Vier Chinese bronzen muntstukken met karaktertekens. Afmeting: Ø 5 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met pagodes in landschap decor. Enkele minimale randschilfers. Afmeting: Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari bord met werkende figuren in tuin + goud decor. Minimale schilfer. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Vijf antieke Japanse porseleinen Kutani vazen. Eén chip, rest goed. Afmeting: H 12 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Tien delen diverse Chinees porseleinen koppen en schotels. Onder andere: Amsterdams Bont, Imari en Capucijne. Gelijmd, enkele minimale chips + één haarlijn. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staa...
Chinees porseleinen drakenkom met okergeel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,7 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen pattipan met mandarijn decor. Afmeting: 8,5 x 11,5 x 1,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen oorvaas met figuren in landschap decor. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Gecontourneerd. Met rood floraal en goud decor. Met Kang Xi bodemmerk. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 11,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose beker met tuin en paradijsvogel decor. Handvat + bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 13,5 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met figuren/spelende zotjes in landschap decor. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Verte draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén haarlijn in bodem. Afmeting: H 17 x Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte vaas op messing voet. Floraal decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen bolle vaas met floraal decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met geisha's, kind op troon, tekst en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 55,5 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. (1) Kom met tekst + bodemmerk. (2) Trekpot met landschap decor + bodemmerk. (3) Knobbelvaas met tekst, celadon groen. Afmeting: 14 - 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup op hoge voet. Blauw glazuur. Floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Dertien stuks. Gemberpotten en flessen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor en Foo-honden koppen. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met ranken/karakter tekens. Eén chip deksel. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen schaal met geel glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 15,6 cm. In goede staat.
Zware Japanse geëmailleerde vaas met plated randen. Floraal/groen. 20e Eeuw. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met chicken decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met geisha in tuin decor. Chips. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met spelende figuren in tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Acht Chinees porseleinen kommen. 19e Eeuw. Eén kom gelijmd, zeven kommen goed. Afmeting: H 7 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen bord met figuren in interieur decor + verso landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Mei Ping vaas met figuren in tuin decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein + Japan. Bestaande uit: Satsuma dekseldoos met bodemmerk. Drie kommen, Japan. Familie Rose kom, floraal, met bodemmerk. Twee Familie Rose kopjes, floraal/goud decor, één beschadi...
Chinees porseleinen vaas met lichtgroen glazuur, tekst en goudrand. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met landschap decor. Eén vaas haarscheuren. Afmeting: H 9 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen ton-vormige pot/vaas op drie pootjes. Voorzien van apart glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen voorraadpot. Met decor van waterpartij en vissen. Afmeting: H 47 x Ø 35 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinese cloisonné vaas met floraal/vleermuizen decor et cetera. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Grote, zware Chinees porseleinen celadon schotel met tekst + signatuur. Afmeting: H 5,5 x Ø 29 cm. In goede staat.
Chinees bronzen trekpot met wijsheer/hert decor. Afmeting: 10 x 13 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen dekselkommen met floraal decor. Afmeting: H 10,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen schenkkan met floraal decor. Glazuurschade handvat. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas, octagonaal met figuren/bergen/heuvel/floraal/fruit decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japans Imari porseleinen vazen met tuin decor. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Imari porseleinen tafellamp. Circa 1900. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: drie knobbelvazen, vaas en een dekselkom. Floraal/goud decor. Afmeting: 15 - 19 cm. In goede staat.
Grote antieke Japans porseleinen Imari sierschotel met geisha/feniks/goud/floraal decor. Afmeting: Ø 40,5 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: (1) Grote schotel, gerestaureerd. (2) Grote kom, gerestaureed. (3) Bord, gerestaureerd. (4) Twee borden, goed. Afmeting: 21- 41 cm. In redelijk...
Vier delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: drie schotels + kopje. Met zotjes/floraal/goud decor. Eén schotel goed, rest gelijmd. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen theebus met spelende zotjes in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Bakfout deksel. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen ghendi schenkkan met floraal decor. Tuit + bovenrand van zilver (later). Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Chinese bronzen boeddha met vijf tekens bodemmerk. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen draken stemcups op hoge voet met okergeel glazuur + bodemmerk. Afmeting: 10 x Ø 9,5 cm. + 10 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met floraal/insecten decor. Twee borden haarlijn + twee borden chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Afmeting: H 17 - 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen censer/wierookpot met figuren in landschap decor. Afmeting: H 8 x Ø 11,2 cm. In goede staat.
