Spiegel. Circa 1920. Voorzien van eiken lijst. Afmeting: H 125 x 82 cm. In goede staat.
Fries eiken kabinet. Circa 1800. Met gebogen lades, getoogde kop en guirlandes. Afmeting: 235 x 171 x 57 cm. In redelijke staat.
Eiken buffet. Deels gefineerd. Circa 1880. Afmeting: B 193 x H 180 x D 72 cm. In redelijke staat.
Spiegel met gebogen boven kant. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 107 x B 52 cm. In goede staat.
Engelse ronde eettafel. 19e Eeuw. Massief mahonie. Afmeting: H 72 x Ø 100 cm. In goede staat.
Mahonie kabinet. Louis Seize. Circa 1800. Met drie lades onder de twee deuren, en binnenin vijf lades. Afmeting: 218 x 185 x 55 cm. In goede staat.
Grote wandkast met aan beide zijden kastjes en facet geslepen glas. Afmeting: L 195 x H 95 x D 26 cm. In goede staat.
Kersen bijzettafel in 20-er jaren stijl. Met konische poten en één lade. Afmeting: 70 x 70 x 55 cm. In goede staat.
Ronde tafel van notenkleurig beukenhout met klauwpoten. Renaissancestijl. Afmeting: H 69 x Ø 100 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse iepenhouten stoelen, ingelegd met koperband. Afmeting: 85 x 50 x 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten penantkast. Afmeting: 100 x 105 x 46 cm. In redelijk/goede staat.
Handgepolitoerd 19e eeuws kersenhouten nachtkastje met lade en deur. Frankrijk. Afmeting: 73 x 30 x 36 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Hollandse wortelnoten vitrine opzet kast met twee lades. Twee-delig. Barok-stijl. Circa 1880. Afmeting: 167 x 90 x 30 cm. In goede staat.
Chinese hocker van gestoken hardhout. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 35 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten commode. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 81 x 102 x 55 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Barok stijl. Recentelijk professioneel gepolitoerd. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 230 X 210 X 55 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse essen met notenhouten fineer Louis Seize commode. Circa 1800. Recentelijk professioneel gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 102 x 118 x 58 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahonie met notenhouten spiegel + originele console. Recentelijk professioneel gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 260 x 35 x 61 cm. In goede staat.
Prachtig 18e eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met timpaan kap, halve zuilen, vergulde capitellen, guirlandes en verguld beslag. Afmeting: 235 x 190 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Seize kabinet met driekwart zwarte zuilen en messing kapitellen. Met origineel beslag. Afmeting: 220 x 165 x 59 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Hollandse wortelnoten porseleinkast met hoge deuren + lade. Barok-stijl. 235 x 53 x 255 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands dubbel gebogen barok secretaire van mahoniehout. Met messing beslag, klauwpoten en mooi binnenleven. Twee-delig. Afmeting: 117 x 120 x 59 cm. In goede staat.
18e Eeuwse palissander houten kussenkast met geeboniseerde tobbelijsten, halve zuilen, lades, kapitellen en dikke kussens met florale ranken. Uitneembaar. Afmeting: 215 x 190 x 75 cm. In goede staat.
Hollands Louis Seize-stijl eikenhouten rolluikkastje. Circa 1900. Afmeting: 72 x 59 x 35 cm. In goede staat.
Noord-Duitse mahoniehouten biedermeier commode met volle zuilen, kapitellen en originele spiegel. Circa 1820. Minimale fineerschade. Afmeting: 77 x 88 x 49 cm./ 138 x 73 cm. In goede staat.
Groot Drents snijwerk. Drents kabinet omgebouwd naar kapstok. Circa 1800. Afmeting: 33 x 140 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse Louis Quinze barok commode met florale marqueterie inleg en geschulpt blad. Sloten ooit vervangen. Verder in goede originele staat. Afmeting: 65 x 90 x 60 cm. In goede st...
19e Eeuws mahoniehouten nachtkast met wit marmeren blad. Circa 1870. Afmeting: 81 x 40 x 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse halspiegel met strijdwagen. Empire. Lichte beschadiging. Afmeting: H 155 x B 72 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse barok porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 230 x 200 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten vitrine-opzetkast (buffet). Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 210 x 104 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse bijbelkist met florale margueterie en bronzen handgrepen. Slot + scharnieren later. Afmeting: 19 x 50 x 40 cm. In redelijke staat.
Zeldzame notenhout gestoken Schwarzwalder piedestal met vogel/boomstam decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 119 x Ø 48 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten commode met messing beslag. Gründerzeit. Afmeting: 83 x 92 x 47 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eiken vitrine-opzetkast. Afmeting: 218 x 140 x 35 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws Drents eikenhouten schrijfkabinet met origineel beslag en Korinthische zuilen. Louis Seize. Circa 1780. Afmeting: 240 x 145 x 60 cm. In goede staat.
Groot Hollands mahoniehouten gebombeerd linnen kabinet met halve zuilen en vergulde messing ornamenten. Met bronzen verguld beslag. 18e Eeuw. Minimale fineer schades. Afmeting: 248 x 185 x 55 cm. In r...
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten kabinetkast met getoogde panelen en driekwart zuilen. Vier lades in onderstuk, vier lades achter deuren bovenin. Twee-delig. Afmeting: 213 x 133 x 60 cm. In goede staa...
Twee barok-stijl stoelen met gebloemde velours bekleding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 65 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met bronzen beslag en timpaankap. Circa 1780. Met halve zuilen en kapitellen. Lichte fineer schade. Afmeting: 230 x 180 x 60 cm. In redelijke staat...
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze barok secretaire. Circa 1760. Twee-delig. Gebombeerd front. Fineer schade. Behoeft restauratie. Afmeting: 116 x 130 x 73 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Engelse mahoniehouten fauteuils met velours stoffering. Afmeting: 107 x 72 x 75 cm. In goed staat.
19e Eeuwse Franse kersenhouten linnenkast met kroon. Circa 1830. Afmeting: 228 x 61 x 150 cm. In goede staat.
Mahoniehouten tafel. Ovaal. Stijlmeubel, met lade. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 89 x 59 cm. In goede staat.
Twee zeldzame Noord-Duitse stoelen met intarsia, met naam, datering en vlechtwerk zittingen. 1815 + 1851. Vierländer/Altländer. Diverse houtsoorten. Afmeting: 95 x 56 x 65 cm./94 x 60 x 43 cm. In goed...
Vroeg 19e eeuwse Duitse kersenhouten biedermeier oorstoel met latere bekleding. Afmeting: 104 x 55 x 74 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands dubbelgebogen mahoniehouten barok schrijfbureau met bronzen beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 110 x 140 x 62 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten boeren kabinet met origineel bronzen beslag, halve zuilen, klauwpoten en kapitellen. Afmeting: 250 x 180 x 65 cm. In goede staat.