Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Divers. De Klaauw, De drie klokken + LPK. Afmeting: H 14 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Omvangrijk Villeroy & Boch eetservies. Decor: Redoute Weiss. Bestaande uit: Borden, schalen, eierdoppen, kop + schotels, soepterrine, botervloot, theekan, melk/suiker set et cetera. Dishwasher-safe. T...
Duits porseleinen figuur. Meisje met opgewerkte bloemen + goud decor. Gemerkt Volkstedt Rudolstadt. 20e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen kraagvaas met Satsuma figuren/goud decor. Op houten console. Afmeting: H 110 x - Ø 28 cm. In goede staat.
Antieke Delftse Fayence lampenvoet met messing montuur. Knobbelvaas 18e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse Fayence spiegel met vijf putti's en florale beschildering. Neo rococo. 20e Eeuw. Afmeting: H 110 x B 70 cm. In goede staat.
Grote Rosenthal porseleinen wandplaquette. Gelimiteerde oplage van 1000, nummer 123/1000. Tristan uit de opera Lohengrin. Afmeting: 42 x 36 x 4 cm. In goede staat.
32 Stuks Hollandse Friese bloem-tegels. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam Hollands Petrus Regout Fayence Maastricht theeservies. Decor Fancy. Circa 1880. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, grote kom + achttien kop + schotels. Minimale chips mogelijk. Afmeting...
Tegeltableau met twaalf 18e eeuwse Hollandse tegels met kinderspelen. Enkele beschadigingen. Afmeting: 54 x 41 cm. In redelijk/goede staat.
24 Stuks 18e - 19e eeuwse Hollandse mangaan-kleurige wandtegels met dubbele ring. Divers. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van twintig stuks antieke wandtegels. Circa 1900. Spelende kinderen decor. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Art Deco keramieken olifant. Dolly. Door Le Jan France. Circa 1930. Craquelé glazuur. Afmeting: 32 x 40 x 14 cm. In goede staat.
Groot lot diverse antieke wandtegels. 18e - 19e en 20e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse porseleinen theedoos met chinoiserie decor. Haarscheuren. Afmeting: 8,5 x 10 x 7,5 cm. In redelijke staat.
Drie-delige antiek Delfts kaststel, Porceleyne Fles. Floraal decor. Circa 1920. Afmeting: H 26 - 39 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands mangaan tegeltableau met bijbelse voorstelling 'Laatste avondmaal'. In eikenhouten lijst. Eén tegel gerestaureerd. Afmeting: 52 x 38 cm. In goede staat.
Drie antieke polychrome Delftse Fayence schotels. Floraal. 2x 18e Eeuw. 1x 19e Eeuw, A.P.K. Beschadigingen + restauratie. Afmeting: Ø 22 - 31 cm. In redelijke staat.
Groot oud Italiaans polychoom majolica 4-pas tegeltableau. Neo Renaissance. Met figuren voorstelling. Afmeting: H 39 x B 39 cm. In goede staat.
Drie antieke Hollandse herdenkingsborden koningshuis. (1) 1813 - 1913 P.B. Delft. (2) Makkum, Tichelaar. (3) Willem I, 1813 P.B. Delft. Afmeting: Ø 23- 24 cm. In goede staat.
Antiek Hollands 6-pas polychrome Fayence tegeltableau met afbeelding van Hollands galjoen. Circa 1930. Afmeting: H 38 x B 24 cm. In goede staat.
Zestien stuks diverse antieke Hollandse wandtegels. 17e - 18e Eeuw. Diverse interessante voorstellingen. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen Duits porselein. Twee papegaaien van Karl Ens Volkstedt, waarvan één staart gelijmd en één gaaf. En een haan van Kaiser Porzellan, ontwerp Guiseppe Tagliarol, no. 430 van 3000, goed. Afmeti...
24-Delig Engels Royal Albert porseleinen theeservies met floraal/goud decor. Decor Jubilee Rose. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, ontbijtborden + tien kop en schotels. Minimale chip mogelijk. ...
Grote 18e eeuwse Delftse polychrome Fayence schotel. Gemerkt D. Mogelijk de Dissel. Floraal decor. Zeldzaam. Gekrampt. Afmeting: Ø 32 cm. In goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Delftse polychrome Fayence borden met chinoiserie decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Zestien diverse 18e - 19e eeuwse wandtegels. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zestien 19e eeuwse Hollandse mangaan-kleurige tegels met decor van huizen op terp. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Zestien stuks 19e eeuwse Hollandse mangaan-kleurige wandtegels met bloempot decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote porseleinen koetsen met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Oost Duitsland. Eén maal Pacelli Italië. Afmeting: 27 - 39 cm. In goede staat.
Twee grote Oost Duitse porseleinen figurengroepen (GDR). Stukje strijkstok mist, verder goed. Afmeting: 26 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke Hollandse kastkommen. Societé Ceramique Maastricht. Decor Canton. Afmeting: H 11 x Ø 16 cm. In goede staat.
Royal Albert porseleinen theeservies. Decor: Sweet Violets. Bestaande uit: theekan, melk/suiker set, kop + schotels, schalen en ontbijtborden. Minimale chip mogelijk. Afmeting: circa 7 - 22 cm. In goe...
Eén-persoons vier-delig Herend porseleinen mokka set. Met floraal en vlinder decor. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 22 x 15 cm. In goede staat.
Grote Duitse Rosenthal Selb Bavaria porseleinen vaas met floraal/goud decor. 1950 - 1970. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Lot antieke Hollandse wandtegels met kinderspelen. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame amfora Jugendstil keramieken vaas met druivenranken en goud decor. Circa 1900. Minimale chip. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek tegeltableau met zes mangaan bijbelse tegels. 19e Eeuw. Afmeting: 27,5 - 40,5 cm. In goede staat.
Drie 4-pas tegeltableau's in gips gelegd. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijke staat.
Antieke Hollandse polychrome Zuid-Holland platelen pijpvaas met floraal decor. Circa 1910. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Lot Hollands aardewerk (5x). Bestaande uit: Twee vazen, v.d. Vaart '76. En drie flessen, Sonja Landweer. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse polychrome Delftse borden. Divers, floraal. Twee borden gelijmd. Eén randrestauratie. Rest goed. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence paauw-borden. (1) Polychrome, De Porceleyne Fles, gelijmd. (2) Blauw-wit, De Klaauw, randschade. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijke staat.
Duitse Stadt Meissen porselein met Zwiebelmuster. Circa 1930. Bestaande uit: Thee + koffiekan, vier borden en schaal. Eén chip onderrand deksel koffiekan. Chips theekan. Afmeting: 14 - 39 cm. In redel...
Antieke Portugese polychrome Fayence vaas. Met figuur in landschap/haas/vogelnest decor. Gesigneerd door V. Lamego. Circa 1900. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse Fayence vazen met vogel/ranken decor. Bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Doos met diverse antieke Hollandse wandtegels. Onder andere; Friese sterren + divers. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
47 stuks 19e eeuwse Hollandse wandtegels met blauw-wit bloempot decor. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.