Chinees porseleinen kom met geel glazuur, floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor. Gelijmd + restauratie. Afmeting: H 23 - 33 cm. In matige staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal emaille + goud decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Oosters bronzen boeddha figuur op lotusbloem. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met rood-bruin (craquelé) glazuur. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotel. Feniks in tuin + goud decor. Haarlijn + schilfers. Afmeting: H 5 x Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen opengewerkt Queng Lung bord met floraal decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenschotel. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 24,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Imari trekpot met geisha in tuin decor + goud. 18e Eeuw. Top deksel gelijmd + tuit beschadigd. Afmeting: 10 x 14 x Ø 9 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/goud decor. Haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen diep bord met paradijsvogel in landschap/coulissen decor. 17e - 18e Eeuw. Met bodemmerk. Professioneel gerestaureerde randschilfers. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Set van zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met floraal decor. Twee borden chip. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese celadon vaas met ramskoppen. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met aardbeien/vlinder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 14,4 cm. In goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met ribbels. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met druiven/granaatappel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon pot met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: 8 x 11,5 x 11,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met kraanvogel/herten decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Zeldzaam 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen bord met watervogel decor. Met bodemmerk. Chips. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse gecontourneerde Chinees porseleinen Cheng Lung schotel met floraal decor. Haarlijn + enkele chips. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijke staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Haarlijnen, chips + één gelijmd. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vaas met vogel/pioenrozen en salamander decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen celadon potten met draak decor. Op houten consoles. Afmeting: H 14,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen vaas met floraal/feniks/goud decor. Bovenrand ingekort + kleine haarlijn. Afmeting: H 28 x Ø 25 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Chinees jade snijstuk. Fabeldier op kalebas. Afmeting: 6,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pattipan met Familie Rose floraal/goud/tekst decor + bodemmerk. Afmeting: 15 x 11,3 x 2,3 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Verte kommen met kraanvogel decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met kustlandschap decor. Fles-vormig. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met geisha's in tuin decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon bord met reliëf pioenroos decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met zeldzaam floraal, perkament en bloemvaas decor. Beide haarlijn + chip. Afmeting: Ø 27,7 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen eenden met geel glazuur. Met bodemmerk. Eén snavel gerestaureerd. Afmeting: 13 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Eén vaas restauratie. Eén vaas chip. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijke staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselterrine met floraal/goud decor. Gelijmd. Afmeting: 25 x Ø 26 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon wierookbrander met grijs-groen craquelé glazuur. Zes-hoekig. Afmeting: 9 x 13,5 x 15 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese vaas. Met figuren/floraal/dieren en goud decor. Vier tekens bodemmerk. Haarlijn bodem. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen hocker met Foo-hond decor. Afmeting: H 47 x Ø 32 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen dekseldoos met draken. Republiek. Circa 1920. Met zes tekens bodemmerk. Chip bodemrand, verder goed. Afmeting: H 18 x Ø 20 cm.
Chinees porseleinen knobbelvaas met craquelé glazuur. Floraal/boeddha figuren decor. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met geel glazuur. Floraal + vleermuizen decor. Met bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met rondom figuren in hemelrijk decor. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met oren. Paars-rood. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met vleermuizen in wolken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 10,3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf wierookbrander. Afmeting: H 11 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen penselen vazen met Foo-honden/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen brushwasher met granaatappel decor. Afmeting: 3,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen zes-kantige plantenbak met rondom landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17 x 25 x 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte dekseldoos met zotjes in tuin decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 11 x 16 x 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met wit glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met lotusbloem decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Groot Chinees porseleinen comfoor. Zes-kantig. Familie Verte. Met Foo-honden/paarden/floraal decor. Met signatuur. Afmeting: 10 x 21 x 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met bloemvaas/floraal/vlinder decor. Met vier tekens bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees Imari porseleinen kom met foo-honden, floraal/goud decor. Met vergulde bronzen monturen. Afmeting: H 17 x Ø 22 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Verte lamp met figuren in tuin decor. 19e Eeuw. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 85 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met landschap/tekst decor, signatuur en ramskoppen. Afmeting: 39,5 x Ø 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen balustervaas met draken, figuren en floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Groot Oosters boeddha figuur. Dansende bodhisattva. 19e Eeuw of ouder? Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen snuffbottles. (1) Tuin met figuren. (2) Figuur + tekst met bodemmerk. Afmeting: H 8,5 - 9,5 cm. In goede staat.
Groot snijstuk van jade. Draken decor. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinese cloisonné vaas met floraal/vleermuizen decor et cetera. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schaal met draak + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met perzik decor + bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 14 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese kom. Met floraal/vogel en goud decor. Chips rand. Afmeting: H 11,5 x Ø 29,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen dekselpot met oren en kostbaarheden decor. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte drakenbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 20,8 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen wierookbrander met reliëf. Oudere restauratie. Mogelijk Ming of ouder. Afmeting: H 10 x Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood/blauw verlopen glazuur. Afmeting: H 23 x Ø 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met signatuur en tekst. Afmeting: H 16 x Ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met floraal decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met figuren/floraal en goud decor. Chip tuit, bakfout greep. Afmeting: 17 x 22 x Ø 12 cm. In goede staat.
Stel antieke Chinees porseleinen Nanking vazen met pauw in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Wucai vaas met rondom figuren in landschap decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte plaquette met zotjes in tuin decor. Afmeting: H 39 x B 25,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met kostbaarheden decor + Kang Xi bodemmerk. Afmeting: 11 x 16 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur en baars decor. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenkom met blauw glazuur + Verte draak. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met floraal decor + verso. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 17,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen balustervaas met draken/feninks en floraal decor. Groen glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met donkerbruin glazuur, oren en ringen. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Grote Chinese Familie Verte vaas met figuren/vleermuizen/landschap/karakter tekens en goud decor. Afmeting: H 54,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen bord met figuren in interieur decor + verso landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot. Floraal/hoorn des overvloeds en goud decor. Afmeting: 15 x 21 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas in baluster-vorm met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Chinese Peking-glazen snuffbottle met geisha/kraanvogel/hoogwaardigheidsbekleder decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen dekselpotten met krijger decor. Met bodemmerk. Beide potten zijn professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 46 x Ø 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met figuren in tuin decor. Chips deksel onderrand + tuit. Afmeting: 14 x 20 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf lampenvoet. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met geel glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,2 cm. In goede staat.
Ingekorte Chinees porseleinen vaas met paars glanzend glazuur. Met bodemmerk. Beschadigd. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen bord met rood glazuur + bodemmerk. Chip. Afmeting: Ø 20,3 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met draak/dieren decor rondom. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met bronzen voet. Eén haarlijn bij bovenrand. Afmeting: H 21 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vleermuis/floraal/karakterteken/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met vechtend fabeldier en krijger in tuin. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.