Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Vier wandlampen
Resultaat: 60 EUR

Vier wandlampen. Divers. Brons + messing. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 48 cm. In goede staat.

Gietijzeren paraplu-houder
Resultaat: 60 EUR

Antieke gietijzeren paraplu-houder met figuur. Afmeting: 60 x 32 x 26 cm. In goede staat.

Lot koperwerk (5x)
Resultaat: 60 EUR

Lot divers oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Samovaar, twee olielampen en twee schenkkannen. Afmeting: 42 - 55 cm. In goede staat.

Twee spiegels
Resultaat: 60 EUR

Twee kopergeslagen spiegels. Jugendstil + Renaissance stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 48 - 67 cm. In goede staat.

Antiek Russisch lakwerk Ø 17,8 cm.
Resultaat: 60 EUR

Antiek Russisch lakwerk bord. 19e Eeuw. Verso diverse stempels + jaartallen. Met afbeelding van koets en figuren. Afmeting: Ø 17,8 cm. In goede originele staat.

Majolica petroleumlamp
Resultaat: 60 EUR

Oude majolica hangpetroleumlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Schildpad kist + meerschuim pijp
Resultaat: 60 EUR

Twee delen antiek. (1) Meerschuim pijpenkop in foedraal. (2) Scíhildpad dekseldoos, één pootje mist. Afmeting: 8 - 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

Weense kandelaar
Resultaat: 60 EUR

Weense bronzen kaarskandelaar met zeepaard. Stijl van Richard Rohac. 50er - 60er Jaren. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Twee Franse kandelaren, 1900
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Franse composiet metalen kandelaren met rood marmer. Circa 1900. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Tafellamp, H 19 cm.
Resultaat: 60 EUR

Leuke decoratieve tafellamp gemaakt van schelpen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Italiaanse lampenvoet, H 41 cm.
Resultaat: 60 EUR

Zware marmeren lampenvoet in de vorm van een Romeinse zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Antieke haardset + kolenkit
Resultaat: 60 EUR

Antieke messing haardset met kolenkit. Geëmailleerd. Afmeting: 45 - 67 cm. In goede staat.

Eiken kolenkit, 1880
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse eikenhouten kolenkit. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 46 x 53 x 38 cm. In goede staat.

Lot diversen
Resultaat: 60 EUR

Lot diversen. 20e Eeuw. Onder andere; porselein, dekseldoosjes, glas et cetera. Afmeting: 4 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Twee tuinbeelden
Resultaat: 60 EUR

Twee grote tuinbeelden van cement. Visarend. 20e Eeuw. Afmeting: H 57 - 94 cm. In goede staat.

Antieke paraplustandaard, 1900
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke paraplu-standaard. Gietijzer. Circa 1900. Afmeting: 77 x 50 x 24 cm. In goede staat.

Birmaanse notenbak
Resultaat: 65 EUR

Antieke houten gepolychromeerde en gegraveerde Birmaanse notenbak. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 26 x 35 x 35 cm. In goede staat.

Twee grote kandelaren
Resultaat: 70 EUR

Twee grote gietijzeren kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Antieke turfkist, 1900
Resultaat: 70 EUR

Antieke kopergeslagen turfkist met figuren in interieur-voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 40 x 35 x 58 cm. In goede staat.

Twee speelgoed paarden
Resultaat: 70 EUR

Twee houtgesneden speelgoedpaarden met polychromie + gietijzeren wielen. 20e Eeuw. Afmeting: 40 - 48 cm. In goede staat.

Antieke lederen auto koffer, 1930
Resultaat: 70 EUR

Antieke lederen auto koffer. Afsluitgespen missen. Circa 1930. Afmeting: 30 x 47 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

5-Delige menage tafelset
Resultaat: 70 EUR

Vijf-delige metalen menage set. Historisme. Met mosterdpot + prikkers in zwaard vorm. Gemerkt Atho. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 25 x 20 cm. In goede staat.

Antieke majolica petroleumlamp, H 65 cm.
Resultaat: 70 EUR

Antieke majolica staande petroleumlamp met compositie metalen voet. Floraal decor. Historisme. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

Twee tafellampen
Resultaat: 70 EUR

Twee messing tafellampen. Barok-vorm + Korinthische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 53 - 89 cm. In goede staat.