Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire spiegel met messing ornamenten. Circa 1820. Afmeting: H 110 x B 46 cm. In goede staat.
Groot Duits eikenhouten Dänziger schrijfbureau met bastion panelen rondom. Neo barok. Circa 1920. Afmeting: 80 x 171 x 88 cm. In goede staat.
Massief eiken opzet-buffetkast. Circa 1930. Voorzien van snijwerk en facet geslepen glas in bovenste gedeelte. Afmeting: 186 x 171 x 65 cm. In goede staat.
Prachtig Drents kabinet van eikenhout met volle zuilen, vergulde kapitellen en ringbeslag. Louis Seize. Circa 1800. Afmeting: 235 x 170 x 53 cm. In goede staat.
Antieke Duitse spiegel met console. Notenhout. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 215 x 89 x 31 cm. In goede staat.
Antieke Franse jachtkast van eikenhout, met volle zuilen, ranken en dieren. Tussenstuk mist. Circa 1880. Afmeting: 203 x 138 x 54 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse geëboniseerde pander muziekkast met schappen en snijwerk (lyra). Circa 1880. Afmeting: 90 x 37 x 55 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse mahoniehouten spiegelbonheur. Twee-delig. Circa 1870. Afmeting: 167 x 95 x 46 cm. In goede staat.
Hollands Willem III wortelnoten damesbureau met lades en binnenleven. Circa 1860. Afmeting: 108 x 83 x 45 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Oude goudkleurige spiegel met ornamenten en facet geslepen glas. Afmeting: H 85 x B 65 cm. In goede staat.
Mahoniehouten scheepstafel met messing hoekstukken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 56 x 53 x 53 cm. In goede staat.
Wortelnoten eettafel met extra blad. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x Ø 100 cm. / 78 x 100 x Ø 138 cm. In goede staat.
Twee bijzet/wijntafels. 1x Wortelnoten + 1x mahonie, met floraal intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x Ø 54 cm. In goede staat.
Hoge witte commode met vijf lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 50 x 79 cm. In goede staat.
Noten + wortelfineer twee-deurs Gründerzeit kast. Circa 1880. Met zuilen en kapitellen. Afmeting: 194 x 122 x 68 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten penantkast met snekken. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 90 x 107 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse ovale Engelse salontafel. Wortelnoten met floraal intarsia. Circa 1860. Afmeting: 75 x 118 x 89 cm. In goede staat.
19e Eeuwse ovale tafel. Mahonie. Circa 1860. Blad vlekken. Afmeting: 65 x 83 x 115 cm. In redelijke staat.
Antieke kapstok + spiegel. Eikenhout. Neo renaissance. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 30 x 100 x 19 cm. / 60 x 55 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Fries beschilderde houten turfbak. Floraal decor. Afmeting: 52 x 72 x 31 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze commode. Ongerestaureerd. Circa 1760. Afmeting: 79 x 90 x 50 cm. In redelijke staat.
Goudkleurige spiegel in barok-stijl. Composiet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 100 x B 68 cm. In goede staat.
Indonesische houtgestoken kampferkist met landschap decor. Afmeting: 40 x 33 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil mahoniehouten kaptafel met vier lades en floraal snijwerk. Circa 1910. Afmeting: 166 x 106 x 44 cm. In goede staat.
Mahoniehouten secretaire met opzet. Engelse-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 206 x 88 x 48 cm. In goede staat.
Drie Engelse mahoniehouten bijzettafels. 20e Eeuw. Afmeting: 45 - 70 cm. In goede staat.
Prachtige Hollandse Gelderse kussenkast. Renaissance. 17e Eeuw. Met origineel slot en sleutel. Mooie patina, robbelijsten en ebbenhout. Afmeting: 205 x 177 x 74 cm. In goede staat.
Franse eikenhouten jachtkast met getorste zuilen, leeuwen en vossen. Circa 1880. Neo renaissance. Afmeting: 230 x 134 x 57 cm. In goede staat.
Antieke twee-deurs vitrinekast met polychromie, gebogen deuren en glazen inleg. Louis Quinze-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 125 x 78 x 42 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten penantkast. Handgepolitoerd. Circa 1860. Afmeting: 95 x 100 x 46 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten gepolitoerde biedermeier eettafel. 19e Eeuw. Afmeting: H 71 cm x Ø 108 cm. In goede staat.
Italiaanse kunststof gegoten vergulde spiegel met console. Circa 1970. Afmeting: 133 x 58 x 25 cm. In goede staat.
Antieke bamboe theetafel met vlechtwerk. Circa 1910. Afmeting: 75 x 70 x 44 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten barok commode met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 75 x 88 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten nachtkastje. Circa 1850. Afmeting: 80 x 36 x 35 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten barok commode met Queen Anne poten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 100 x 45 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Louis Philippe bank met druivenrank kroon. Voorzien van rode velours stoffering. Circa 1860. Afmeting: 117 x 82 x 155 cm. In goede staat.
Antieke majolica + hardhouten geëboniseerde piedestal. Floraal/vlinder decor. Circa 1900. Afmeting: 96 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten commode met volle zuilen + zes lades. Circa 1830 - 1840. Afmeting: 126 x 62 x 129 cm. In zeer goede staat.
Duitse notenhouten Gründerzeit spiegel met console + volle zuilen. Circa 1890. Afmeting: 216 x 87 x 31 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Grafschaft Bentheim kast met twee deuren, schappen en lade. Louis Quinze. Afneembare kop. Afmeting: 200 x 180 x 66 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten chiffoniere met schrijflade + lades met binnenleven. Afmeting: 166 x 117 x 49 cm. In goede staat.
Antiek Hollands mahoniehouten klapbuffet met messing beslag + bandintarsia. Circa 1800. Louis Quinze-stijl. Gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 95 x 58 x 106 cm. In goede staat.
Antieke gepolitoerde Duitse biedermeier commode van kersenhout, met geëboniseerde halve zuilen en messing kapitellen. 19e Eeuw. Afmeting: 77 x 101 x 57 cm. In goede staat.
Antieke Duitse gerestaureerde essenhouten biedermeier vitrinekast. Circa 1820. Gepolitoerd. Afmeting: 199 x 170 x 52 cm. In goede staat.
Eikenhouten Hollands dressoir met origineel beslag, klauwpoten en marmeren blad. Twee lades + vier deuren. Circa 1900. Afmeting: 96 x 184 x 57 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse eikenhouten Hollandse renaissance linnenpers. Met kussens en ebbenhout. Afmeting: 209 x 78 x 52 cm. In goede staat.
Origineel antiek 18e eeuws reissecretaire met spiegel, bandintarsia en origineel beslag. Engeland. Afmeting: 96 x 27 x 52 cm. In goede staat.