18e Eeuwse Hollandse eikenhouten renaissance kast. Vier-deurs, met lades en lijstwerk. Afmeting: 152 x 53 x 118 cm. In goede staat.
Ovale spiegel met reliëf. 19e Eeuw. Afmeting: H 77 x B 88 cm. In redelijk/goede staat.
Gave 18e eeuwse Hollandse palissanderhouten kussenkast met robbelijsten, leeuwenkoppen en lades. Uitneembaar. Afmeting: 200 x 180 x 71 cm. In goede staat.
Venetiaanse gepolychromeerde bijzettafel met moor. 20e Eeuw. Afmeting: H 73 x Ø 50 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse empire penantkast met volle zuilen. Recentelijk gerestaureerd en gepolitoerd in kersenhout. Afmeting: 88 x 47 x 93 cm. In zeer goede staat.
Metalen met houten tuinbank. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 67 x 127 cm. In goede staat.
Mooie houtgestoken Oosterse kampferkist met rondom figuren voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 93 x 47 cm. In goede staat.