Vijf antieke Engelse porseleinen Staffordshire honden. Eén haarscheur. Afmeting: H 8 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse Rozenburg gesigneerde platelen schenkkan. Circa 1910. Letters S5/4 FP RS. Afmeting: H 25 x Ø 15 cm. In goede staat.
Vier delen Hollands Fayence. 20e Eeuw. Bestaande uit: twee Makkumer vazen, chip. En twee Porceleyne Fles Delft vazen. Afmeting: 17 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen Hollands Makkumer Fayence. 20e Eeuw. Onder andere; drie polychrome wandborden + één dekselvaas. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.
Acht oude/antieke Hollandse keramieken wandborden betreffende het koningshuis. Afmeting: Ø 21 - 24 cm. In goede staat.
Kunstwerk van keramiek door Phil Gearheart te Heusden 1971. Op houten wandplaquette. Afmeting: Ø 45 cm. In goede staat.
Lot Hollands aardewerk (5x). Bestaande uit: Twee vazen, v.d. Vaart '76. En drie flessen, Sonja Landweer. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Modica Gouda platelen bloempotten met rozen decor. Circa 1930. Afmeting: H 22 x Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote bisquit porseleinen wijwater houders met engelen. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 38 x 13 cm. In goede staat.
Vijf-delig antiek Delfts Fayence kaststel met musicerende Europeanen in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 20 - 30 cm. In goede staat.
Duits Bavaria Eschenbach porseleinen servies met floraal/goud decor. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker set, ontbijtborden, botervloot, kop + schotels, schalen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - ...
Zeven delen antiek Duits Villeroy & Boch aardewerk. Circa 1900. Bestaande uit: vier vazen + drie wandborden. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Samson dekselvaas op console. Met floraal decor en familiewapen en Foo-hond. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Gerestaureerde vroeg 19e eeuwse Imari porseleinen scheerbekken. Bloempot/paradijsvogel decor. Afmeting: H 8 x Ø 27 cm. In redelijke staat.
Belgisch, antiek Villeroy & Boch kaststel. Circa 1900. Floraal decor. Afmeting: H 31 - 44 cm. In goede staat.
Zeven 19e eeuwse Saksisch porseleinen kop en schotels. Gemerkt. Eén haarlijn + één chip. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Lot divers aardewerk/porselein (6x). 20e Eeuw. Onder andere: Herend mandje, Gouda Zenith wegwijzer paddenstoel, Delftse theezeef + bakje, Keulse bierpul, porseleinen koe en een hond (boxer). Afmeting:...
Lot van 28 oude tegels. 19e - 20e Eeuw. Enkele beschadiging. Afmeting: 13 x 15 cm. In redelijke staat.
Vier antieke Hollandse herinnerings-borden. Divers. 20e Eeuw. Onder andere; Delft, Porceleyne Fles, Petrus Regout. Afmeting: Ø 18 - 26 cm. In goede staat.
Antiek Hollands 2-pas tegeltableau. Bijbelse voorstelling. Met neogotische notenhouten lijst. Gerestaureerd. Afmeting: H 22 x B 36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Engelse keramieken vazen met floraal decor. Circa 1900. Minimale chips. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Vijf-delig Hollands polychrome Fayence kaststel. Chinoiserie decor. Circa 1890. Genummerd. Toegeschreven aan Petrus Regout Maastricht. Afmeting: H 31 - 32 cm. In goede staat.
Vijf-delig antiek Delfts Fayence kaststel met landschap/floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 26 - 37 cm. In goede staat.
Vijf-delig Delfts Fayence kaststel met zeilboot decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 26 - 36 cm. In goede staat.
Zeldzaam Hollands Petrus Regout Fayence Maastricht theeservies. Decor Fancy. Circa 1880. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, grote kom + achttien kop + schotels. Minimale chips mogelijk. Afmeting...
Vijf antieke Hollandse Fayence wandschotels. Circa 1900. Drie stuks Petrus Regout Maastricht Societé Ceramique. Twee stuks Royal Spinx Petrus Regout. Afmeting: Ø 23 - 30 cm. In goede staat.
Tien antieke Hollandse Petrus Regout Maastricht keramieken borden. Circa 1880. Onder andere; 4x decor Timor, 6x decor Ruth + Boaz. Afmeting: Ø 25 - 36 cm. In goede staat.
Antiek Hollands 6-pas polychrome Fayence tegeltableau met afbeelding van Hollands galjoen. Circa 1930. Afmeting: H 38 x B 24 cm. In goede staat.
Vier diverse vrijmetselaar borden. Onder meer Kopenhagen. Plus twee polychrome Fayence + één maal Denemarken Copenhagen porcelain. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In goede staat.
Antieke Duitse terracotta tabakspot met rondom figuren/jager in bos voorstelling. Plus vijf pijpenkoppen. Monogram K.E. Circa 1900. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Kapitale neo renaissance, historisme majolica pronkschaal met bloemen/putti/engel en pegasus. 20e Eeuw. Putti + vleugel gelijmd. Afmeting: 53 x 50 x 28 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht keramieken ontbijtservies. Circa 1880. Met landschap decor. Cambridge Castello. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, 12 ontbijtborden, 12 kop + schotels, t...
Groot lot diverse antieke wandtegels. 18e - 19e en 20e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zestien stuks diverse antieke Hollandse wandtegels. 17e - 18e Eeuw. Diverse interessante voorstellingen. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Jugendstil-stijl majolica vazen met bloemen/vrouwen decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 44 - 45 cm. In goede staat.
Twee grote Engelse keramieken Staffordshire honden. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Zes-delig antiek porseleinen tête à tête theeservies. Weense stijl. Vermoedelijk Thüringen. Alléén genummerd. Afmeting: 14 x 40 x 13 cm. In goede staat.
Zes antieke tegels met figuren. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Duitse keramieken caché pot van Royal Bonn. Jasmijn/goud decor. Afmeting: H 22 x Ø 28 cm. In goede staat.
Vijf polychrome Delftse Fayence borden met bloemvaas decor. Circa 1900. Met merktekens 'de Klaauw'. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Antieke 14-delige porseleinen keukenset. Circa 1920. Enkele beschadigingen. Afmeting: 12 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvaas met floraal decor en APK bodemmerk. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde porseleinen Davenport Longport Staffordshire wandschotel. Voorstellende 'The Drachenfels'. Landschap met meer, haven, figuren en goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse porseleinen theedoos met chinoiserie decor. Haarscheuren. Afmeting: 8,5 x 10 x 7,5 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence papborden. Gemerkt: De drie klokken. Afmeting: Ø 16 - 19 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse polychrome Delftse borden. Divers, floraal. Twee borden gelijmd. Eén randrestauratie. Rest goed. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Divers. De Klaauw, De drie klokken + LPK. Afmeting: H 14 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence papborden. Landschap/havengezicht decor. Haarlijn + randschade. Afmeting: Ø 23 - 26 cm. In redelijk/goede staat.