Antieke Duitse mahoniehouten penantkast. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 78 x 85 x 43 cm. In goede staat.
Italiaans ladenkastje. Floraal beschilderd + verguld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 57 x 45 x 30 cm. In goed staat.
Mahoniehouten side table met twee lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 140 x 40 cm. In goede staat.
Oude Chinees houtgestoken kampferkist met landschap decor. Afmeting: 50 x 103 x 60 cm. In goede staat.
Twee houtgestoken Chinese hockers met marmer en porseleinen blad. 20e Eeuw. Afmeting: 61 - 63 cm. In goede staat.
Antieke Duitse naaitafel van eikenhout. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 77 x 41 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse ronde mahoniehouten empire eettafel met drie-spant poot. Circa 1820. Afmeting: H 77 x Ø 130 cm. In goede staat.
Antieke Twentse eikenhouten dekenkist met snijwerk. Origineel slot + sleutel. Mooie patina. Afmeting: 85 x 153 x 78 cm. In goede originele staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe linnenkast met lade. Uitneembaar. Circa 1860. Eén hoeklijst mist. Afmeting: 204 x 117 x 56 cm.In goede staat.
Kleine Hollandse notenhouten porseleinkast in barok-stijl. Met bronzen beslag. Stijlmeubel, 20e eeuw. Afmeting: 186 x 110 x 40 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten secretaire in Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Met mooi binnenleven. Afmeting: 109 x 93 x 56 cm. In goede staat.
Kleine Duitse notenhouten vertico met opstand. Circa 1880. Neo renaissance. Afmeting: 167 x 60 x 102 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit kast met zuilen. Circa 1880. Uitneembaar, kop kan eraf. Met lade + schappen. Afmeting: 187 x 120 x 157 cm. In goede staat.
Set van drie antieke Engelse mahoniehouten bijzettafels. Tweekleurig. Circa 1900. Afmeting: 72 - 76 cm. In goede staat.
Indonesisch teakhouten gestoken schrijfbureau met landschap/figuren voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 108 x 94 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten vitrine-opzetkast met kroon en snijwerk. Circa 1860. Eén stukje lijst mist. Afmeting: 190 x 50 x 102 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse geëboniseerde displaytafel met opklapbaar blad en brons. Glasvitrine. Afmeting: 72 x 62 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit vertico met opstand + lade. Met floraal snijwerk + zuilen. Circa 1900. Afmeting: 176 x 97 x 51 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten kussenkast op getorste poten, met lade en deels geëboniseerd. Met halve zuilen, kapitellen en robbelijsten. Afmeting: 164 x 115 x 58 cm. In goede staat.
Wortelnoten Queen Anne bijzettafel met gecontourneerd blad 20e eeuw, 61xø73cm., in goede staat
Antiek Engels mahoniehouten schrijfbureau met lades, deur en schrijfleer. 19e Eeuw. Afmeting: 79 x 120 x 56 cm. In goede staat.
Mahoniehouten empire trumeau. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 110 x 80 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuws eikenhout gestoken voorpaneel van een poortjeskist. Duitsland. Afmeting: 137 x 57 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten gestoken barok secretaire met klauwpoten, ranken en origineel ringbeslag. Afmeting: 112 x 120 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten renaissance kast. Vier-deurs, met lades en lijstwerk. Afmeting: 152 x 53 x 118 cm. In goede staat.
Ovale spiegel met reliëf. 19e Eeuw. Afmeting: H 77 x B 88 cm. In redelijk/goede staat.
Gave 18e eeuwse Hollandse palissanderhouten kussenkast met robbelijsten, leeuwenkoppen en lades. Uitneembaar. Afmeting: 200 x 180 x 71 cm. In goede staat.
Venetiaanse gepolychromeerde bijzettafel met moor. 20e Eeuw. Afmeting: H 73 x Ø 50 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse empire penantkast met volle zuilen. Recentelijk gerestaureerd en gepolitoerd in kersenhout. Afmeting: 88 x 47 x 93 cm. In zeer goede staat.
Engelse massief mahoniehouten bijzettafel. Circa 1860. Afmeting: 67 x 109 x 104 cm. In goede staat.
Engelse/Victoriaanse ovale tafel. Circa 1860. Massief mahonie. Afmeting: 53 x 106 x 74 cm. In goede staat.
Engelse fauteuil. Circa 1880. Mahonie. Op rolvoetjes. Zithoogte 40 cm. Afmeting: 97 x 67 x 86 cm. In goede staat.
Mooie Franse spiegel met inlegwerk. Mahonie. Circa 1900. Afmeting: H 174 x 101 cm. In goede staat.
Design tafel van RVS met kunststof blad. Afmeting: H 75 x Ø 100 cm. In goede staat.
Eikenhouten Henri Deux buffetkast met antiek Jugendstil glas-in-lood. Circa 1890. Eén stukje glas kapot. Afmeting: 230 x 110 x 50 cm. In goede staat.
Decoratieve spiegel met bol spiegelglas. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 42 cm. In goede staat.
Armleun fauteuil. Circa 1870. Louis Philippe. Massief noten. Met floraal snijwerk. Afmeting: 100 x 60 x 56 cm. In goede staat.
Engelse salontafel van massief mahonie. Circa 1900. Sheraton-stijl. Afmeting: 134 x 99 x H 75 cm. In goede staat.
Elegante sofa van massief noten, met lichte bekleding. Voorzien van floraal snijwerk. Op rolvoetjes. Afmeting: 108 x 170 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse origineel beschilderde Hindelopen kinderstoel op houten wielen. Floraal decor. Afmeting: 116 x 51 x 45 cm. In goede staat.
Beschilderde houten wandkapstok. 20e Eeuw. Afmeting: 112 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten Gründer kast met etages + twee deuren. Circa 1880. Krimpnaad in blad. Afmeting: 105 x 73 x 40 cm. In goede staat.
Metalen met houten tuinbank. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 67 x 127 cm. In goede staat.
Mooie houtgestoken Oosterse kampferkist met rondom figuren voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 93 x 47 cm. In goede staat.
Antieke Engelse, ovale mahoniehouten salontafel. Circa 1860. Afmeting: 55 x 93 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Engelse cake-stand. Mahoniehout. Circa 1920. Eén poot gelijmd. Afmeting: H 89 x Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke geëboniseerde ovale spiegel met facetgeslepen glas. Circa 1900. Afmeting: 64 x 54 cm. In goede staat.
Eikenhouten Louis Seize-stijl jalouzie kastje. Circa 1880. Afmeting: 82 x 86 x 32 cm. In goede staat.