Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Vier antieke Chinese munten Ø 5 cm.
Resultaat: 900 EUR

Vier Chinese bronzen muntstukken met karaktertekens. Afmeting: Ø 5 cm. In goede staat.

Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 15 cm.
Resultaat: 90 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met pagodes in landschap decor. Enkele minimale randschilfers. Afmeting: Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws Chinees Imari bord Ø 21 cm.
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari bord met werkende figuren in tuin + goud decor. Minimale schilfer. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Vijf Japanse Kutani vazen
Resultaat: 90 EUR

Vijf antieke Japanse porseleinen Kutani vazen. Eén chip, rest goed. Afmeting: H 12 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (10x)
Resultaat: 110 EUR

Tien delen diverse Chinees porseleinen koppen en schotels. Onder andere: Amsterdams Bont, Imari en Capucijne. Gelijmd, enkele minimale chips + één haarlijn. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staa...

Chinese drakenkom geel Ø 15,7 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met okergeel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,7 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese pattipan
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen pattipan met mandarijn decor. Afmeting: 8,5 x 11,5 x 1,5 cm. In goede staat.

Chinese oorvaas, H 38 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen oorvaas met figuren in landschap decor. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese schotels Ø 11,5 cm.
Resultaat: 170 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Gecontourneerd. Met rood floraal en goud decor. Met Kang Xi bodemmerk. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 11,5 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuwse Chinese Familie Rose beker, H 13,5 cm.
Resultaat: 170 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose beker met tuin en paradijsvogel decor. Handvat + bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 13,5 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese vazen, H 23 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met figuren/spelende zotjes in landschap decor. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 21,5 cm.
Resultaat: 190 EUR

Chinees porseleinen vaas met Verte draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Twee Chinese gemberpotten Ø 16 cm.
Resultaat: 130 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén haarlijn in bodem. Afmeting: H 17 x Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas, H 27 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte vaas op messing voet. Floraal decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 27 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen bolle vaas met floraal decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Twee grote Chinese vazen, H 55,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met geisha's, kind op troon, tekst en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 55,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Resultaat: 35 EUR

Lot Chinees porselein. (1) Kom met tekst + bodemmerk. (2) Trekpot met landschap decor + bodemmerk. (3) Knobbelvaas met tekst, celadon groen. Afmeting: 14 - 21 cm. In goede staat.

Chinese cup op hoge voet
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen cup op hoge voet. Blauw glazuur. Floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (13x)
Resultaat: 60 EUR

Lot Chinees porselein. Dertien stuks. Gemberpotten en flessen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas, H 45 cm.
Resultaat: 450 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor en Foo-honden koppen. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 22 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas, H 43 cm.
Resultaat: 360 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met ranken/karakter tekens. Eén chip deksel. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schaal Ø 15,6 cm.
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen schaal met geel glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 15,6 cm. In goede staat.

Japanse vaas, H 18,5 cm.
Resultaat: 70 EUR

Zware Japanse geëmailleerde vaas met plated randen. Floraal/groen. 20e Eeuw. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese chicken borden Ø 23,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met chicken decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,2 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met geisha in tuin decor. Chips. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese pijpvaas, H 24 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met spelende figuren in tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Acht Chinese kommen Ø 14 cm.
Resultaat: 60 EUR

Acht Chinees porseleinen kommen. 19e Eeuw. Eén kom gelijmd, zeven kommen goed. Afmeting: H 7 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.

18e - 19e Eeuws Chinees bord Ø 23,5 cm.
Startprijs 400 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen bord met figuren in interieur decor + verso landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Chinese Mei Ping vaas, H 21 cm.
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen Mei Ping vaas met figuren in tuin decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 70 EUR

Lot Chinees porselein + Japan. Bestaande uit: Satsuma dekseldoos met bodemmerk. Drie kommen, Japan. Familie Rose kom, floraal, met bodemmerk. Twee Familie Rose kopjes, floraal/goud decor, één beschadi...

Chinese vaas met goudrand, H 28 cm.
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen vaas met lichtgroen glazuur, tekst en goudrand. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 9 cm.
Resultaat: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met landschap decor. Eén vaas haarscheuren. Afmeting: H 9 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese pot/vaas op pootjes Ø 11,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen ton-vormige pot/vaas op drie pootjes. Voorzien van apart glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinese voorraadpot, H 47 x Ø 35 cm.
Resultaat: 400 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen voorraadpot. Met decor van waterpartij en vissen. Afmeting: H 47 x Ø 35 cm. In goede staat.

Chinese cloisonné vaas, H 51 cm.
Startprijs 350 EUR

Zeer grote Chinese cloisonné vaas met floraal/vleermuizen decor et cetera. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Chinese celadon schotel met tekst Ø 29 cm.
Resultaat: 425 EUR

Grote, zware Chinees porseleinen celadon schotel met tekst + signatuur. Afmeting: H 5,5 x Ø 29 cm. In goede staat.

