G. van Jeveren. 1904 - 1986. Hollands riviergezicht met bloembollenveld. Waterschade bovenin. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In redelijke staat.
Joop Nijmeijer. 1941- Drente. Drentse boerderij. Aquarel op papier. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.
A.J. van Driesten. 1878 - 1969. Riviergezicht met boerderij en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Rest signatuur. 20e Eeuw. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Henk v.d. Berg. Titel verso Riebeek-West, Suid Afrika. Afrikaanse boerderij met figuren. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 26 x B 34 cm. In goede staat.
Gijs ter Wee. Modern landschap. Gemengde techniek op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Henk Bellaard. 1896 - 1975. Hollands havengezicht met windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
G. Voorwinde, Rotterdam. Tweede helft 20e eeuw. Rotterdamse kade met paardenwagens en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
B. Rijnders. 20e Eeuw. Stilleven. Moederpoes met kittens. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 67 cm. In goede staat.
Paul Becker, 1986. Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 90 x B 76 cm. In goede staat.
Paul Becker. Abstract landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 39 x B 48,5 cm. In goede staat.
Victor Bauffe. 1849 - 1921. Poldergezicht met boerderij, koeien en visser. Aquarel op papier. Afmeting: H 37 x B 54 cm. In goede staat.
Leendert van der Vlist. 1894 - 1962. Riviergezicht met boot, ophaalbrug en wandelaars. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met oesters. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
H.J. Wijngaard. 1922 - 2012. IJsselgezicht met boten bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.
H.J. Pauwels. 1903 - 1983. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 95 cm. In goede staat.
T. van Asten. Tweede helft 20e eeuw. Hollands strandgezicht met figuren bij de pier van Scheveningen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 31 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Modern, naar Botero. Voluptueuze dikke dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Jotaf, 2003. Moderne compositie met gezicht. Gemengde techniek op linnen. Afmeting: H 80 x B 64 cm. In goede staat.
Hal Wichers. 1893 - 1968. Indonesisch dorpsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
Hans Lenteman. 1876 - 1953. Stadsgezicht Amsterdam met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Monogram CDW. 20e Eeuw. Stilleven met waaier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 17 x B 23 cm. In goede staat.
M. Ottee. Arnoud van Gilst. 1898 - 1981. Brug bij Giethoorn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
J.A. Pirion of Pireon. Circa 1920. Boerderij met zandpad en hooimijten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
Clara de Jong, 1991. 1928 - 2002. Stilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 49 x B 55 cm. In goede staat.
Clara de Jong, 1998. 1928 - 2005. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille, 1975. 1922 - 2010. Nr. 3 van 21. Vrouwen met paard en duif. Lithografie op papier. Afmeting: H 48 x B 36 cm. In goede staat.
A. Mortier. 20e Eeuw. Besneeuwd landschap met boerderijen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
W.J. v.d. Berghe. 1823 - 1901. Herten bij avondlicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24,5 x B 39 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 18e Eeuw. Damesportret met parelketting en gouden sieraad. Restauraties. Afmeting: H 77 x B 62 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd, rechts bovenin. 1937. Art Deco dames portret. Houtskool op papier. Afmeting: H 55 x B 46 cm. In goede staat.
Onduidelijke restsignatuur. Circa 1900. Vrouw met koffiemolen en kat in boeren interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 22 cm. In goede staat.
Monogram H.R. Circa 1900. Wintergezicht met paardenspan in bos. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Twentse boerderij met boer, boerin en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
J. de Vos. Landschap met edelherten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm.In goede staat.
Twee werken van Paul Pennisi. 1930 - 2018. Berglandschappen met huizen. (1) Primo Freddo. (2) Povere Case. Olieverf op board. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.
Weber. 20e Eeuw. Paardenkar op Rotterdamse kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Riny Bus, Groningen. Boten op de Wadden bij eb. Aquarel op papier. Afmeting: H 36 x B 55 cm. In goede staat.
Ger Meinema, 1987. 1939 - . Abstract landschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 10 x B 13 cm. In goede staat.
Hartmut Eing, 1993. 1938 - . Kleurrijke fantasievoorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.
Hartmut Eing, 1992. 1938 - . Kleurrijke fantasie voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 12 x 15 cm. In goede staat.
Hartmut Eing, 1993. 1938 - . Kleurrijke fantasie voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.
Henk ter Horst, 1995. 1937 Roswinkel. Landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 19 cm. In goede staat.
Henk ter Horst, 1996. 1937 Roswinkel. Abstract landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 18 x B 23 cm. In goede staat.
Lita van Engelenhoven, 1948. Stilleven met appels. Nr. 2/130. Lithografie op papier. Afmeting: H 67 x B 42 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Stilleven met eend, druiven en tinnen klepkan. Behoeft restauratie. Afmeting: H 52 x B 65 cm. In redelijke staat.
S. Boogert? 20e Eeuw. Korhoenders in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 28 cm. In goede staat.
J. Bricher. Tweede helft 20e eeuw. Hond op rotsen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.