Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese penselenpot
Resultaat: 325 EUR

Vierkante Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met wijsheren decor + bodemmerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Drie delen antiek Japans Imari
Resultaat: 45 EUR

Drie delen antiek Japans Imari. Bestaande uit: Theekan, circa 1900. Schaal met floraal/goud decor, goed. En een stapeldoos met kraanvogel/goud decor, deksel gelijmd. Afmeting: 8 - 34 cm. In redelijk/g...

Chinese Familie Verte schotel Ø 28,4 cm.
Resultaat: 425 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met feniks en foo-hond in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,4 cm. In goede staat.

Lot Chinese kommen (11x)
Resultaat: 325 EUR

Elf Chinees porseleinen kommen met figuren in landschap decor. Circa 1880. Eén kom haarscheur, rest goed. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,3 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees porseleinen figuur
Resultaat: 190 EUR

Chinees porseleinen figuur. Chinees op kikker met munten. Celadon glazuur. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

Chinees Familie Verte bord Ø 22,8 cm.
Resultaat: 90 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte bord met floraal/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Twee Chinese gemberpotten
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén pot haarscheur. Eén pot gaaf. Afmeting: H 17 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Kutani, divers
Resultaat: 150 EUR

Acht delen antiek Japans Kutani porselein. Onder andere; pijpvazen, dekselpotten. Diverse decors + goud decor. Afmeting: 9 - 28 cm. In goede staat.

Acht delen antiek Japans Kutani porselein
Resultaat: 160 EUR

Acht delen antiek Japans Kutani porselein. Divers. Grootste vaas heeft haarlijn. Eén vaas heeft haarlijn + randschade. Rest goed. Afmeting: 6 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom Ø 12 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met tekst + bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12 cm. In goede staat.

Japanse Imari schotel Ø 37 cm.
Resultaat: 90 EUR

Aparte 19e eeuwse, grote Japanse Imari porseleinen schotel met karper decor. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.

Grote Japanse Imari knobbelvaas, H 80 cm.
Resultaat: 425 EUR

Zeer grote Japans porseleinen goud-Imari knobbelvaas met diverse decors in coulissen. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.

Twee Japanse Arita borden
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke Japanse Arita borden. 17e - 18e Eeuw. Klein bord, goed. Groot bord, gelijmd. Afmeting: Ø 21 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Vier delen antiek Japans Imari
Resultaat: 100 EUR

Vier delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: twee waterpotten met zeskant-vlakken + binnen in decoratie, één haarlijn. Twee vazen, floraal/goud decor. Afmeting: 13 - 19 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 27 cm.
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen schotel met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.

Satsuma boeddha
Resultaat: 100 EUR

Antieke Chinees porseleinen Satsuma boeddha met vergulding. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Vier Chinese munten
Resultaat: 750 EUR

Vier oude Chinese munten. Republiek. Afmeting: Ø 3,8 cm. In goede staat.

Twee Japanse cloissoné vazen
Resultaat: 850 EUR

Twee antieke Japanse cloisonné vazen met houten consoles. Meiji periode. Circa 1880. Floraal/vogel decor. Kleinere vaas beschadigd bij zwart emaille. Afmeting: H 9,5 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Drie erotische netsukes
Resultaat: 550 EUR

Drie oude Japanse erotische netsukes van ivoor + taxatierapport. Vòòr 1950. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.

Twee 19e eeuwse Chinese vazen, H 18 cm.
Resultaat: 250 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Paradijsvogel in tuin decor. Met dubbele bodemring. Eén haarlijn in hals. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese rolwagen vaas, H 44, 5 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met figuren in berglandschap decor. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.

Chinese 18e eeuwse klepkan, H 20 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung klepkan met floraal decor. Deksel beschadigd. Afmeting: H 20 cm. In redelijke staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 450 EUR

Twee delen 17e - 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit: Bord met floraal decor + zes tekens bodemmerk, haarscheur + chip. Chinese kom met geisha's in tuin decor, met zes tekens bodemmerk,...

Twee Japanse Imari vazen
Resultaat: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met floraal/vlinder decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.