Twee antieke koffiemolens. Circa 1900. 1x Notenhout + 1x messing. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.
Drie delen Russisch. 20e Eeuw. (1) Spaanhouten dekseldoos St. Petersburg 1703. (2) Vergulde zilveren lepel. (3) Zoutpot met floraal emaille. Circa 1910. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Lot van elf 19e eeuwse messing gewichten met ijkstempels. Afmeting: 3 - 6 cm. In goede staat.
Twee antieke messing gewichten-sets. Bestaande uit; negen Engelse krukgewichten + één gewichtenblok met vijf gewichten. Afmeting: 4 - 19 cm. In goede staat.
Jugendstil majolica hangpetroleumlamp met groen-glazen kap. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x Ø 44 cm. In goede staat.
Gietijzeren schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Twee delen antiek. Een uit been gestoken Breveté damesportemonnaie,floraal. En een lakstempel gemaakt uit half-edelstenen. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.
Antieke koperen plaquette. 19e Eeuw. Vikingen in sloep. Afmeting: 15 x 21 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Hollandse barometer. Circa 1890. Historisme met leeuwenkop. Circa 1890. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse bronzen pannen. Afmeting: Ø 28 - 33 cm. In goede staat.
Set van zeven Engelse messing krukgewichten. In goede staat.
Antieke bronzen Art Deco hanglamp. Drie-lichts. Circa 1930. Afmeting: 57 x 63 x 60 cm. In goede staat.
Antiek Sumatra Java kruideniers theeblik. GroschTee. Circa 1910. Afmeting: 24 x 35 x 26 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Duitse gietijzeren voorwerpen. Historisme. Bestaande uit: Twee opengewerkte wandschotels en een wandplaquette met adelaar wapen. Grote schotel gescheurd. Afmeting: Ø 21 - 26 cm. In red...
Twee grote antieke gipsen Heilig beelden met polychromie. Circa 1920 - 1930. Eén figuur minimale chip. Afmeting: H 65- 72 cm. In goede staat.
Vier antieke messing scheepslampen, kaars + petroleum. Circa 1900. Afmeting: 25 - 60 cm. In goede staat.
Kleine antieke houten hut of oldtimer koffer met originele polychromie. Circa 1920. Afmeting: 26 x 71 x 38 cm. In goede staat.
Twee antieke historisme petroleumlampen. Circa 1890. Eén maal van messing. Eén maal van compositie metaal. Afmeting: H 41 - 52 cm. In goede staat.
Spaanse gitaar. Yamaha C40. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse handbeschilderde blikken kraantjeskan. Barok. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Vijf antieke glazen blakers met petroleum. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 40 cm. In goede staat.
Lot diverse antieke ijzeren sleutels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 4 - 12 cm. In goede staat.
Twee antieke melkbussen. Holland. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 59 - 60 cm. In goede staat.