Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Divers. De Klaauw, De drie klokken + LPK. Afmeting: H 14 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Engelse creamware theebussen. Eén deksel beschadigd. Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Duits porseleinen figuur. Meisje met opgewerkte bloemen + goud decor. Gemerkt Volkstedt Rudolstadt. 20e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Lot van twintig stuks antieke wandtegels. Circa 1900. Spelende kinderen decor. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Tegeltableau met twaalf 18e eeuwse Hollandse tegels met kinderspelen. Enkele beschadigingen. Afmeting: 54 x 41 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Rosenthal porseleinen wandplaquette. Gelimiteerde oplage van 1000, nummer 123/1000. Tristan uit de opera Lohengrin. Afmeting: 42 x 36 x 4 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse Fayence spiegel met vijf putti's en florale beschildering. Neo rococo. 20e Eeuw. Afmeting: H 110 x B 70 cm. In goede staat.
Antieke Delftse Fayence lampenvoet met messing montuur. Knobbelvaas 18e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen kraagvaas met Satsuma figuren/goud decor. Op houten console. Afmeting: H 110 x - Ø 28 cm. In goede staat.
24 Stuks 18e - 19e eeuwse Hollandse mangaan-kleurige wandtegels met dubbele ring. Divers. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
32 Stuks Hollandse Friese bloem-tegels. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam Hollands Petrus Regout Fayence Maastricht theeservies. Decor Fancy. Circa 1880. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, grote kom + achttien kop + schotels. Minimale chips mogelijk. Afmeting...
Grote Art Deco keramieken olifant. Dolly. Door Le Jan France. Circa 1930. Craquelé glazuur. Afmeting: 32 x 40 x 14 cm. In goede staat.
Groot lot diverse antieke wandtegels. 18e - 19e en 20e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse porseleinen theedoos met chinoiserie decor. Haarscheuren. Afmeting: 8,5 x 10 x 7,5 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands mangaan tegeltableau met bijbelse voorstelling 'Laatste avondmaal'. In eikenhouten lijst. Eén tegel gerestaureerd. Afmeting: 52 x 38 cm. In goede staat.
Drie-delige antiek Delfts kaststel, Porceleyne Fles. Floraal decor. Circa 1920. Afmeting: H 26 - 39 cm. In goede staat.
Drie delen Duits porselein. Twee papegaaien van Karl Ens Volkstedt, waarvan één staart gelijmd en één gaaf. En een haan van Kaiser Porzellan, ontwerp Guiseppe Tagliarol, no. 430 van 3000, goed. Afmeti...
Zestien stuks diverse antieke Hollandse wandtegels. 17e - 18e Eeuw. Diverse interessante voorstellingen. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Groot oud Italiaans polychoom majolica 4-pas tegeltableau. Neo Renaissance. Met figuren voorstelling. Afmeting: H 39 x B 39 cm. In goede staat.
Drie antieke polychrome Delftse Fayence schotels. Floraal. 2x 18e Eeuw. 1x 19e Eeuw, A.P.K. Beschadigingen + restauratie. Afmeting: Ø 22 - 31 cm. In redelijke staat.
Antiek Hollands 6-pas polychrome Fayence tegeltableau met afbeelding van Hollands galjoen. Circa 1930. Afmeting: H 38 x B 24 cm. In goede staat.
Drie antieke Hollandse herdenkingsborden koningshuis. (1) 1813 - 1913 P.B. Delft. (2) Makkum, Tichelaar. (3) Willem I, 1813 P.B. Delft. Afmeting: Ø 23- 24 cm. In goede staat.
Zes antieke Hollandse kastkommen. Societé Ceramique Maastricht. Decor Canton. Afmeting: H 11 x Ø 16 cm. In goede staat.