Lot Hollandse polychrome Fayence schotels. Makkum + Delfts. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 10 - 35 cm. In goede staat.
Twee grote Delftse Fayence Porceleyne Fles vazen met chinoiserie decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Kunstwerk van keramiek door Phil Gearheart te Heusden 1971. Op houten wandplaquette. Afmeting: Ø 45 cm. In goede staat.
Porseleinen koets met doublé messing ketting/teugels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 34 x 16 x 12 cm. In goede staat.
Vijf antieke keramieken borden. Circa 1900. Bestaande uit: drie Petrus Regout borden + twee Villeroy & Boch borden. Afmeting: Ø 26 - 33 cm. In goede staat.
Antiek vier-delig Petrus Regout Maastricht lampetset van aardewerk. Circa 1900. Haarlijn in waterkan. Afmeting: 15 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Porseleinen ijsvogel met vergulding. Art Deco. Duitsland. Circa 1910. Gesigneerd Rehscherzer. Eén chip bodemrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antiek porseleinen kop en schotels met chinoiserie decor. Circa 1900. Eén kopje chips. Afmeting: 5 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Zwiebelmuster porseleinen kop en schotels. Duitsland. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen antiek aardewerk/plateel. (1) Bolvaas, plateel, Bergen, C.M. (2) Vaas met roofvogels, terracotta, met beschildering, circa 1930. Afmeting: 18 - 31 cm. In goede staat.
Zeven 19e eeuwse Saksisch porseleinen kop en schotels. Gemerkt. Eén haarlijn + één chip. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Hollandse Modica Gouda platelen bloempotten met rozen decor. Circa 1930. Afmeting: H 22 x Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Lot divers aardewerk (5x). Ravelli Holland. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.
Keramieken dekselpot door Kerargil + draadglas koekjestrommel. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Zeven delen oud/antiek porselein. Divers. Figuren etc. Onder andere Volkstedt. Twee putti's, beschadigd, mandoline speler, beschadigd. Dame op voetstuk, gelijmd. Afmeting: 9 - 18 cm. In redelijke staa...
Duitse Hummel tafellamp. Jongen in appelboom met vogel. Circa 1960. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Porseleinen tafellamp met figuren. Met zwaardtekens, géén Meissen. Tweede helft 20e eeuw. Bakfout. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen antiek Makkumer keramiek. Tichelaar. (1) klompje (2) bordje (3) schenkkan (chip) (4) schenkkan. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Twee delen antiek porselein. Onder meer; Figuren lampenvoet, Schierholz Duitsland, minimale beschadiging, circa 1920. Figurengroep Napels met kroon, schrijfveer beschadigd, groente in korf, chips. Afm...
Zeldzame antieke drie-delige Duitse K.P.M. porseleinen theeset. Circa 1880 - 1900. Met blindmerk. Met handgeschilderd decor. Boerderij/hoenderhof + insecten op deksel. Afmeting: 12 - 26 cm. In goede s...
Twee 19e eeuwse Delftse Fayence jardinieres met figuren decor. Letters H.L. E. Afmeting: 15 x 12,5 x 12,5 cm. In goede staat.
Grote antieke porseleinen vaas met floraal/goud decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antiek 17-delig porseleinen K.P.M. theeservies. Kopenhagen Porcelain. Handbeschilderd, floraal/goud decor. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 28 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke porseleinen wandconsoles. Handbeschilderd met figuren, floraal en goud decor. 20e Eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 24 x 25 x 18 cm. In goede staat.