Chinese bronzen trekpot
Resultaat: 100 EUR

Chinees bronzen trekpot met wijsheer/hert decor. Afmeting: 10 x 13 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese dekselkommen Ø 11 cm.
Resultaat: 150 EUR

Twee Chinees porseleinen dekselkommen met floraal decor. Afmeting: H 10,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen schenkkan met floraal decor. Glazuurschade handvat. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 60,5 cm.
Resultaat: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas, octagonaal met figuren/bergen/heuvel/floraal/fruit decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.

Twee Japanse Imari vazen, H 29,5 cm.
Resultaat: 150 EUR

Twee 19e eeuwse Japans Imari porseleinen vazen met tuin decor. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Japanse Imari lamp, 1900
Resultaat: 45 EUR

Antieke Japanse Imari porseleinen tafellamp. Circa 1900. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Vijf delen antiek Japans Imari
Resultaat: 110 EUR

Vijf delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: drie knobbelvazen, vaas en een dekselkom. Floraal/goud decor. Afmeting: 15 - 19 cm. In goede staat.

Grote Japanse Imari sierschotel Ø 40,5 cm.
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke Japans porseleinen Imari sierschotel met geisha/feniks/goud/floraal decor. Afmeting: Ø 40,5 cm. In goede staat.

Lot Japans porselein (5x)
Resultaat: 80 EUR

Vijf delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: (1) Grote schotel, gerestaureerd. (2) Grote kom, gerestaureed. (3) Bord, gerestaureerd. (4) Twee borden, goed. Afmeting: 21- 41 cm. In redelijk...

Lot Imari porselein (4x)
Resultaat: 90 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: drie schotels + kopje. Met zotjes/floraal/goud decor. Eén schotel goed, rest gelijmd. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijke staat.

Chinese theebus, H 12 cm.
Resultaat: 120 EUR

Chinees porseleinen theebus met spelende zotjes in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Bakfout deksel. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese ghendi schenkkan, H 17,5 cm.
Resultaat: 700 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen ghendi schenkkan met floraal decor. Tuit + bovenrand van zilver (later). Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Chinese bronzen boeddha, H 15 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinese bronzen boeddha met vijf tekens bodemmerk. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Twee Chinese stemcups
Resultaat: 300 EUR

Twee Chinees porseleinen draken stemcups op hoge voet met okergeel glazuur + bodemmerk. Afmeting: 10 x Ø 9,5 cm. + 10 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.
Resultaat: 110 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met floraal/insecten decor. Twee borden haarlijn + twee borden chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese gemberpotten
Resultaat: 140 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Afmeting: H 17 - 20 cm. In goede staat.

Chinese wierookpot Ø 11,2 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen censer/wierookpot met figuren in landschap decor. Afmeting: H 8 x Ø 11,2 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Resultaat: 60 EUR

Zes delen antiek Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: vier kopjes, kom + schotel. Amsterdams Bont, Familie Rose, Kantonees et cetera. Enkele haarlijnen + chip. Afmeting: 5 - 11 cm. In redelijk/go...

Chinese vaas met draken, H 42 cm.
Resultaat: 1.500 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen drakenvaas met oren. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Twee Japanse schalen + Chinese kom Ø 18,2 cm.
Resultaat: 30 EUR

Twee Japanse schalen met figuren/landschap/pagode decor + Chinese kom. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 18,2 cm. In goede staat.

Twee Japanse bronzen vazen , H 28 cm.
Resultaat: 250 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse bronzen vazen met vergulding. Floraal/draken/paradijsvogel decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Bronzen boeddhistisch figuur, H 39 cm.
Resultaat: 350 EUR

Groot Oosters bronzen boeddhistisch figuur op lotusbloem. Dansende bodhisattva. 19e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Drie delen oud/antiek Oosters
Resultaat: 100 EUR

Drie delen oud/antiek Oosters (China). 1x Bronzen vaas, China, krab, kreeft en draken decor, 19e eeuw of ouder. 1x Messing vaas met draken decor (China), met bodemmerk. 1x Houten figuur met polychromi...

Bronzen boeddhistisch figuur, H 26 cm.
Resultaat: 275 EUR

Bronzen boeddhistisch figuur. Bodhisattva. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese tempelfiguren
Resultaat: 120 EUR

Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinese houtgestoken tempel figuren. Beschadigingen. Afmeting: H 34 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antieke Chinese figuren
Resultaat: 150 EUR

Drie antieke Chinese houtgesneden tempel figuren met rest polychromie. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 17 - 22 cm. In goede staat.

2x Antieke tempelfiguren in schaduwbox
Resultaat: 120 EUR

Twee antieke Chinese houtgesneden tempelfiguren met rest polychromie. 18e - 19e Eeuw. Grotere beeld bevat Chinese munt in rug. Afmeting: 16 - 24 cm. In goede staat.

