Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese kom Ø 15 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen kom met geel glazuur, floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.

Drie Chinee vazen, divers
Startprijs 200 EUR

Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor. Gelijmd + restauratie. Afmeting: H 23 - 33 cm. In matige staat.

Vijf 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 22,8 cm.
Startprijs 200 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal emaille + goud decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha, H 21 cm.
Startprijs 200 EUR

Oosters bronzen boeddha figuur op lotusbloem. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 30 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met rood-bruin (craquelé) glazuur. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese kop + schotel
Startprijs 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotel. Feniks in tuin + goud decor. Haarlijn + schilfers. Afmeting: H 5 x Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws Chinees Queng Lung bord Ø 23 cm.
Startprijs 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen opengewerkt Queng Lung bord met floraal decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese drakenschotel Ø 24,2 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen drakenschotel. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 24,2 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Imari trekpot Ø 9 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen Imari trekpot met geisha in tuin decor + goud. 18e Eeuw. Top deksel gelijmd + tuit beschadigd. Afmeting: 10 x 14 x Ø 9 cm. In redelijke staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/goud decor. Haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.

Chinees diep bord Ø 22 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen diep bord met paradijsvogel in landschap/coulissen decor. 17e - 18e Eeuw. Met bodemmerk. Professioneel gerestaureerde randschilfers. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Set van zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Set van zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met floraal decor. Twee borden chip. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon vaas, H 16 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinese celadon vaas met ramskoppen. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 14,4 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met aardbeien/vlinder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 14,4 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 18,5 cm.
Startprijs 220 EUR

Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met ribbels. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 22 cm.
Startprijs 220 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met druiven/granaatappel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese celadon pot
Startprijs 225 EUR

Chinees porseleinen celadon pot met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: 8 x 11,5 x 11,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 36 cm.
Startprijs 240 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met kraanvogel/herten decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Zeldzaam 17e - 18e eeuws Chinees bord Ø 22 cm.
Startprijs 250 EUR

Zeldzaam 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen bord met watervogel decor. Met bodemmerk. Chips. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Cheng Lung schotel Ø 35 cm.
Startprijs 250 EUR

Grote 18e eeuwse gecontourneerde Chinees porseleinen Cheng Lung schotel met floraal decor. Haarlijn + enkele chips. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijke staat.

Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 27,5 cm.
Startprijs 250 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Haarlijnen, chips + één gelijmd. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijke staat.

Antieke Chinees Kantonese vaas, H 44,5 cm.
Startprijs 250 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vaas met vogel/pioenrozen en salamander decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen + consoles
Startprijs 250 EUR

Twee Chinees porseleinen celadon potten met draak decor. Op houten consoles. Afmeting: H 14,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese Imari vaas, H 28 cm.
Startprijs 250 EUR

18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen vaas met floraal/feniks/goud decor. Bovenrand ingekort + kleine haarlijn. Afmeting: H 28 x Ø 25 cm. In redelijke staat.

Chinese celadon vaas, H 19 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Chinees jade snijstuk
Startprijs 250 EUR

Chinees jade snijstuk. Fabeldier op kalebas. Afmeting: 6,5 cm. In goede staat.

Chinese pattipan
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen pattipan met Familie Rose floraal/goud/tekst decor + bodemmerk. Afmeting: 15 x 11,3 x 2,3 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen, Ø 11,6 cm.
Startprijs 250 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Verte kommen met kraanvogel decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,6 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 17,5 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen vaas met kustlandschap decor. Fles-vormig. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 22,2 cm.
Startprijs 250 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met geisha's in tuin decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.

Chinees celadon bord Ø 23,5 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen celadon bord met reliëf pioenroos decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 27,7 cm.
Startprijs 250 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met zeldzaam floraal, perkament en bloemvaas decor. Beide haarlijn + chip. Afmeting: Ø 27,7 cm. In redelijke staat.

