Grote Chinees porseleinen Kantonese gemberpot met krijger decor + bodemmerk. Afmeting: H 26 x Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon wierookbrander met Foo-hond en florale medaillons. Afmeting: H 31 x Ø 18 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari trekpot met floraal/Verte en goud decor. Afmeting: 18 x 10 x Ø 10 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen lachende boeddha. Met bodemmerk. Afmeting: 21 x 21 x 13 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes + twee schotels. Floraal decor. Eén kop goed, twee koppen haarlijn. Bordjes lichte randschilfers. Afmeting: kopjes Ø 7,5 x 4 cm. Afmeting: bordjes Ø 12 cm. I...
Chinees porseleinen Wucai vaas met rondom figuren in landschap decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees ivoren gesneden figuren. Keizerlijk paar. Met bodemmerk. Circa 1900 - 1920. Minimale beschadiging, chips. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met ribbels. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Antieke Japanse of Chinees porseleinen trekpot. Figuren in tuin decor. 19e Eeuw. Minimale chip. Afmeting: 16 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Wucai vaas met floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Bolvaas met oren en flambé glazuur, beschadigd. 1x Song kom met bodemmerk. Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit: Eén kop + schotel. Twee losse schotels. Eén schotel gaaf. Chips. Tuin/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,6 - 13 cm. In redelijke sta...
Chinees porseleinen Familie Verte maanvaas (pelgrimfles) met kraanvogels in berglandschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met ribbels en floraal decor. Dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 49,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte plaquette met zotjes in tuin decor. Afmeting: H 39 x B 25,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander met landschap decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 22 x 15 x 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met framboos/paars-achtig glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met rondom figuren in hemelrijk decor. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen kommen. Octagonaal. Rondom met landschap/figuren/draak/goud decor. Haarlijnen. Afmeting: 6 x 11 x 11 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen celadon olifant met figuren. Stukjes van slagtanden af. Afmeting: H 11 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Divers. Met bodemmerk. Haarlijn en/of chips. Afmeting: 8 - 9 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen trekpot met kostbaarheden decor + Kang Xi bodemmerk. Afmeting: 11 x 16 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maanvaas met Familie Verte, perzik/granaatappel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Vijf antieke kopjes met Chinese decors. Landschap/figuur. 19e Eeuw. Minimale chip. Afmeting: 4,5 - Ø 8 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Gerestaureerde randschade. Afmeting: Ø 44 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen klapmuts kom. Figuren in tuin decor. Kleine randschade restauratie. Afmeting: H 6 x Ø 24 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte bord met reliëf en floraal/goud decor. Eén chip. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose schaal met rondom decor van vogels en waterpartij. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: H 4,5 x Ø 14,2 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met ribbels. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Eén pijpvaas met rood glazuur, en een wierookbrander met salamanders + bodemmerk. Bruin glazuur. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin/vogel decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met decor van rode draak in de wolken. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen balustervaas met draken, figuren en floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met donkerblauw glazuur en fruitboom decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Yong Cheng. Vogel in landschap/goud decor. Eén schotel + één kop haarlijn. Minimale schilfers. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede ...
Grote Chinees porseleinen klapmutskom met rondom figuren decor + Kang Xi bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenpot met draak in wolken decor. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon vaas met blauw-groen glazuur en ribbels. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen vaas met floraal/feniks/goud decor. Bovenrand ingekort + kleine haarlijn. Afmeting: H 28 x Ø 25 cm. In redelijke staat.
Dikke Chinees porseleinen tegel met figuren decor. Afmeting: 3 x 19,5 x 19,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese cloisonné knobbelvaas met draken decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese trekpot. Floraal/figuren en goud decor. Afmeting: 10 x 14 x Ø 9 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit: drie schotels, divers, één beschadigd. Eén Satsuma trekpot met bodemmerk, tuit beschadigd. Afmeting: 6 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi koppen. Divers. Enkele met bodemmerk. Chips en/of haarlijnen. Afmeting: Ø 8 - 9m cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met wit craquelé glazuur, oren en bodemmerk. Afmeting: 31,7 x Ø 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur en baars decor. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari trekpot met floraal/goud decor. Randrestauratie. Afmeting: 12 x 14 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met oren. Paars-rood. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.