Chinees gelobt bord Ø 18,7 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen bord in bloemvorm, met groen glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 18,7 cm. In goede staat.

Drie antieke Japanse/Chinese borden Ø 23 - Ø 25 cm.
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke Japanse/Chinese borden. (1) Landschap China, haarlijn. (2) Japan, floraal + bodemmerk. (3) China, pagode decor + bodemmerk, chip. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Vier Capucijner schotels
Resultaat: 60 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner schotels met floraal decor. Twee schotels haarlijn, één schotel chip, één schotel goed. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon vaas, H 16,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinese geribbelde porseleinen celadon vaas met oren + bodemmerk. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Acht delen 18e - 19e eeuws Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit: Zeven schotels + één kopje. Eén schotel haarlijn. Eén schotel gerestaureerd. Eén kopje chip. Rest goed. Afmeting: 6 - 12 cm. I...

Antieke Chinese vaas, H 25 cm.
Resultaat: 110 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met prunus decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Chinese vaas, H 46 cm.
Resultaat: 200 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren/kostbaarheden en salamander decor. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat

Chinese vaas, H 34 cm.
Resultaat: 160 EUR

Chinees porseleinen vaas met rode Foo-honden en floraal decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Startprijs 100 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: trekpot, theebus + vaas. Familie Rose. Beschadigd. Afmeting: 10 - 13 cm. In matige staat.

Chinese kom Ø 16,2 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen kom met geel glazuur aan buitenkant en groen glazuur aan binnenkant. Floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,8 x Ø 16,2 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 25,5 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porselein Familie Verte bord met paradijsvogels + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25,5 cm. In goede staat.

Zeven Chinese schotels
Resultaat: 100 EUR

Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Zes maal Imari + één maal capucijne. Eén schotel haarlijn. Eén schotel chip. Rest goed. Afmeting: Ø 11,5 - 12 cm.

18e Eeuwse Familie Rose trekpot Ø 10 cm.
Resultaat: 60 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met figuren in tuin decor. Chip deksel. Haarscheuren + chip tuit. Afmeting: 14 x 18 x Ø 10 cm. In matige staat.

Vier Chinese koppen
Resultaat: 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi koppen. Bodemmerk. Floraal decor. Drie kopjes chips en/of haarlijn. Eén kopje gaaf. Afmeting: 8 - 8,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese vazen, H 25,5 - 31 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen. 1x Satsuma pijpvaas met zotjes/goud decor. 1x Knobbelvaas met wijsheren in tuin decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25,5 - 31 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese schotels Ø 23 cm.
Resultaat: 130 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese schotels met landschap/floraal decor. Haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Ingekorte Chinese vaas, H 22 cm.
Resultaat: 1.700 EUR

Ingekorte Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Antieke Tibetaanse misbeker, H 17,5 cm.
Resultaat: 130 EUR

Antieke Tibetaanse kopergeslagen + gegraveerde misbeker. Floraal/dieren decor. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuwse Chinese trekpot
Resultaat: 325 EUR

Antieke 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met baars/floraal decor. Afmeting: 14 x 17 x 10 cm. In goede staat.

Chinese pot met draken Ø 17 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen pot met draak/feniks decor en wit glazuur. Afmeting: H 15 x Ø 17 cm. In goede staat.

Drie Chinese Fam. Rose kop/schotels
Resultaat: 225 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met geisha in tuin decor. Afmeting: 4 - 11,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas Ø 25 cm.
Resultaat: 225 EUR

Grote Chinees porseleinen bolvaas met draak en pegasus. Met zes tekens bodemmerk. Krassen in glazuur. Afmeting: H 22 x Ø 25 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Chinese trekpot, Ø 10,5 cm.
Resultaat: 325 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot. Met figuren/tekst en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 8 x 16 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Chinese Song kom, Ø 12,6 cm.
Resultaat: 425 EUR

Chinees porseleinen Song kom met messing omranding. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 12,6 cm. In goede staat.

Chinese vierkante vaas, H 28 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen vierkante vaas met blauw glazuur en ribbels. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese onderschotels Ø 15,3 cm.
Resultaat: 60 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen onderschotels met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 2,5 x Ø 15,3 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 23,3 cm.
Resultaat: 110 EUR

Chinees porseleinen bord met vissen decor. Familie Verte. Afmeting: Ø 23,3 cm. In goede staat.

Chinese vaas Ø 30 cm.
Resultaat: 850 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met draak/feniks decor + rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 x Ø 30 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 33 cm.
Resultaat: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met rode draken decor. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Chinese lakwerk wandkast
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Chinese lakwerk wandkast. Met snijwerk en ranken. Afmeting: 91 x 61 x 16 cm. In goede staat.

Chninese vaas, H 40 cm.
Startprijs 450 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vleermuis/floraal/karakterteken/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot Ø 18,5 cm.
Resultaat: 800 EUR

Grote Chinese Familie Verte porseleinen penselenpot met figuren op zee in boot/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: H 16,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.