Stel Chinese eenden
Startprijs 250 EUR

Twee Chinees porseleinen eenden met geel glazuur. Met bodemmerk. Eén snavel gerestaureerd. Afmeting: 13 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese vazen, H 25,5 cm.
Startprijs 250 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Eén vaas restauratie. Eén vaas chip. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Chinese dekselterrine Ø 26 cm.
Startprijs 275 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselterrine met floraal/goud decor. Gelijmd. Afmeting: 25 x Ø 26 cm. In redelijke staat.

Celadon wierookbrander
Startprijs 275 EUR

Chinees porseleinen celadon wierookbrander met grijs-groen craquelé glazuur. Zes-hoekig. Afmeting: 9 x 13,5 x 15 cm. In goede staat.

Chinese/Kantonese dekselvaas, H 46 cm.
Startprijs 280 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese vaas. Met figuren/floraal/dieren en goud decor. Vier tekens bodemmerk. Haarlijn bodem. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Chinese hocker, H 47 x Ø 32 cm.
Startprijs 280 EUR

Chinees porseleinen hocker met Foo-hond decor. Afmeting: H 47 x Ø 32 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos Ø 20 cm
Startprijs 300 EUR

Grote Chinees porseleinen dekseldoos met draken. Republiek. Circa 1920. Met zes tekens bodemmerk. Chip bodemrand, verder goed. Afmeting: H 18 x Ø 20 cm.

Chinese knobbelvaas, H 23 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met craquelé glazuur. Floraal/boeddha figuren decor. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met geel glazuur. Floraal + vleermuizen decor. Met bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese rolwagen vaas, H 44 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met rondom figuren in hemelrijk decor. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 28 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met oren. Paars-rood. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 10,3 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen schaal met vleermuizen in wolken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 10,3 cm. In goede staat.

Chinese Sang de Boeuf wierookbrander
Startprijs 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf wierookbrander. Afmeting: H 11 x Ø 21 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese penselen vazen, H 27,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen penselen vazen met Foo-honden/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.

Chinese brushwasher Ø 12 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen brushwasher met granaatappel decor. Afmeting: 3,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese plantenbak
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen zes-kantige plantenbak met rondom landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17 x 25 x 15 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte dekseldoos met zotjes in tuin decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 11 x 16 x 16 cm. In goede staat.

Chinees drakenbord Ø 20 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met wit glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 14,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen kom met lotusbloem decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 14,5 cm. In goede staat.

Chinese comfort, 6 kantig
Startprijs 300 EUR

Groot Chinees porseleinen comfoor. Zes-kantig. Familie Verte. Met Foo-honden/paarden/floraal decor. Met signatuur. Afmeting: 10 x 21 x 19 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 32 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met bloemvaas/floraal/vlinder decor. Met vier tekens bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese Imari kom Ø 22 cm.
Startprijs 350 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees Imari porseleinen kom met foo-honden, floraal/goud decor. Met vergulde bronzen monturen. Afmeting: H 17 x Ø 22 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Chinese Familie Verte vaaslamp, H 85 cm.
Startprijs 350 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Verte lamp met figuren in tuin decor. 19e Eeuw. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 85 cm. In redelijke staat.

Chinese Fam. Rose vaas, H 39,5 cm.
Startprijs 350 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met landschap/tekst decor, signatuur en ramskoppen. Afmeting: 39,5 x Ø 24 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 35 cm.
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen balustervaas met draken, figuren en floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha figuur, H 40 cm.
Startprijs 350 EUR

Groot Oosters boeddha figuur. Dansende bodhisattva. 19e Eeuw of ouder? Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Twee Chinese snuffbottles
Startprijs 350 EUR

Twee Chinees porseleinen snuffbottles. (1) Tuin met figuren. (2) Figuur + tekst met bodemmerk. Afmeting: H 8,5 - 9,5 cm. In goede staat.

Jade snijstuk
Startprijs 350 EUR

Groot snijstuk van jade. Draken decor. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.

Chinese cloisonné vaas, H 51 cm.
Startprijs 350 EUR

Zeer grote Chinese cloisonné vaas met floraal/vleermuizen decor et cetera. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 27 cm.
Startprijs 350 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schaal met draak + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 27 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 14 cm.
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen kom met perzik decor + bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 14 cm. In goede staat.