Zes delen antiek Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: vier kopjes, kom + schotel. Amsterdams Bont, Familie Rose, Kantonees et cetera. Enkele haarlijnen + chip. Afmeting: 5 - 11 cm. In redelijk/go...
Oude/antieke Chinees porseleinen drakenvaas met oren. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Twee Japanse schalen met figuren/landschap/pagode decor + Chinese kom. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 18,2 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse bronzen vazen met vergulding. Floraal/draken/paradijsvogel decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Groot Oosters bronzen boeddhistisch figuur op lotusbloem. Dansende bodhisattva. 19e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek Oosters (China). 1x Bronzen vaas, China, krab, kreeft en draken decor, 19e eeuw of ouder. 1x Messing vaas met draken decor (China), met bodemmerk. 1x Houten figuur met polychromi...
Bronzen boeddhistisch figuur. Bodhisattva. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinese houtgestoken tempel figuren. Beschadigingen. Afmeting: H 34 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Chinese houtgesneden tempel figuren met rest polychromie. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 17 - 22 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese houtgesneden tempelfiguren met rest polychromie. 18e - 19e Eeuw. Grotere beeld bevat Chinese munt in rug. Afmeting: 16 - 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord in bloemvorm, met groen glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 18,7 cm. In goede staat.
Drie antieke Japanse/Chinese borden. (1) Landschap China, haarlijn. (2) Japan, floraal + bodemmerk. (3) China, pagode decor + bodemmerk, chip. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner schotels met floraal decor. Twee schotels haarlijn, één schotel chip, één schotel goed. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese geribbelde porseleinen celadon vaas met oren + bodemmerk. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
Acht delen 18e - 19e eeuws Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit: Zeven schotels + één kopje. Eén schotel haarlijn. Eén schotel gerestaureerd. Eén kopje chip. Rest goed. Afmeting: 6 - 12 cm. I...
Antieke Chinees porseleinen vaas met prunus decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren/kostbaarheden en salamander decor. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat
Chinees porseleinen vaas met rode Foo-honden en floraal decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: trekpot, theebus + vaas. Familie Rose. Beschadigd. Afmeting: 10 - 13 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen kom met geel glazuur aan buitenkant en groen glazuur aan binnenkant. Floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,8 x Ø 16,2 cm. In goede staat.
Chinees porselein Familie Verte bord met paradijsvogels + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25,5 cm. In goede staat.
Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Zes maal Imari + één maal capucijne. Eén schotel haarlijn. Eén schotel chip. Rest goed. Afmeting: Ø 11,5 - 12 cm.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met figuren in tuin decor. Chip deksel. Haarscheuren + chip tuit. Afmeting: 14 x 18 x Ø 10 cm. In matige staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi koppen. Bodemmerk. Floraal decor. Drie kopjes chips en/of haarlijn. Eén kopje gaaf. Afmeting: 8 - 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. 1x Satsuma pijpvaas met zotjes/goud decor. 1x Knobbelvaas met wijsheren in tuin decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25,5 - 31 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinese schotels met landschap/floraal decor. Haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Ingekorte Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Antieke Tibetaanse kopergeslagen + gegraveerde misbeker. Floraal/dieren decor. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Antieke 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met baars/floraal decor. Afmeting: 14 x 17 x 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met draak/feniks decor en wit glazuur. Afmeting: H 15 x Ø 17 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met geisha in tuin decor. Afmeting: 4 - 11,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen bolvaas met draak en pegasus. Met zes tekens bodemmerk. Krassen in glazuur. Afmeting: H 22 x Ø 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot. Met figuren/tekst en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 8 x 16 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Song kom met messing omranding. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 12,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vierkante vaas met blauw glazuur en ribbels. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen onderschotels met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 2,5 x Ø 15,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met vissen decor. Familie Verte. Afmeting: Ø 23,3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met draak/feniks decor + rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 x Ø 30 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met rode draken decor. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese lakwerk wandkast. Met snijwerk en ranken. Afmeting: 91 x 61 x 16 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vleermuis/floraal/karakterteken/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Grote Chinese Familie Verte porseleinen penselenpot met figuren op zee in boot/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: H 16,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.