Groot werk van Jan van der Kooi. 1957 - . Stilleven met glas, emaille, eieren en bloemen (iris). Galerie waarde: € 20.000,= Olieverf op paneel. Afmeting: H 123 x B 121 cm. In goede staat.
Andy Warhol. Screenprint. Printer Rupert Jasen Smith New York. Publisher Ronald Feldman Fine Arts Inc. New York. Edition 150. Endagered Species. Vlinder. Lithografie op papier. Afmeting: H 96 x B 96 c...
10x Ontwerp Andy Warhol. Campbells Soup II. 10x Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 58 cm. In goede staat.
Willem van Hasselt. 1882 - 1963. Figuren in tuin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 41 cm. In goede staat.
Jurriën Marinus Beek. 1879 - 1965. Riviergezicht met windmolens, boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.
Anthon van Rappard. 1858 - 1892. Hondje Möppe. Geschenk van Anthon van Rappard aan gouvernante Jenny Gonthier. Rechtsonder gesigneerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 22 cm. In goede staat.
Marius Richters. 1878 - 1955. Baby in wieg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937 Enschede. Koe bij bosrand. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 60 x B 86 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Marilyn Monroe. Nr. 36/199. Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 56 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. 1922 - 2010. Grote lithografie van vrouw met kat. Nr. 37/250. 1998. Litho op papier. Afmeting: H 93 x B 127 cm. In goede staat.
J.J. Hovener. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Adriaan Philippus de la Riviere. 1857 - 1941. Marktgezicht met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Pierre Allechinsky. 1927. Nr. 24/100. Autumn. Litho op papier. Afmeting: H 63 x B 46 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Gotisch kerkinterieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Willem van der Nat. 1865 - 1929. Poldergezicht met molen en zeilboten. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1966. Binnenhaven Rotterdam. Veel craquelé, behoeft bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In redelijke staat.
Roy Lichtenstein. Halfnaakte vrouw kleedt zich aan. Nr. 7/199. Lithografie op papier. Afmeting: H 72 x B 57 cm. In goede staat.
Keith Haring. Andy Mouse 1986. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.
Theo Bitter, '48. 1916 - 1994. Jongen op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 40 cm. In goede staat.
Groot religieus schilderij met voorstelling van kruisiging. 19e Eeuw. Restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 102 x B 76 cm. In redelijke staat.
Henk Dekker. 1897 - 1974. Winters havengezicht met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 61 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 29/199. Met watermerk Arches France. Naakte vrouw voor spiegel. Lithografie op papier. Afmeting: H 59 x B 44 cm. In goede staat.
Lucebert 12.111.71. 1924 - 1994. Titel: Djins. Fantasie figuren. Olieverf op papier. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Johann Georg Kraer overleden 1772 Regensburg. Pastorale, vee-rustplaats met koe, stier, schapen en drinkende figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 29 x B 41,5 cm. goede staat.