Grote Chinese Kantonese kom Ø 29,5 cm.
Startprijs 350 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese kom. Met floraal/vogel en goud decor. Chips rand. Afmeting: H 11,5 x Ø 29,5 cm. In redelijke staat.

Chinese dekselpot
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen dekselpot met oren en kostbaarheden decor. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Chinees Familie Verte drakenbord Ø 20,8 cm.
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte drakenbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 20,8 cm. In goede staat.

Antieke Chinese wierookbrander
Startprijs 350 EUR

Antieke Chinese bronzen wierookbrander met reliëf. Oudere restauratie. Mogelijk Ming of ouder. Afmeting: H 10 x Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 23 cm.
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood/blauw verlopen glazuur. Afmeting: H 23 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot Ø 19 cm.
Startprijs 380 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met signatuur en tekst. Afmeting: H 16 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 20 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met floraal decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot Ø 12 cm.
Startprijs 400 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met figuren/floraal en goud decor. Chip tuit, bakfout greep. Afmeting: 17 x 22 x Ø 12 cm. In goede staat.

Stel antieke Chinese Nanking vazen, H 35,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Stel antieke Chinees porseleinen Nanking vazen met pauw in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.

Chinese Wucai vaas, H 22 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen Wucai vaas met rondom figuren in landschap decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte plaquette, 39 x 25,8 cm.
Startprijs 400 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte plaquette met zotjes in tuin decor. Afmeting: H 39 x B 25,8 cm. In goede staat.

Chinese trekpot met Kang Xi bodemmerk
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen trekpot met kostbaarheden decor + Kang Xi bodemmerk. Afmeting: 11 x 16 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 20 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur en baars decor. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 14 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met blauw glazuur + Verte draak. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 17,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen schaal met floraal decor + verso. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 17,5 cm. In goede staat.

Chinese balustervaas, H 32 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen balustervaas met draken/feninks en floraal decor. Groen glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 29 cm.
Startprijs 400 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met donkerbruin glazuur, oren en ringen. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 54,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Grote Chinese Familie Verte vaas met figuren/vleermuizen/landschap/karakter tekens en goud decor. Afmeting: H 54,5 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuws Chinees bord Ø 23,5 cm.
Startprijs 400 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen bord met figuren in interieur decor + verso landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot Ø 12 cm.
Startprijs 400 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot. Floraal/hoorn des overvloeds en goud decor. Afmeting: 15 x 21 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 26, 5 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen vaas in baluster-vorm met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Chinese Peking-glazen snuffbottle, 7 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinese Peking-glazen snuffbottle met geisha/kraanvogel/hoogwaardigheidsbekleder decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 cm. In goede staat.

Twee antieke Kantonese dekselpotten, H 46 cm.
Startprijs 400 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen dekselpotten met krijger decor. Met bodemmerk. Beide potten zijn professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 46 x Ø 25 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen trekpot met figuren in tuin decor. Chips deksel onderrand + tuit. Afmeting: 14 x 20 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

Sang de Boeuf lampenvoet
Startprijs 400 EUR

Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf lampenvoet. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Chinese rode kom Ø 15 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen kom met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 14,2 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen kom met geel glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,2 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 25,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Ingekorte Chinees porseleinen vaas met paars glanzend glazuur. Met bodemmerk. Beschadigd. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijke staat.

Chinees bord Ø 20,3 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur + bodemmerk. Chip. Afmeting: Ø 20,3 cm. In redelijke staat.

Chinese pijpvaas, H 24 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met draak/dieren decor rondom. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen met brons, H 21 cm.
Startprijs 400 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met bronzen voet. Eén haarlijn bij bovenrand. Afmeting: H 21 cm. In redelijk/goede staat.

Chninese vaas, H 40 cm.
Startprijs 450 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vleermuis/floraal/karakterteken/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Vaas met blauwe draak, H 22 cm.
Startprijs 450 EUR

Chinees porseleinen vaas met vechtend fabeldier en krijger in tuin. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.