Chinees porseleinen beeld met Familie Verte, feniksen en kostbaarheden decor. Vinger mist. Afmeting: H 48 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam Chinees porseleinen kopje met binnenin bewegende figuur. Rondom met figuren/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal in lotusbloem vorm, onder met draken reliëf. Afmeting: H 6 x Ø 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Mei Ping vaas met blauw glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees ivoren gesneden figuren. Keizerlijk paar. Met bodemmerk. Circa 1900 - 1920. Minimale beschadiging, chips. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bloempot met rondom figuren in tuin decor. Afmeting: H 19 x Ø 22,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met geisha/kraanvogel/goud decor + verso krekels. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen ghendi schenkkan met floraal decor. Tuit + bovenrand van zilver (later). Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 x Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met baars decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met krijger/vaandel decor. Vier tekens bodemmerk. Eén vaas haarlijn hals. Eén vaas bovenrand schade. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.
Drie 19e eeuwse drie-delige Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Spelende kinderen in tuin + goud decor. Met bodemmerk. Minimale chip mogelijk. Afmeting: H 10 x Ø 10 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met foo-honden, karaktertekens en floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 16,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Mei Ping vaas met tekst + draken decor. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met zeldzaam decor met herten. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met floraal/golven decor. Afmeting: 10 x 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maan/pelgrim vaas met rode draak, floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met rood/groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 17,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met zittend figuur in landschap en vliegende kraanvogel. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met zwart glazuur. Vruchten/vlinder decor. Chips tuit. Afmeting: 9 x 11 x Ø 7 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Gerestaureerde randschade. Afmeting: Ø 44 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen republiek vaas. Familie Rose met vogels in landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met vogel/perzik decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen snuffbottle met draak en baars als bodemmerk + vleermuizen. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Chinese republiek pijpvaas met berglandschap/tekst + bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met feniks in wolken decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 16,2 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte lamp met messing montuur en paradijsvogel decor. deksel is gerestaureerd Afmeting: H 74 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse drie-delige Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Floraal/vogel en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte drakenbord met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Drie oude Japanse erotische netsukes van ivoor + taxatierapport. Vòòr 1950. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met lange lijs decor. Baluster-vormig. Beide vazen chips. Afmeting: H 9 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas met floraal/perzik decor + bodemmerk. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met rood gevlekt glazuur. Afmeting: H 17,5 x Ø 17,5 cm. In goede staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen gemberpotten. Divers. Onder andere Familie Rose et cetera. Eén pot gelijmd, rest goed. Afmeting: 10 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met rode draken en goud. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 29,5 cm.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met spelende kinderen in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Chinese vaas met oker glazuur. Karaktertekens + olifantenkoppen. Met zes tekens bodemmerk. Haarlijn bovenrand. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen bolle vaas met floraal decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pelgrimvaas met geel glazuur, floraal decor en tekst. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met vergulde olifantkoppen en floraal/musicerende vrouwen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 47 x Ø 26 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Familie Verte dekselvazen met figuren/pagode/figuren in boot/floraal decor. Eén deksel heeft chip. Afmeting: H 45 x Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met floraal/kostbaarheden decor. Top van deksel mist + chip. Afmeting: H 31,5 x Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 18e en 19e Eeuws. Vier kopjes met onder andere krab en baars decor. Eén schotel + drie schoteltjes met landschap decor + bodemmerk. Twee maal florale kop en s...
Twee delen 17e - 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit: Bord met floraal decor + zes tekens bodemmerk, haarscheur + chip. Chinese kom met geisha's in tuin decor, met zes tekens bodemmerk,...
Zeer grote antieke Chinees porseleinen Satsuma dekselpot. Met zotjes, hoogwaardigheidsbekleder, keizer en goud decor. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees celadon porselein. Eén schaal in lotus-vorm met craquelé glazuur en een groene kom met reliëf vissen decor. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen censer/wierookpot met figuren in landschap decor. Afmeting: H 8 x Ø 11,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met tekst + bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12 cm. In goede staat.