw. En twee onyx zijstukken. Afmeting: 27 x Ø 15 cm. In goede staat.
Twee antieke verrekijkers. (1) Vernikkelde veldkijker Evalier Paris, circa 1915. (2) Toneelkijker met parelmoer belijmd. Eén stukje parelmoer mist. Afmeting: 10 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Handbeschilderde Chinese kist met lederen bekleding en floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 36 x 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse compositie metalen neo renaissance historisme petroleumlamp met figuur. Circa 1880. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
19e Eeuwse neogotische kerkelijke kelk met floraal decor. Koper. Afmeting: H 22 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Vrouwelijk etalage-buste. Tweede helft 20e eeuw. Kleine beschadiging achter op hoofd. Afmeting: H 54 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf diverse oude reclame borden. 20e Eeuw. Onder andere; Duitsland en één maal Nederland. Bond van Naaimachinehandelaren. Vier maal tabaksfabriek Hansen-Duitsland. Afmeting: 31 - 35 cm. In goede staa...
Verzamelalbum vol met oude telefoonkaarten. Circa 240 stuks. Afmeting: 32 x 27 x 5 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten wandrek met zes Societé Ceramique kop en schotels. Decor: Tea drinker. Afmeting: 47 x 56 x 12 cm. In goede staat.
Antieke beschilderde kruideniers voorraadtrommel van blik met landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 24 x Ø 28 cm. In goede staat.
Antiek Hollands intarsia schilderij van diverse houtsoorten. Gracht voorstelling. Afmeting: H 35 x B 40 cm. In goede staat.
Tien oude Duitse keramieken bierpullen met tinnen deksel. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 28 cm. In goede staat.