Chinees porseleinen Familie Rose kom met geel glazuur. Floraal + vleermuizen decor. Met bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met landschap/tekst decor, signatuur en ramskoppen. Afmeting: 39,5 x Ø 24 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met coulissen decor. Vier tekens bodemmerk. Kang Xi. Eén schotel chips, twee goed. Alle kopjes haarlijn + chips. Afmeting: 7 x Ø 13 cm. In red...
Chinees porseleinen celadon vaas met oren. H 16,7 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen bord met vis decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 24,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met vissen decor. Familie Verte. Afmeting: Ø 23,3 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen onderschotels met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 2,5 x Ø 15,3 cm. In goede staat.
Vijf 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels. Eén minimale chip gevonden. Afmeting: 5 x Ø 10,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen oorvaas. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas (lampenvoet). Met landschap/figuren/tekst en signatuur. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Chinees porseleinen Satsuma dekselpot. Met zotjes, hoogwaardigheidsbekleder, keizer en goud decor. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte schotels met floraal decor + bodemmerk. Octagonaal. Eén schotel haarscheur, rest minimale schilfers. Afmeting: 12,5 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Kantonese gemberpot met krijger decor + bodemmerk. Afmeting: H 26 x Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon wierookbrander met Foo-hond en florale medaillons. Afmeting: H 31 x Ø 18 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari trekpot met floraal/Verte en goud decor. Afmeting: 18 x 10 x Ø 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot. Met figuren/tekst en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 8 x 16 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen lachende boeddha. Met bodemmerk. Afmeting: 21 x 21 x 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen bolvaas met draak en pegasus. Met zes tekens bodemmerk. Krassen in glazuur. Afmeting: H 22 x Ø 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Wucai vaas met rondom figuren in landschap decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees ivoren gesneden figuren. Keizerlijk paar. Met bodemmerk. Circa 1900 - 1920. Minimale beschadiging, chips. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.
Antieke Japanse of Chinees porseleinen trekpot. Figuren in tuin decor. 19e Eeuw. Minimale chip. Afmeting: 16 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Wucai vaas met floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Bolvaas met oren en flambé glazuur, beschadigd. 1x Song kom met bodemmerk. Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit: Eén kop + schotel. Twee losse schotels. Eén schotel gaaf. Chips. Tuin/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,6 - 13 cm. In redelijke sta...
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Paradijsvogel in tuin decor. Met dubbele bodemring. Eén haarlijn in hals. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met ribbels en floraal decor. Dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 49,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander met landschap decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 22 x 15 x 12 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal. Vier tekens bodemmerk. Haarlijnen + chips. Afmeting: 5,5 - 13 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met framboos/paars-achtig glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met rondom figuren in hemelrijk decor. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen kommen. Octagonaal. Rondom met landschap/figuren/draak/goud decor. Haarlijnen. Afmeting: 6 x 11 x 11 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen celadon olifant met figuren. Stukjes van slagtanden af. Afmeting: H 11 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met geisha in tuin decor. Afmeting: 4 - 11,5 cm. In goede staat.
Antieke 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met baars/floraal decor. Afmeting: 14 x 17 x 10 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Divers. Met bodemmerk. Haarlijn en/of chips. Afmeting: 8 - 9 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen maanvaas met Familie Verte, perzik/granaatappel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Vijf antieke kopjes met Chinese decors. Landschap/figuur. 19e Eeuw. Minimale chip. Afmeting: 4,5 - Ø 8 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Gerestaureerde randschade. Afmeting: Ø 44 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen klapmuts kom. Figuren in tuin decor. Kleine randschade restauratie. Afmeting: H 6 x Ø 24 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose schaal met rondom decor van vogels en waterpartij. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: H 4,5 x Ø 14,2 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met ribbels. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Ingekorte Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Eén pijpvaas met rood glazuur, en een wierookbrander met salamanders + bodemmerk. Bruin glazuur. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinese schotels met landschap/floraal decor. Haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin/vogel decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 11 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. 1x Satsuma pijpvaas met zotjes/goud decor. 1x Knobbelvaas met wijsheren in tuin decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25,5 - 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met decor van rode draak in de wolken. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.